На Закарпатті за вимагання 22 тис грн хабара затримано оперуповноваженого (ФОТО)

Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками СБУ в області, викрито при одержанні неправомірної вигоди оперуповноваженого сектору карного розшуку одного з відділів поліції ГУНП в області.

На Закарпатті за вимагання 22 тис грн хабара затримано оперуповноваженого (ФОТО)

Попередньо встановлено, що оперуповноважений вимагав від закарпатців 22 тис.грн. за не притягнення їх до кримінальної відповідальності за грабіж. Затримали ж його при одержанні частини хабара – 8 тис.грн.

Наразі прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою поєднане з вимаганням). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правоохоронця затримано, проводяться першочергові слідчі дії для документування його протиправної діяльності, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

15 серпня 2016р.

Теги: хабар, оперуповноважений

Коментарі

Вик 2016-08-22 / 18:11:12
ДА!!

Кет 2016-08-21 / 23:11:00
Мабуть в тебе шось зпер, якщо так переконливо доказуєш)

Вик 2016-08-21 / 19:18:56
Погано ти його знаєш!!!!!!!!!!!!

Кет 2016-08-21 / 12:25:41
Знаю цього хлопця з дитинства і ні разу нічого не крав. Легше всього судити людину, а взути її взуття і пройти те життя ніхто не піде.
Більше всього дивує що його забрали, а лошару прищаву яка крала ні....от і справедливість

Вик 2016-08-20 / 01:10:15
Він такий самий як ті шо би десь ізперти там йому і місто у нього тоже не чисті Руки!!!

Кет 2016-08-18 / 16:31:50
Шкода шо із за шняги яке ходить не працює лиш чекає де би шось з перти страждає хлопець молодий. Зараз одиниці які поацюють за зарплату і посади кожного з вас тут розумних «писарів» при можливості всі будете брати хабар. Могла б наша поліція ловити цих шнирів і в АТО добровольцями а то бездарі тільки ходять де би шо вкрасти, замутити. А за свої роки копійки не заробили!!!

RL. 2016-08-16 / 17:08:29
а я шо писав вчора ))

мак 2016-08-16 / 17:04:21
Так йому треба це гавно а не мент!

Ужгородець 2016-08-16 / 10:25:56
Диванним коментаторем завжди легше бути, а ніж виконувати нелегкі завдання які покладені на нац. поліцію до якої зараз і так прикута особлива увага ! Люди є різні, як серед працівників так і серед місцян, тому не варто всіх стригти під одну гребінку ! Один випадок — іще не звичай.

маяк 2016-08-16 / 09:48:12
до наприклада! яка реформа ти подивись шо всі корупціонери ьупоголові які прийли на посади за гроші успішно пройли переатестацію і працюють далі керівниками райвідділів ніодноі молодоі людини.за таких обставих гічого не змінитбся

Наприкладі інших країн 2016-08-16 / 09:42:35
США Зараз рядовий поліцейський в різних штатах заробляє від 40 до 90 тисяч доларів.
Результат: в 2008 році за даними соцопитувань, поліцейським в США довіряє 73 % американців.
Грузія Зарплату поліції збільшили в 10 разів ( приблизно 700 $, слідчий – біля 2000 $, а середня зарплата по країні біля 200$). Конкурс на місце поліцейського складає 50 чоловік.
Результат: за даними опитувань, в 2011 році поліції довіряло 87% громадян Грузії.
Польща Збільшена заробітна плата: старший офіцер – 3500 євро, дільничний – 2000 євро, патрульний 500 євро.
Результат: в 2000 році рівень довіри поліції в Польщі складав 72%
Як бачимо, прикладів успішних реформ в силових структурах вистачає, справа в тому, щоб наші можновладці взяли і використали досвід інших країн. Але стає зрозумілим те, що система української міліції дійсно вимагає реформи та змін і по одному випадку судити про всіх не є правильно та розумно !!! реформа ще триває ...

Контра 2016-08-16 / 07:05:21
Якби фінансово забезспечили тих працівників міліції то і таких прецендетів небуло б ! А когось брудом поливати найпростіше ! Давайте краще думати як до європейського рівня матеріальне забеспечення підняти ! А потім вже і питати відповідно!

Закон 2016-08-15 / 23:04:00
Стефанишин Ромчик сьогодні лишився без заробітку, але то нічого добре що він не при ділах... Як такі хабарники атестацію пройшли і де громадськість дивиться