В Ужгороді п’яний ДАІвець, утікаючи від патрульних, протаранив дитячий садок (ФОТО, ВІДЕО)

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 20:00 на вулиці Йокаї в обласному центрі Закарпаття.

В Ужгороді п’яний ДАІвець, утікаючи від патрульних, протаранив дитячий садок (ФОТО, ВІДЕО)

За попередньою інформацією, водій Skoda Superb не зупинився на вимогу патрульних поліцейських, спробував втекти, але не впорався з керуванням і влетів у дитячий садок, знісши паркан.

У водія виявили у крові 2,5 проміле алкоголю. Водієм виявився діючий працівник ДАІ Федір Голубка. За словами затриманого, він 21 рік пропрацював у міліції. Це підтверджується і у профілі правоохоронця у соціальній мережі Фейсбук. Чоловік 1975 року народження.

На щастя, ніхто в результаті ДТП не постраждав.

За словами очевидців, після того, як чоловік на авто протаранив паркан дитячого садочку, він намагався втекти уже без авто через двір закладу, але патрульні його затримали. Ще тривалий час чоловік поводив себе вкрай агресивно, лаявся, погрожував, в тому числі патрульним та журналістам. Про це на відео, де є ненормативна лексика.

22 липня 2016р.

Теги: ДАІ, поліція, ДТП

Коментарі

контрабанда 2016-07-28 / 11:12:09
конченый мудак

Брат 2016-07-22 / 12:42:13
Кажу вам ош сись ролик мош сміло крутити в школі на позакласному заході за темою "Вони рятують наші життя". А ши й до того пригласити на захід самого федю і ун би діткам файно розтолковав што до чого бо половина його лексики ниє навіть у великому тлумачному словникови української мови.

Степан Крук 2016-07-22 / 10:58:49
Погоджуюся з КОПЧА! Державна система управління прогнила настільки, що сподіватися в створенні ідеальної окремо взятої правоохоронної системи марно.

Копча 2016-07-22 / 10:47:02
Проблема не в цьому наглому виродку а у тому що в так звану правоохоронну систему масово потрапляють дегенерати. Ну покарають цього гівнюка але той від кого залежить "чистота рядів" МВС наберуть на його місце чергового дебіла і якщо й той попадеться на порушенні то візьмуть наступного. На жаль деклароване перезавантаження системи київським керівництвом залишилося пустими словами бо за тоненькою ширмою поліцаїв залишається жирний пласт гнилої мусарні.

укр 2016-07-22 / 10:16:50
освічена, грамотна людина навіть в такому стані не вела би себе таким чином, а це просто рагульська бидлота, яка розбагатіла на хабарях і вже відчуває себе БОГОМ. Копи молодці, не дайте цій справі "заглохнути".

До учасника 2016-07-22 / 10:07:21
Углянські менти дикі могли дітей похорони сам уключай мозгили.А герою Вічна Память!!!

Степан Крук 2016-07-22 / 09:18:32
Ця людська подоба в погонах служить в Ужгородському районному відділі міліції.

Учасник 2016-07-22 / 09:17:07
Мітьо ,вчора в Углі похоронили Героя ,
Володимира Цірика ,люди зустрічали тіло на колінах ,а провожали всім селом .
Мозги включай !низавадить.

Мітьо 2016-07-22 / 09:14:28
У нас даже дітей опасно у садік давати бо худоба пяна і там їх може достати

укр 2016-07-22 / 09:07:24
я "не розумію" як можна на держ.службі заробити на "Шкоду Суперб", думаю у нього і будиночок відповідний є. Де заробив? Не розумію.

Мітьо 2016-07-22 / 09:04:37
Ун З Углі Тячівського району уттіть самі дикарі горні. Ко го у міліцію брав ідіота.вун одного разу матір з колясков збив треба було тоди увалити пітуха смердячого

Брат 2016-07-22 / 09:03:24
Но знаєме сього великого атошника і яе увін там на блок-посту бабло шибав, баклан з баландера, ше й блатикаєся і пургу гонить, хотя і косяк запоров конкретно. до нас би його в 70-у бердичівку. там би взнав хто петух гамбурзький

Учасник 2016-07-22 / 08:58:58
Шо і атестацію пройшов ???
МУДАК...

Степан Крук 2016-07-22 / 08:48:27
Голуб СІЗОкрилий!!!

теж ужгородець 2016-07-22 / 06:21:08
Піди ти постій за 50 км від пострілів умніку.

ужгородець 2016-07-22 / 02:17:26
МУСОР ГАЛІМИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в ато був?! 50 км від фронта, провіряв машини, може десь чув постріли і все, атошнік, понти галіми, ненавижу таких мусорів!!!
А поліція молодці!

Копча 2016-07-22 / 01:55:09
Впливовий мусорок попався раз поліцаї возяться з ним як з писаною цяцею

Василь 2016-07-22 / 01:31:05
Трохи підкупляє що людина гордиться що був в АТО,ЦЕ МОЖЛИВО САМЕ ГІДНЕ ЩО ВІН ЗРОБИВ ЗА 21-РІК.

НОВИНИ: Кримінал

09:12
На Закарпатті "накрили" групу наркоторговців, що діяла в районах області
04:58
Трьом патрульним з Мукачева загрожують від 3 до 8 років тюрми за побиття подружжя
18:04
До 8 років тюрми засудили в Ужгороді молодого криворіжця, що з "алкогольної злості" вбив друга ударом ножа
14:13
/ 9
Угорщина оголосили у розшук дочку ексмера Ужгорода Ратушняка через підробку документів
11:20
/ 7
Ужгородського депутата Чурила взяли під варту із можливістю внесення застави у 3,8 млн грн
09:15
Затверджено обвинувачення 13 учасникам злочинної організації, що організували мережу ігротек на Закарпатті
01:58
В Ужгороді зіткнулися два легковики, один з яких – таксі
01:01
/ 12
Сина ексголови КС А.Стрижака Андрія взяли під варту з можливістю застави в 18 млн грн
17:09
/ 10
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
/ 1
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотиках" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 6
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 7
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 11
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця