В Ужгороді п’яний ДАІвець, утікаючи від патрульних, протаранив дитячий садок (ФОТО, ВІДЕО)

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 20:00 на вулиці Йокаї в обласному центрі Закарпаття.

В Ужгороді п’яний ДАІвець, утікаючи від патрульних, протаранив дитячий садок (ФОТО, ВІДЕО)

За попередньою інформацією, водій Skoda Superb не зупинився на вимогу патрульних поліцейських, спробував втекти, але не впорався з керуванням і влетів у дитячий садок, знісши паркан.

У водія виявили у крові 2,5 проміле алкоголю. Водієм виявився діючий працівник ДАІ Федір Голубка. За словами затриманого, він 21 рік пропрацював у міліції. Це підтверджується і у профілі правоохоронця у соціальній мережі Фейсбук. Чоловік 1975 року народження.

На щастя, ніхто в результаті ДТП не постраждав.

За словами очевидців, після того, як чоловік на авто протаранив паркан дитячого садочку, він намагався втекти уже без авто через двір закладу, але патрульні його затримали. Ще тривалий час чоловік поводив себе вкрай агресивно, лаявся, погрожував, в тому числі патрульним та журналістам. Про це на відео, де є ненормативна лексика.

22 липня 2016р.

Теги: ДАІ, поліція, ДТП

Коментарі

контрабанда 2016-07-28 / 11:12:09
конченый мудак

Брат 2016-07-22 / 12:42:13
Кажу вам ош сись ролик мош сміло крутити в школі на позакласному заході за темою "Вони рятують наші життя". А ши й до того пригласити на захід самого федю і ун би діткам файно розтолковав што до чого бо половина його лексики ниє навіть у великому тлумачному словникови української мови.

Степан Крук 2016-07-22 / 10:58:49
Погоджуюся з КОПЧА! Державна система управління прогнила настільки, що сподіватися в створенні ідеальної окремо взятої правоохоронної системи марно.

Копча 2016-07-22 / 10:47:02
Проблема не в цьому наглому виродку а у тому що в так звану правоохоронну систему масово потрапляють дегенерати. Ну покарають цього гівнюка але той від кого залежить "чистота рядів" МВС наберуть на його місце чергового дебіла і якщо й той попадеться на порушенні то візьмуть наступного. На жаль деклароване перезавантаження системи київським керівництвом залишилося пустими словами бо за тоненькою ширмою поліцаїв залишається жирний пласт гнилої мусарні.

укр 2016-07-22 / 10:16:50
освічена, грамотна людина навіть в такому стані не вела би себе таким чином, а це просто рагульська бидлота, яка розбагатіла на хабарях і вже відчуває себе БОГОМ. Копи молодці, не дайте цій справі "заглохнути".

До учасника 2016-07-22 / 10:07:21
Углянські менти дикі могли дітей похорони сам уключай мозгили.А герою Вічна Память!!!

Степан Крук 2016-07-22 / 09:18:32
Ця людська подоба в погонах служить в Ужгородському районному відділі міліції.

Учасник 2016-07-22 / 09:17:07
Мітьо ,вчора в Углі похоронили Героя ,
Володимира Цірика ,люди зустрічали тіло на колінах ,а провожали всім селом .
Мозги включай !низавадить.

Мітьо 2016-07-22 / 09:14:28
У нас даже дітей опасно у садік давати бо худоба пяна і там їх може достати

укр 2016-07-22 / 09:07:24
я "не розумію" як можна на держ.службі заробити на "Шкоду Суперб", думаю у нього і будиночок відповідний є. Де заробив? Не розумію.

Мітьо 2016-07-22 / 09:04:37
Ун З Углі Тячівського району уттіть самі дикарі горні. Ко го у міліцію брав ідіота.вун одного разу матір з колясков збив треба було тоди увалити пітуха смердячого

Брат 2016-07-22 / 09:03:24
Но знаєме сього великого атошника і яе увін там на блок-посту бабло шибав, баклан з баландера, ше й блатикаєся і пургу гонить, хотя і косяк запоров конкретно. до нас би його в 70-у бердичівку. там би взнав хто петух гамбурзький

Учасник 2016-07-22 / 08:58:58
Шо і атестацію пройшов ???
МУДАК...

Степан Крук 2016-07-22 / 08:48:27
Голуб СІЗОкрилий!!!

теж ужгородець 2016-07-22 / 06:21:08
Піди ти постій за 50 км від пострілів умніку.

ужгородець 2016-07-22 / 02:17:26
МУСОР ГАЛІМИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в ато був?! 50 км від фронта, провіряв машини, може десь чув постріли і все, атошнік, понти галіми, ненавижу таких мусорів!!!
А поліція молодці!

Копча 2016-07-22 / 01:55:09
Впливовий мусорок попався раз поліцаї возяться з ним як з писаною цяцею

Василь 2016-07-22 / 01:31:05
Трохи підкупляє що людина гордиться що був в АТО,ЦЕ МОЖЛИВО САМЕ ГІДНЕ ЩО ВІН ЗРОБИВ ЗА 21-РІК.

НОВИНИ: Кримінал

14:02
/ 1
У мікроавтобусі буковинця на кордоні на Закарпатті виявили деталі викраденого в Італії мотоцикла
10:00
На Великоберезнянщині 27-річний син до смерті побив батька
23:33
/ 7
Батько жорстоко побитого в Хусті хлопця звинувачує нардепа Лунченка в "кришуванні" нападників (ДОКУМЕНТИ)
17:12
В Ужгороді кілька осіб побили чоловіка, відібрали в нього шкіряну сумку та втекли на авто
10:25
Митники, що налагодили на Закарпатті систему хабарів на експорті, завдали збитків державі на понад півмільйона грн
10:19
/ 2
На Закарпатті викрито посадовців митниці, що налагодили механізм отримання хабарів під час митного оформлення експорту
09:14
Під час огляду "польського" "Мерседеса" на кордоні на Закарпатті у сховку під обшивкою виявили 429 пачок сигарет
20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 3
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 4
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 6
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 3
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами