Директора Карпатського біосферного заповідника затримано на 1,5 тис дол хабара (ФОТО)

Слідчими прокуратури Закарпатської області, спільно з Управлянням захисту економіки ГУНП в Закарпатській області затримано при одержанні 1500 дол США неправомірної вигоди директора Карпатського біосферного заповідника.

Директора Карпатського біосферного заповідника затримано на 1,5 тис дол хабара (ФОТО)

Вказану суму хабара чиновник вимагав за сприяння, з використанням свого службового становища, у передачу в оренду для здійснення господарської діяльності  приміщення, яке використовується Карпатським біосферним заповідником.

Наразі посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України, проводяться першочергові слідчі дії.

Довідка

ч.3 ст. 368 КК України- прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особоюу великому розмірі поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, -карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як інформує офіційний сайт Карпатського біосферного заповідника, його директором є Рибак Микола Петрович

29 червня 2016р.

Теги: хабар, директор, заповідник

Коментарі

Гуцул 2016-07-06 / 20:46:17
Рибак спільно із Гамором в с.Лазещині організували лівих людей збирати гроші із туристів за прохід через територію КБЗ чисто для себе!

Гуцул 2016-07-06 / 20:42:50
Дивує, всі стверджують підставили? Як підставили? Нехрен Рибаку було брати гроші!

Гуцул 2016-07-06 / 20:39:47
Боже як всі жополизи (вибачте якщо когось образив) кинулись захищати хабарника Рибака? Чому всі мовчать як Рибак за бабло підписав тиреторію природнозаповідного фонду озеро в Костилівці в приватну власність? Чи може нагадати як Рибак брав з лісників за працевлаштування по 1000-1500долярів? А вирубки? А покривання самовільні вирубки в КБЗ? А як з кожної лісосіки брав хабар від 500грн? І таких злочинів в Рибака дууууже багато!

З Києва 2016-07-03 / 23:37:17
Рахівчани! У Вас прекрасний директор заповідника, який не тільки віддав все своє свідоме життя проблемам екології, а відстоює інтереси регіону, піклується за незахищені верстви населення, переживає за можливість забезпечення населення паливними матеріалами, щоб змогли пережити зимовий період 2016-2017 років. А цей випадок - явна підстава. Якщо вижмуть таку людину, регіон багато втратить. Відстоюйте свої інтереси. Не дозволяйте знищувати порядних своїх земляків, тим паче керівників.

З Рахова 2016-07-02 / 11:07:43
Тепер зрозуміло, як гниди менти борються з корупцією, підставляють людей, які не беруть хабарі, шкода що Рибак, не був обережний зі своїм оточенням, хоча для цього були всі підстави.
Перший раз директором стала нормальна людина, та й ту підставили.
А для тих хто дуже розумний: подивіться, як живе Рибак і як живуть заступники.. і тоді не будете пустословити

Лісник 2016-07-01 / 13:54:33
Той хто підставив Петровича так знайте що Петрович сильний то шо у вас у голові Петрову у сраці. Дай Бог виновний буде покараний

123 2016-07-01 / 07:59:09
Хлопці коли небуде хабарника Матьоли начальника податковоі, це хіба хабар, 30-50шт баксів, це да підприємець.

Сама справедливість 2016-07-01 / 05:55:36
Но вот що дорогі друзі! Хочете хабарників? Дуйте до малого жовніра в прокуратуру тячівську, до начальника міліції, податкової, мера тячева. В кожен кабінет до лікарів тячівських. Це всі ті люди,котрі не беруть. Якщо хочете справедливості, та тюрми не хватить, щоб цих усіх простітуток продажних посадити. Бо сам народ такий кончений, пхає і пропонує грошей. А хто не візьме - то мудак

Хороша людина 2016-06-30 / 21:57:25
На які підлі дії може піти людина заради посади, щоб підставити свого директора, який є добросовісною, чесною і порядною людиною,за всі свої пропрацьовані роки в заповіднику всім, хто звертався допомагав і ніколи нікого не обманював. І так як Микола Петрович не винуватий,справедливість переможе і час покаже, ще Рибак повернеться на свою посаду і буде працювати ще багато років. А та заповідницька сволоч, яка його підставила як надалі буде працювати в колективі і дивитися Миколі Петровичу в очі. Ми за Миколу Петровича будемо боротися до кінця........

штукатур 2016-06-30 / 20:28:58
Мусора молодці !!!! лиш зробили одну хибу ,,.треба було зразу розтріляти падлу коло того стола де падло сидів і брав гроші!!!!

Гуцул з Рахова 2016-06-30 / 20:17:01
Рибак був чесний і порядний хлопець, як кажуть гуцули простий жебрак! підставили його Тячівські мусора з відділу по боротьбі з корупцією бо не хотів ім виділити під говерлою трохи землі! А допоміг ім в цьому фіктивний підприємець із Бштина якоби якому самі мусора і зарегістрували за день до цього як приватного підприємця! І якому треба було раптом із Буштина аренду кафе в Рахові на Заповіднику . Чиста підстава для того щоб на цю посаду поставити свою людину! Розтрубив все Кокіш Мельник Миколка псевдо активіст якому також обіцяють цю посаду головного шефа заповідникаА Спмого Рибака шкода правильний хлопець був допомагав нам Атошникам і волонтерам підставили сукки. Ментовські

Українец 2016-06-30 / 18:54:53
підстава дурні підставили людину яка незаслужила цого підстава.

вася 2016-06-30 / 15:47:54
Краска на руках є? Якщо не має, то не може і підкинули. Практикують таке часто, може Сньозика попросили підкинути, щоб замінити начальника))))

Рахівщинен 2016-06-30 / 11:53:50
Люди яка брехня який гріх хто таке робить та ви маєте совість звертаюсь до першого З.Д. хіба ви небоєтеся Бога. Як це так Миколу Петровича підставити після того коли він всім помагав і невідказував ніколи така йому подяка? Я Миколу Петровича знаю багато років рідних так незнаю деяких добре як Петровича так ось ніколи небрав грошев він чесна і справедлива людина.Та що ви за люди до вас по людські а ви по свинськи. Так знайте всі за Миколу Петровича ми його недамо в обіду ми заступемся а коли все визнається хто так вчинив сам голов сверну і непошкудую бо за таке по жиснєнно карати треба бессовісні.!

Знайомий 2016-06-30 / 10:26:16
Можна подумати, що Вася Шимон (на третьому фото в центрі). міліціонер Шимоновський та слідчий Рак з обласної прокуратури ніколи нічого не брали. Як у Ющенка: ці очі не бачили, як ці руки брали. Якщо Шимон такий святий, хай іде в дільничні, там не буде мати таких доходів, як в ОБХСі.

женя 2016-06-30 / 08:45:43
І Айфони у них.... При зарплаті 3000 грн.

лолі 2016-06-30 / 08:41:53
А міліція приїхала на ЛандКруйзері... Силла

Петро 2016-06-30 / 00:43:55
Все справедливо.На чужому не заробиш!!!! Настав час розплати!!!

Гуцулу 2016-06-30 / 00:07:57
Бідний Микола Петрович ходив цілий день із сумкою не знаючи, що у нього там хабар 1500 дол. Правильно О.Д. писав "Йому що, силою гроші впихали? він відбивався, а його змушували?"

Гуцул 2016-06-29 / 23:57:54
Микола Петрович! є чесна і порядочна людина. Це і дурному ясно що його підставили. І всі дуже добре знають хто.

НОВИНИ: Кримінал

13:13
На Закарпатті під час огляду вантажного потягу, що прямував до Словаччини, під шаром руди знайшли майже 19 тис пачок сигарет
12:20
/ 1
У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети
12:08
Через загибель 7-річного хлопчика на Рахівщині відкрито кримінальне провадження
08:55
/ 1
У ПП "Солотвино" через 190 пачок контрабандних сигарет чоловік втратив свій "Ніссан"
19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 4
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44