Хуст прощається із полеглим у війні "Доком". Разом із людьми плаче небо (ФОТО)

Сьогодні в Хусті в останню путь проводжають полеглого у російсько-українській війні парамедика "Правого сектора" Роберта Маслея "Дока".

Хуст прощається із полеглим у війні "Доком". Разом із людьми плаче небо (ФОТО)

Опівдні розпочалася упокійна служба у Свято-Благовіщенському храмі.

Відтак містом рушила прощальна хода до міського цвинтаря. У колоні - побратими полеглого, військовослужбовці, рідні, городяни, закарпатці.

Щойно тіло "Дока" винесли із церкви - розпочався дощ, повідомив з церемонії прощання за полеглим громадський діяч Віталій Грегор.

Хустянин Роберт Маслей, відомий на псевдо "Док", був одним із найкращих парамедиків ДУК "Правий сектор". Загинув у ніч на 12 червня під час масованих обстрілів російсько-терористичними військами шахти «Бутівка» біля Авдіївки Донецької області.

 У вівторок із Робертом Маслеєм "Доком", а ще - з його полеглим побратимом, також "правосекторівцем" Юрієм Гнатюком "Гуцулом" - попрощалися в Києві. Нині ж закарпатця в останню путь проводжають на рідній землі.

 

Фото - Віталія Грегора та Алли Хаятової

15 червня 2016р.

Теги: Док, Роберт Маслей, прощання, дощ

Коментарі

Львів 2016-06-19 / 11:53:55
Сумуємо з нашими братами з Закарпаття...
Вічна Память Герою!

Дід Петро 2016-06-19 / 08:20:23
Під впливом епопеї з останніми арештами, судами, заставами. Все-таки в країні два паралельні (саме такі, не пересікаються) світи. В одній реальності - війна, смерть, кров, розруха, злидні більшої частки українців, їх жертовність, волонтери, добровольці. В іншій - ...йонні, да де там - ...ярдні награбовані статки, неймовірні маєтки. Тільки заставу за хлопа суд призначає (переконаний, що є звідки взяти) в сотні мільйонів, мільярди (!!!). І хто все те організував? Якийсь якийсь недоб...док, паскуда без роду-племені, совісті, честі.
І оте все - наша держава?

Як мають в ній жити мої діти, онучки?...

пішта 2016-06-16 / 08:16:52
Вічна пам'ять герою Патріоту ''Доку''!Вас панове не турбує,що полягмолодий хлопчина,а вас турбує який піп ховає,помоліться краще за загиблим Воїном

ІВАН 2016-06-16 / 08:12:15
Московська церква в Україні є агентурно-ідеологічним підрозділом ФСБ Росії в інформаційній, гібридній війні проти України.

До ужгордця і подібних 2016-06-16 / 00:30:08
Найперше висловлюю. співчуття всім рідним,і молитву за покійного. Московські попи ніколи не були вгодні, це агентура КДБ яку до нас на танках привезли, 1945 року. Так в нас була на Закарпатті і Католицька віра і православна грецька підпорядкована Сербському митрополиту.Світове православіє-це цивілізований світ, а московське-це ніби секта внутрі православного світу, яка служить більше Кремлю ніж Богу.Так що треба схаменутися, щоб Бог не допустив і вивести на танках таких попів. краще свідомо опам'ятатися і бути чи Католики чи православні як били предки. Якраз елемент політики є всюди присутній але у московському попівстві диктатура. Людина не до такої церкви має ходити де хрестили, а до такоі як ходили преди. За радянських часів примушували бути московськими всіх.Так, що ми або за себе стоїмо , або плачемо за Москвою.Скільки ховали воїнів ато в нашому краї, якщо московскі попи то це багатьох бентежить, бо дійсно -це болить як смерть покійника так би не мало бути.

Dark 2016-06-16 / 00:02:09
підтримую Місцевого!!!
але ці попи хоронять наших героїв!!!

Місцевий 2016-06-15 / 23:51:16
Проблема в логіці, або в її відсутності. Проблема з нашим "закарпатським" менталітетом: а може війни не треба, може не треба було скидати Януковича, адже тоді легше жилося, яка різниця, який піп - всі думки з однієї серії...
А проблема в тому що ці попи не вважають наших хлопців героями... а Росію - агресором.

ужгородець 2016-06-15 / 21:07:20
Не розумію, що поганого що панахиду відслужили попи, хай московської православної церкви. Якщо покійного хрестили в цій церкві, то його й хоронить ця церква.
Не пхайте в похорони політику. Дайте по людськи провести в останню дорогу воїна.
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ГЕРОЮ,

Dark 2016-06-15 / 19:17:57
а хто не має своїх мізків, щоб удмати - почитайте :

http://antikor.com.ua/articles/12553-patriarh_kirill_objjavil_vojnu_v_ukraine_svjashchennoj

Dark 2016-06-15 / 19:15:33
не зрозумів жоден з двох коментарів. куди ходив??якщо він ходив в церкву вбивць, то чому дивуватись, що його вбили?? чи ви забули як на сході московські попи давали зброю днр?зброю, з якої вбивали наших хлопців!! і політика тут ні до чого.це звичайна логіка.

Для Dark 2016-06-15 / 18:00:36
Розумієш - вперед до ВКК і на передову! Сидіти в тирнеті й гавкати всі вміють...
Світла пам"ять Герою!

Light 2016-06-15 / 15:51:43
Dark - А якщо він ходив до тієї церкві, якщо там він хрестився, коли московські попи були угодні, то тоді було добре??? Не плутай віру з політикою на такому маленькому, місцевому рівні. Бо в якій вірі народився, в такій і помреш. Лише жополизи бігають туди сюди, де краще.

Dark 2016-06-15 / 14:23:24
Шкода хлопця-героя..
Все розумію, але як після такої смерті можуть ховати московські попи?? які є співучасниками смерті за своєї пропагандистською і фінансовою участю??

НОВИНИ: Соціо

18:06
/ 2
На Закарпатті заради порятунку шпилькових від масового всихання мобілізували біологічних захисників природи
17:26
Флеш-арт до Міжнародного дня захисту дітей відбувся на Театральній в Ужгороді
17:18
71 автобус виїхав на маршрути Ужгорода
16:03
Дитсадки у Мукачеві запрацюють 9 червня
11:50
У Мукачеві провели майже півтисячі операцій із заміни суглобів
11:29
У Мукачеві відкриють школу батьківства, материнства та подружнього життя
11:12
На Закарпатті відновлено пропускні операції у пунктах пропуску "Малий Березний" і "Малі Селменці"
02:59
Закарпатець скинув 37 кг ваги і відкрив клуб здорового способу життя у Мукачеві
01:03
З понеділка Мукачево також запускає громадський транспорт
00:14
/ 4
Компромісом, що дозволив розблокувати КПП "Тиса", стало мито 55 центів за кілограм "італійської" посилки
19:17
/ 4
КПП "Тиса" блокували перевізники з "подрібненими" партіями товару - голова Закарпатської ОДА
15:18
/ 12
КПП "Тиса" тимчасово розблоковано, на місці перебуває голова Закарпатської ОДА - ЗМІ
14:13
/ 8
Держприкордонслужба опублікувала світлини і відео з заблокованого КПП "Тиса" на Закарпатті
13:13
/ 12
На КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя
11:45
/ 10
Перевізники заблокували КПП "Тиса"
02:33
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Ужгорода
02:03
З понеділка в Ужгороді почнуть їздити муніципальні автобуси (ГРАФІК РУХУ)
01:47
/ 7
Під тиском ЗМІ закарпатські чиновники скасували тендер і купують респіратори в 4 рази дешевше
14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
/ 2
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 2
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 3
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 11
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
» Всі новини