За фактом стрілянини Волошиним по Рахімову в Ужгороді відкрито кримінальне провадження за хуліганство із застосуванням зброї

Сьогодні в Ужгороді виникла стрілянина на площі Театральній. Під час сварки один депутат Ужгородської міської ради поранив помічника іншого депутата з травматичного пістолета. Обставини інциденту з’ясовують правоохоронці.

За фактом стрілянини Волошиним по Рахімову в Ужгороді відкрито кримінальне провадження за хуліганство із застосуванням зброї

Сьогодні, близько 16:30, на тел.102 поліції надійшло повідомлення про постріли на площі Корзо в Ужгороді. На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група.

Як з’ясувалося, інцидент виник у відомому ресторані «Корона», де зараз тривають ремонтні роботи. Депутат Ужгородської міської ради під час сварки поранив помічника іншого депутата.

Усі особи учасників інциденту встановлені. Зброя, з якої здійснювалися постріли – травматичний пістолет – офіційно зареєстрована.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ст.296. ч.4 ККУ (Хуліганство із застосуванням зброї). Обставини інциденту з’ясовують слідчі, повідомляє прес-служба закарпатської міліції.

За інформацією керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка СВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області зареєстроване кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 КК України за фактом вчинення хуліганських дій за участі депутатів Ужгородської міської ради та інших осіб, із застосуванням травматичної зброї, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпаття. На даний час тривають першочергові слідчі дії. Ужгородська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні, а його хід взято на контроль керівництвом прокуратури області.

Як зазначив Дмитро Кириленко, санкція вказаної статті 296 ч.4 кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) передбачає покарання позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

18 травня 2016р.

Теги: стрілянина, хуліганство, зброя, Волошин, Рахімов

Коментарі

ОБВОРОВАНІ ПЕНСІОНЕРИ 2016-05-19 / 09:16:07
КЛЯТИЙ ПЕНСІЙНО-ІНДЕКСАЦІЙНИЙ ВОР-ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ поРОШЕНко БУДЬ ТИ ПРОКЛЯТИЙ ЗА НЕПІВИЩЕННЯ ВСІМ ПЕНСІЙ !!!!!!!!!!!!!!!!

Шимону 2016-05-18 / 23:17:14
Якщо не візьмете його під варту - зайвий раз пы\ідтвердите, що ви з бандитами заодно і Юра Луценко вам покаже люмінієву кружку

випадковий 2016-05-18 / 23:14:37
туда в донецк його стріляти знає хоть разок на благо держави би прислужився а не лише свої кармани рабивати

Степан Крук 2016-05-18 / 22:34:45
Лиш би йому цегла на голову не впала, поки слідство не закінчиться! А то шастає по стройках...

Йонко з Дубринич 2016-05-18 / 22:22:33
Думаву шо Мішо Блюк поможе укрутитися Іванкові Зняцівському який єьпуцером і дуполизом у нашого Мішова

Янко 2016-05-18 / 22:09:29
Та херня то все, ось мій бойовий заступник Павло Русняк ще і не так шмаляти уміє по пяні. Любе чудо три дні триває, а бакси Завжди є бакси.

укр 2016-05-18 / 22:02:39
я не розумію,вже давно малавийти стаття із заголовком: "Стрілок Волошин затриманий, суд терміново обирає йому міру запобіжного утримання". Може я щось пропустив

Валерій Черничко 2016-05-18 / 21:56:36
Якщо Волошин добре заплатить то дії Івана Івановича можна перекваліфікувати на ст.125 як легкі тілесні ушкодження. Заплатить штраф і все гаразд.

Довідка 2016-05-18 / 21:51:33
по ст.296. ч.4 УК (хуліганство із застосуванняь зброї) карається позбавленням волі від 3 до семи років.

Грамотник 2016-05-18 / 21:50:50
Руские своих на война не бросают

Степан Крук 2016-05-18 / 21:45:02
Про беспрєдєл Волошина вже повідомило УНІАН, отже знає вся Україна. Генеральна прокуратура та МВД також. Гроші Волошину не допоможуть, будуть дебати!

Степан Крук -Дежій із Радванки 2016-05-18 / 21:35:14
Ти настоящий поет! А зараз те саме, лиш по-циганськи! Чавела!

Трамп 2016-05-18 / 21:28:42
Скільки вже тим янкам грошей треба, де юрко пяниця никат

Дежій із Радванки 2016-05-18 / 21:23:01
У вариши - в Ужгороді, сталася пригода,
Щось собі не поділили, два дурні уроди,
Двоє пішли у «Коруну», нібо-то посцяти,
А за ними прибіг Іван та почав стріляти.

Бо він думав, що Рахімов хоче щось украсти,
А той каже іди на х.й ідіот ушастий,
Іван то то не витримав тай стрельнув у ногу,
А сам дзвонить Малиничу, просить допомогу.

Андрій каже, буде добре, усе порішаєм,
Ми вже з кумом Грамотником грошики збираєм,
Понесемо куди треба, будеш ти на волі,
Але віддаш в «Апріорі» обом кумам долі.

Бо хто зараз допоможе кумові задарма,
Особливо ідіоту, що стріля бездарно,
Як би попав му в гузиця, це би було діло,
Ганьбив бися показати, й дуже би боліло.

Янко 2016-05-18 / 21:21:39
Є гроші то і є правда, а ні то і ні

Головам 2016-05-18 / 21:15:14
Заберіть провадження з міськвідділу, бо хто не знає що кириленко давній друг волошина, він все продасть. Хіба не зрозуміло. Цей за сто $ і савка продасть в придачу. Тут вже завтра треба кульки в небо запускати

Шимону 2016-05-18 / 20:49:09
Мав звстрелитися, а попередньо вас, прокурворів, перестріляти

Бодько 2016-05-18 / 20:47:13
А що зробиш Валера. Кесарю кесарево, слесарю слесарево. Закон природи.

Валера 2016-05-18 / 20:44:55
За бійку на Драгобраті учасники АТО до буцегарні потрапили, а злодій Волошин і надалі буде на волі бикувати.

цензор 2016-05-18 / 20:29:30
Уважаемы горожане! Предлагаю делать ставки на результат. Я готов поспорить что И. Волошин НЕ ПОНЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ.А мирные жители Ужгорода опять утруться и изберут его в депутаты.

НОВИНИ: Кримінал

11:20
/ 2
На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що разом із товаришем зрубав у природному заповіднику 30 буків і дубів
10:39
У мукачівця, що більше року розшукувався судом, вилучили шприц із наркотиком
09:19
/ 3
Українсько-словацький патруль затримав на Великоберезнянщині двох палестинців
05:16
На Берегівщині за розбещення 6-річної дівчинки затримали 43-річного чоловіка
02:22
/ 3
Закарпатська митниця відзвітувала про вилучення на "Лужанці" 392 банок пива
19:08
/ 18
Ексголова Перечинської РДА Олефір, засуджений до 7 років тюрми за вбивство п'яним двох жінок, наразі звільнений з-під варти - прокуратура
18:54
Справу ужгородця, який минулого тижня з ножем пограбував працівницю бару, направлено до суду
09:04
На Закарпатті затримали трьох нелегалів з Іраку, що мали намір незаконно потрапити до ЄС
16:44
Вихователю та медсестрі дитячого притулку у Батьові, на Берегівщині погоджено підозру
12:53
П'ятьох нелегалів із Афганістану та двох переправників затримали неподалік кордону на Закарпатті
11:40
На Закарпатті з'ясовують, у який спосіб п’ятеро нелегалів пробралися до Угорщини
10:30
Завдяки повідомленню містян неподалік Ужгорода затримали двох ліванців, що планували нелегально перетнути кордон
02:16
/ 11
Ужгородець, що звинуватив владу Ужгорода в розтраті 12 млн грн, написав заяви в НАБУ, Нацполіцію та Держаудитслужбу
23:46
На Воловеччині внаслідок зіткнення Skoda й вантажівки травмовано 3 людей
23:13
/ 3
Тютюнова фабрика на Львівщині фінансує угорський сепаратизм на Закарпатті - ЗМІ
17:55
До 10 років тюрми засудили чоловіка, котрий на Хустщині убив дружину і підірвав будинок, намагаючись приховати злочин
12:38
/ 2
Один із постраждалих у ранковій ДТП на Мукачівщині помер дорогою до лікарні
12:34
/ 3