На щойно відкритій дорозі до Долини нарцисів шахраї з міліціонером заробляють, знімаючи плату за проїзд (ВІДЕО)

На щойно відкритій після ремонту дорозі, що веде до Долини нарцисів на Хустщині, невідомі особи вимагали з туристів гроші за проїзд.

На щойно відкритій дорозі до Долини нарцисів шахраї з міліціонером заробляють, знімаючи плату за проїзд (ВІДЕО)

Про це в соціальній мекрежі Фейсбук повідомила депутат Хустської міської ради, юрист Наталія Дубчак.

З її слів, ці особи "незаконно поставили собі намет, одягнули зелені жилети і почали "заробляти гроші", вимагаючи від водія кожного автомобіля по 15 грн. Дивно було побачити біля них працівника поліції, який після поставлених йому декількох запитань - втік".

Після того, як на місце події викликали працівників міліції, "всі особи в зелених жилетах повтікали. Всі опитані працівниками міліції водії автомобілів підтвердили факт здирництва з кожного по 15 гривень.

24 квітня 2016р.

Теги: Долина нарцисів, здирництво

Коментарі

читач 2016-04-26 / 12:15:18
читач я чув за такі приколи це і було причиною чому я туди не приїхав цього року і сумніваюсь що приїду поки там і справді не стане місце для людей а не цих п...ів коли вже будем жити по новому????

Закарпатка 2016-04-25 / 10:53:47
Молодчина дівчина!!! Більше б таких депутатів було в нашій нещасній країні!!!

ната 2016-04-25 / 09:05:19
Шановні може ви не знаєте але та Долина ще з 2000 -х належить Медведчуку , він її подарував Оксані Марченко

форестер 2016-04-25 / 00:08:30
Мало того, що незаконно спорудили стоянку, так ще й кримінально гроші за в'їзд збираєте.

Подвійний кримінал.

Де міліція, СБУ, прокуратура?

Злочинці зафільмовані, злочин задокументовано. Тпеба лише показати роботу, за яку вам платять зарплату.

вася 2016-04-24 / 23:42:43


Коментар видалено через зловживання багатоніковістю з метою сторення видимості дискусії. Автору - попередження. Адмін


жалива 2016-04-24 / 23:39:00
а зашо паніка не звідать ко посприяв завезенню щебня і асфальту на оту парковку ко купив палатки коби люди нормально могли прийти продати свуй товар,сякі нікудишні адвокати які дубчачка знают лиш дурно язиком лопкати,тай люди підбурьовати

жаливі 2016-04-24 / 23:33:31
Ся паніка - цівілізована громадянка, українка і європейка. А ти з Кащуком - злодії і бидлота. Навіть з цього коментаря видно.

жалива 2016-04-24 / 23:25:09
ви придурки забули ко вам центр города учинив та й дороги нормальні лишіт Кащука тай його команду,а ізза сяких патріоту як іся паніка із партіі свобода маєме войну на Украіні тай брехачу при владі,патріотка ненормальна

Тать цинічний бандерівець 2016-04-24 / 21:55:10
генці бабло збирають ( відкатівза ліс і травлю ПравогоСекторумало)

zakarpattya 2016-04-24 / 21:44:38
Воєнком, Ви думаєте що пишете? Ви хочете в АТО "зсилати" всяку шваль, яка має сидіти у в'язниці? Це не концлагер. Цим ви ображаєте всіх воїнів, які там захищають нашу землю. Прирівнюєте їх до подібних "піда.ас.в"

закарпатка 2016-04-24 / 21:44:19
Оця латана-перелатана дорога, це і є та, на ремонті якої вже двічі відпіарився Москаль? Капец!

лерой 2016-04-24 / 21:23:04
Та вони може втікли в кусти ху...ся!!

Томас 2016-04-24 / 20:25:58
Тото двоє вжилетках голубі

777 2016-04-24 / 20:12:22
То депутат міської ради Шегута з мером Кащуком на Лунченкові заробляють!Міліонери в міліардери мітять!!!

Воєнком 2016-04-24 / 20:00:06
В АТО піда.асу.

НОВИНИ: Кримінал

18:21
Суд в Ужгороді знову взяв під варту ужгородського наркоторгівця Федаска, визначивши заставу у 334 тис грн
17:58
На Берегівщині затверджено обвинувачення у розбої двом неповнолітнім юнакам
14:55
За системні крадіжки мешканця Берегова засуджено до реального ув’язнення
11:06
На Тячівщині нетверезий водій Nіssаn-у з’їхав з дороги в кювет
09:53
/ 3
На митниці на Закарпатті в українки, що їхала в в Угорщину, вилучили колекцію поштових марок та радянську енциклопедію
09:14
Водійка Кіа-Rіо, обганяючи на Іршавщині попутне авто, врізалася в Renault: 9 постраждалих
18:55
/ 5
У ДТП на Іршавщині водію відірвало ногу
18:48
/ 3
У Березинці на Мукачівщині лоб в лоб зіткнулися два авто
12:51
/ 7
У Перечині та Іршаві побили поліцейських
12:31
У Солотвині "Cadillac" на зустрічній смузі врізався у "Nissan X-Trail"
09:33
За фактом загибелі пішохода під колесами автівки на Виноградівщині розпочато слідство
09:29
/ 3
На Ужгородщині вночі облили горючою речовиною й підпалили мікроавтобус мешканця Коритнян
01:47
/ 1
У Виноградові розшукують "команду" "Жигулів", що врізалися на авто в огорожу і втекли
01:40
У Фанчикові на Виноградівщині авто смертельно травмувало чоловіка
18:15
/ 1
На Свалявщині мешканець Львівщини увірвався в будинок, порізав ножем гостю обличчя і, втікаючи, травмувався, зіскочивши у річку
15:35
У Мукачеві підозрюваного у збуті наркотиків взято під варту із визначенням застави в 1 млн грн
12:57
В Ужгороді затримали чоловіка, що поранив дружину в живіт
12:41
/ 2
В Ужгороді затримали квартирних злодіїв, які саме намагалися обікрасти чужу квартиру
10:34
На Рахівщині знайшли тіла співмешканців. Одна з версій: чоловік застрелив жінку із рушниці, відтак застрелився сам
10:21
/ 2
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні на Закарпатті знайшли 425 прихованих пар джинсів
10:14
На Закарпатті при перетині кордону затримали ймовірного шахрая
00:40
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зупинив авто об бетонний паркан
23:54
ФОТОФАКТ. Під Мукачевом Skoda "притерлася" з автокраном
20:53
В Ужгороді "накрили" склад з близько 880 літрами сурогатного алкоголю
16:26
/ 8
На Закарпатті затримано 2 чоловіків, які вимагали 27 тис євро від нового власника будинку за безперешкодне вселення
» Всі новини