На щойно відкритій дорозі до Долини нарцисів шахраї з міліціонером заробляють, знімаючи плату за проїзд (ВІДЕО)

На щойно відкритій після ремонту дорозі, що веде до Долини нарцисів на Хустщині, невідомі особи вимагали з туристів гроші за проїзд.

На щойно відкритій дорозі до Долини нарцисів шахраї з міліціонером заробляють, знімаючи плату за проїзд (ВІДЕО)

Про це в соціальній мекрежі Фейсбук повідомила депутат Хустської міської ради, юрист Наталія Дубчак.

З її слів, ці особи "незаконно поставили собі намет, одягнули зелені жилети і почали "заробляти гроші", вимагаючи від водія кожного автомобіля по 15 грн. Дивно було побачити біля них працівника поліції, який після поставлених йому декількох запитань - втік".

Після того, як на місце події викликали працівників міліції, "всі особи в зелених жилетах повтікали. Всі опитані працівниками міліції водії автомобілів підтвердили факт здирництва з кожного по 15 гривень.

24 квітня 2016р.

Теги: Долина нарцисів, здирництво

Коментарі

читач 2016-04-26 / 12:15:18
читач я чув за такі приколи це і було причиною чому я туди не приїхав цього року і сумніваюсь що приїду поки там і справді не стане місце для людей а не цих п...ів коли вже будем жити по новому????

Закарпатка 2016-04-25 / 10:53:47
Молодчина дівчина!!! Більше б таких депутатів було в нашій нещасній країні!!!

ната 2016-04-25 / 09:05:19
Шановні може ви не знаєте але та Долина ще з 2000 -х належить Медведчуку , він її подарував Оксані Марченко

форестер 2016-04-25 / 00:08:30
Мало того, що незаконно спорудили стоянку, так ще й кримінально гроші за в'їзд збираєте.

Подвійний кримінал.

Де міліція, СБУ, прокуратура?

Злочинці зафільмовані, злочин задокументовано. Тпеба лише показати роботу, за яку вам платять зарплату.

вася 2016-04-24 / 23:42:43


Коментар видалено через зловживання багатоніковістю з метою сторення видимості дискусії. Автору - попередження. Адмін


жалива 2016-04-24 / 23:39:00
а зашо паніка не звідать ко посприяв завезенню щебня і асфальту на оту парковку ко купив палатки коби люди нормально могли прийти продати свуй товар,сякі нікудишні адвокати які дубчачка знают лиш дурно язиком лопкати,тай люди підбурьовати

жаливі 2016-04-24 / 23:33:31
Ся паніка - цівілізована громадянка, українка і європейка. А ти з Кащуком - злодії і бидлота. Навіть з цього коментаря видно.

жалива 2016-04-24 / 23:25:09
ви придурки забули ко вам центр города учинив та й дороги нормальні лишіт Кащука тай його команду,а ізза сяких патріоту як іся паніка із партіі свобода маєме войну на Украіні тай брехачу при владі,патріотка ненормальна

Тать цинічний бандерівець 2016-04-24 / 21:55:10
генці бабло збирають ( відкатівза ліс і травлю ПравогоСекторумало)

zakarpattya 2016-04-24 / 21:44:38
Воєнком, Ви думаєте що пишете? Ви хочете в АТО "зсилати" всяку шваль, яка має сидіти у в'язниці? Це не концлагер. Цим ви ображаєте всіх воїнів, які там захищають нашу землю. Прирівнюєте їх до подібних "піда.ас.в"

закарпатка 2016-04-24 / 21:44:19
Оця латана-перелатана дорога, це і є та, на ремонті якої вже двічі відпіарився Москаль? Капец!

лерой 2016-04-24 / 21:23:04
Та вони може втікли в кусти ху...ся!!

Томас 2016-04-24 / 20:25:58
Тото двоє вжилетках голубі

777 2016-04-24 / 20:12:22
То депутат міської ради Шегута з мером Кащуком на Лунченкові заробляють!Міліонери в міліардери мітять!!!

Воєнком 2016-04-24 / 20:00:06
В АТО піда.асу.

НОВИНИ: Кримінал

12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 1
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 2
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 3
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 1
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
13:34
/ 1
При обшуку будинку мешканця Тячівщини на горищі знайшли рушниці, пістолети та набої
09:26
/ 1
На Закарпатті на місці втечі сполоханих контрабандистів прикордонники знайшли 43 ящики сигарет
02:58
У Тячеві зіткнулися легковик, мікроавтобус та вантажівка
15:47
/ 2
В Ужгороді спіймали грабіжників, що відібрали вночі у жінки сумку та втекли
13:02
На Мукачівщині зупинений п'яний водій вистрибнув із автівки і намагався втекти від поліції
09:54
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
09:14
Неповнолітнього мешканця Хуста взято під варту за підозрою у вбивстві
02:57
Закарпатця, розшукуваного за зґвалтування, затримали на Львівщині за грабіж
01:17
/ 3
ФОТОФАКТ. На Іршавщині "п'яна" автівка вилетіла в кювет і зупинилася за кілька метрів від озера
12:32
В автоаварії на Іршавщині при зіткненні ВАЗу з автобусною зупинкою загинули двоє мешканців Білок
11:40
За пропуск через кордон на Закарпатті іноземці пропонували хабарі на 300 євро
09:20
/ 2
Колекцію з понад 3,5 тис імовірно цінних поштових марок затримали на кордоні на Закарпатті
09:02
/ 2
На Іршавщині ВАЗ врізався в автобусну зупинку, загинуло двоє людей – очевидці
13:49
На Рахівщині двоє підлітків вкрали авто і перекинулися на ньому
» Всі новини