Хабар директору Закарпатського облмуздрамтеатру давав Ужгородський військовий комісар Журавльов (ВІДЕО)

АТОшником, у якого керівник Закарпатського облмуздрамтеатру вимагав гроші за проведення благодійного концерту для військових, виявився військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов.

Хабар директору Закарпатського облмуздрамтеатру давав Ужгородський військовий комісар Журавльов (ВІДЕО)

На відео саме він розповідає колективу Закарпатського облмуздрамтеатру, що їхній директор нібито вимагає гроші за оренду від усіх – від прикордонників, митників, усіх, хто має намір проводити заходи у приміщенні театру.

Як повідомлялося, директор Закарпатського облмуздрамтеатру отримав від військового 2 тисячі гривень хабара з 4 тисяч, про які попередньо вони домовилися. 

Нагадаємо, сьогодні, 19 квітня, 16-ти акторам театру прийшли повістки до військкомату.  

 

Заголовок

20 квітня 2016р.

Теги: Журавльов, хабар, Марюхнич

Коментарі

Українець 2016-04-21 / 22:05:38
Вони на всю страну кричять МИ ГРУПА ХАБАРНИКІВ І не бажаємо вшановувати учасників бойових дій і всіправоохороно органи мовчать та бездіять!!! Якщо в рамках даного кримінального провадження по хабарю Василя на допит як співучасника в деребані хабаря викликати персонал ( КРИКУНІВ) в порядку Кримінвально Процесуальнного кодесу та взяти пояснення за співучасть то 100% вони будуть від нього відхрещуватись!Лжи підтримка не точніше масовка 90-х.Цирк уйхав , а клоуни залишились!Хоть клоуни повині гастролювати!!

Українець 2016-04-21 / 21:58:17
Я був на концерті та звернув увагу скіольки було персоналу 7 громадяночок тепер аналізуємо в місяць вон отримує 1200 гривень і зкожного концерта по 200 грив. в місяці 30 днів + 6000 тис.Загальна сума 7200 , так,що щановні хабарники якщо берете хабарі то кажіть , що для прибиральнець. В зоні АТО на 2 позиції військовий отримує ці кошти ріскуя життям. Журавльоьов провиди в цьому кодлі перезавантаження персоналу, прошу тя!!!!!!!!!!!!!!!

Українець 2016-04-21 / 21:44:41
В Драмтеатрі Треба підняти прозору закупку Автобуса за 370 тис. у 2011 році,пропажу картин, укладання угод,куда дівся кольоровий метал, бруківка,витрата 20млн. гривень на вікна, перевірити приход в бугалтерії( фінансовиу дисцепліну),перевірку людей по штату на сітками тобто є посади які вимагають вищу театральну освіту, та на предмет мертвих душ) закупку. здавання приміщень та їх оплата, продажа квітків, до речі оленчучка досі керує процесом.Вобщем гавна таим багато! І ніхто не чого не бачить , а бачать 16 повісток які виписані у відповідночсті до ст.17, ст.65 Конституції України.

Українець 2016-04-21 / 21:32:22
Вельмашановний Та ну ! Може Василь -хабарник хотів в церкву сходити та дві тисячі на пожертви, чи молитви за упокій віддати наших Героїв.Пояснюю може для Вас 2000 це не вилика сума грошей , але для Українця який гне спину 24 години в сутку це місячна максимальна зарплата!

Українець 2016-04-21 / 21:29:15
Шановний № 4446 я дуже радий ,що Ви підтримуєте хабарнеків, і Вам подабаться бруд. Журавльова розкрив групу хабарників яка діяла за зговором.Чому мовчить обласна прокуратура???Група осіб заявляє , що деректор брав хабар і ділився в присутності камер- це нахабство.Тоді я звертаюсь до митників , прокурорів, та інших чіновників , які хоть іноді перепрацьовують, беріть хабарі- та кажіть що Ви не для себе це робите , а воблаго , митниці , суду , прокуратури!Друзі вони ходять по місту і кажуть ми група хабарників працюємо за единим планом і нехто із правоохоронців не реагує !!!! ЖЕСТЬ!

Та ну 2016-04-21 / 15:18:06
Загиблим ці концерти до одного місця! За загиблих треба молитися, а не спекулювати на їхній пам'яті, як це роблять новітні Шарікови!

ужгородець 2016-04-21 / 04:51:53
4446 ви за слова свої треба відповідати! Коли ви втратити не дай Бог сина, брата чи чоловіка в АТО, тоді буде думати про що говорити. Бо концерт був присвячений саме для них в першу чергу.. загиблих! А ця тварюка директор Марюхнич хотів нажитися на крові.

4446 2016-04-20 / 19:53:14
Журавльов має відповісти за свою відверту брехню. Адже дуже добре знав, що ніякого хабаря не було. Знав про це від початку і до кінця. Але вирішив перебрехати. Дуже підла людина. Шита білими нитками справа закінчиться пшиком. Але є ще й Божий суд для Журавльова-наклепника! Бог не палицею б'є.

А далі що? 2016-04-20 / 18:03:00
Ну посидить дома, а що далі? Поцікавляться співвідношенням його заробітків і витрат за останній рік, чи може звільнять цю реінкарнацію оленчучки? там же в театрі бляха дійсно "посипано" на таких господарів.
Чи все затихне, як завжди.

Українець 2016-04-20 / 17:29:33
Да,це правда нормальних людей не люблять.

!!! 2016-04-20 / 17:19:42
Журавльов нормальний мужик в порівняно з Васільцюном,його попросту "ЗЛИВАЮТЬ"!

Українець 2016-04-20 / 17:08:08
По-поводу Сина Погорелова, то він оформив догляд за дитиною до 3-ох річного віку. В 2017році втратить право на відстрочку. Військком йому по обіцяв,що другий призвеця. Якщо не захворіє екстренно!

Українець 2016-04-20 / 16:59:51
Додатково сам Військком микола Журавльов землю не отрмував та на облік не вставав, а в же в літку буде рік як має статус учасника бойових дій.Та 10 років прживає в гуртожитку військовій частини.

Українець 2016-04-20 / 15:25:22
Шановна Босоркання, надаю обгрунтовану відповідь!Батько Журавльова В.В. є 1.ветеран війни - інвалід 2 групи, 2.ветеран військової служби йому положенно землю позачергово. На земельний облік встав 2008 році землю отримав після судових тяганин ( дві позовні заяви в Ужгородськийміськкрайоний суд) тиждень назад. Сам Микола Журавльов був позивачем до Ужгородськогоміськрайоного суду щодо відновлення порушених конституційних прав 6000 тис. мешканців м. Ужгорода які не отримали землю судова тяганина , ще йде .Дивись інтернет видання Трибуна від 29.09.2014 року

босорканя 2016-04-20 / 13:55:40
цікаво як Журавльова батько землю в Ужгороді дістав в той час як малий синів Погорєлова та депутатів ради повістками шугав!!!щось нієден з них в АТо не пішов а земельку дали

Украънець 2016-04-20 / 13:04:32
Пані Читачка по спілкуйтесь з родиною загиблих військовослужбовців в низу коментарів є номера телефонів про рекламу Журавльова М. Да і скажіть , що Ви корисного за своє життя зробили для Людей України?

читачка 2016-04-20 / 11:49:30
Тут рекаму Журавльову роблять наркоман Федака і його хвора на голову жінка Конарка, яка вже всіх дістала

Степан Крук -Яні 2016-04-20 / 11:22:29
Я не можу бути поганим юристом по одній причині - я не юрист!

Тетяна 2016-04-20 / 10:57:55
Оце біда нашого суспільства.Ми привикли давати,брати,договорюватися,віддячувати...Можливо директор в сьогоднішній ситуації взяв гроші з благородними намірами... Але попалася на його дорозі людина,яка дуже тонко відчуває біль інших і не захотіла миритися з беззаконням.Якби в нашому парламенті всі дотримувалися законів,то ніхто б не оправдував директора...А так ...як завжди...

яна 2016-04-20 / 10:53:38
Степан Крук,ти прекрасний коментатор на сайті,але поганий юрист.

НОВИНИ: Кримінал

18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 6
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1