В Ужгороді вважають, що Москаль поспішив з власною версією декомунізації обласного центру (ВІДЕО)

У рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць. Цього разу - в обласному центрі Закарпаття.

В Ужгороді вважають, що Москаль поспішив з власною версією декомунізації обласного центру (ВІДЕО)

Таке рішення очільник ОДА прийняв з аргументацією, що міська влада Ужгорода затягнула з виконанням закону про «декомунізацію».

При перейменуванні вулиць враховані пропозиції громадськості, робочої групи при Ужгородській міській раді та рекомендації Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України, кажуть в ОДА.

Однак у владі обласного центру Закарпаття вважають, що такі дії Г.Москаля є поспішними і не враховують реалії, інформує "Ужінформ". Тут кажуть, що перенесли на сесії прийняття рішення щодо нових назв вулиць, щоби максимально врахувати пропозиції фахівців і громадськості.

Раніше всупереч розпорядженню Г.Москаля свої назви вулиць в рамках процесу декомунізації прийняла влада Мукачева.

19 березня 2016р.

Теги: декомунізація, Геннадій Москаль

Коментарі

Yo! 2016-03-21 / 01:00:23


Коментар видалено. Автору - попередження. Адмін


Михайлові 2016-03-20 / 21:39:17


Бандера і Шухевич - загальноукраїнські герої, а не галицькі. Вони боролися за Україну, а не за Галичину. Ужгород - місто українське. Ось таке відношення і мають Бандера і Шухевич до Ужгорода.

А от яке відношення мають до Ужгорода прототипи тих недомірків, що їх за мадярські гроші натикав по Ужгороду жид Колодко, це ще питання.


Учасник 2016-03-20 / 21:20:42
Нисходіть тут усі з розуму .
Випендрюючися один перед одним у глупотках ...несмішно ....

Михайло 2016-03-20 / 20:41:43
декомунізація помалі переходить в галіцізацію, ... яке відношення бандера і шухевич мають до Ужгорода?

Кудільчак 2016-03-20 / 18:21:15
Андріів вже вніс пропозицію щоб Площу Народну перейменували на площу Бандровського.

Марчишак 2016-03-20 / 17:31:48
Цілком погоджуюсь з Рибчичем, Православну набережну слід переіменувати на честь відомого ксьонза Анджея Федуковича

Рибчич 2016-03-20 / 12:48:24


Тролінг і використання багатьох ніків. Автору попередження. Адмін


Місяйло 2016-03-20 / 12:04:58
Вулицю Корятовича в Ужгороді необхідно назвати іменем Надії Савченко.

Патріот 2016-03-20 / 11:48:04
Чому в Закарпаття жодну вулицю Москаль не називає іменами відомих патріотів Педро, Хорвата, Беса?

Украінцю 2016-03-20 / 11:31:47
Якщо Москаль справжній патріот, то він має перейменувати площу Шандора Петефі на площу Степана Бендери!

Українець 2016-03-20 / 11:05:44
Москаль Г.Г. молодець!Войни які загибли на донбасі цього заслуговують! Кожна людина має залишити мам"ять якщо вона відала життя за Українську націю тобто за нас з Вами друзі. Слава Україні. Та приєднуйтесь сьгодні до св"ятої ходи на 15.00 Греко-Каталичному соборі буде молебінь за загиблими на пл. В.Постолакі. Народ який забуде вчорашне обречений не мати майбутного. Тільки разом ми вилізимо з цього лайна.

РОМАН 2016-03-20 / 09:35:15
Нехай МОСКАЛЬ змінить (дерусифікує) своє прізвище. ну скажемо на татарин-аль, Рабмн-аль, чи ще якийсь там ...-аль.

Учасник 2016-03-20 / 07:10:31
ПОСПІШИВ МОСКАЛЬ ????
А 25 років мало було часу ???
Це треба було зробити в 1991 р.

ПРес 2016-03-20 / 04:29:02
Громадськiсть то хто? Не одне з перейменувань не вiдповiдає побажанням бiльшостi. Тупо плюнули на бiльшiсть а туй го маєте, берiть, берiть .... така однобока демократiя, тупо Москальська.

форестер 2016-03-19 / 23:27:32
Москаль - тупо піарщик. Піариться на вулицях, хоча знає, що все робиться для того, аби їх перейменувати, а по факту привів до влади ригів і медведчуківців.

Анатолій 2016-03-19 / 22:13:32
Все вірно зробив , підтримую його повністю.

НОВИНИ: Соціо

10:09
Востаннє такий сильний землетрус на Виноградівщині, як цьогоріч 23 січня, фіксували у 2015 році
10:02
/ 2
Водіїв "євроблях" починають штрафувати
09:56
/ 2
УжНУ – серед найсильніших університетів України, - МОН
16:54
Dream Park Karpaty – для тих, хто хоче вкотре відчути яскраві емоції дитинства
15:38
На Закарпатті викрили схему незаконного ввезення товарів та вилучили продукцію на 4 млн грн
13:35
У Мукачівській райлікарні можна зробити аналіз крові за 2 хвилини
11:28
Мукачівський прикордонний загін набирає водіїв
11:15
У Виноградові мешканці також зможуть подавати проекти на фінансування з громадського бюджету
10:27
Тренінг для бухгалтерів та голів ОСББ провели в Ужгороді
09:44