На Закарпатті затримали старшого зміни прикордонного наряду з "чорною" касою нічної зміни за контрабанду (ФОТО)

На Закарпатті Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та працівниками відділу внутрішньої безпеки прикордонної служби викрили корупційну діяльність посадовців Мукачівського прикордонного загону. Зловмисники за гроші систематично сприяли незаконному переправленню через державний кордон товарів широкого вжитку, у тому числі і сигарет.

На Закарпатті затримали старшого зміни прикордонного наряду з "чорною" касою нічної зміни за контрабанду (ФОТО)

Правоохоронці затримали старшого зміни прикордонного наряду з «чорною» касою нічної зміни на суму приблизно 27 з половиною тисяч гривень. Цього ж дня був затриманий безпосередній начальник старшого зміни за підозрою у сприянні незаконному переміщенню сигарет через державний кордон.

Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі СБ України.

27 лютого 2016р.

Теги: прикордонник, чорна каса

Коментарі

Сьома Касинець 2016-02-29 / 08:12:45
Так їм і треба грьобаним корупціонерам в погонах!! І прохання Не забувайте люди що я єден уд Києва туй старший і всі гроші мені треба нести я главний по Контробасу а не погранці цураві

Прынцесса 2016-02-28 / 21:29:05
Решили показатели сделать. Шоу. Сначала начальство погранцов нарезает задачу смене, сколько те за смену должны сдать в общак, а потом приезжают их шмонать и задерживать. Бессовестные твари. Так подставлять людей и при этом самим пастись с этой темы. Пидарасы.

Сьома Касинець 2016-02-28 / 20:44:13
Все кришуву я єден! Я сьома касинець зять мишова румина , да я альфонс і женився просто удачно , і маву машини круті і хижу на Бамові круту да, але ви сомари Поняли! Ви вшиткі нико і звати вас нико !

Свалява 2016-02-28 / 17:43:05
Жмуркович Роман тоже в платочку стоїть. Неліпино рулить!!!

Мент 2016-02-28 / 16:43:29
Вв иноградівському районі контрабанду сигарет кришує Шімон через свого кума Ребреята промокашки Васі Вацка, який представляється кентом зама прокурора області Івана Шімона.Чи довго ще будуть кров ссати ці кровопивці Кайли,Шімони,Чернички та інші підлабузники прокурора області Янка.

Бітлян 2016-02-28 / 14:32:37
На Тисі один Мигович чого вартий, краде безбожно скільки років, а синок в СБУ кришує свого татка !!!

П.Русняк 2016-02-28 / 13:46:46
У наш час важко знайти доброго, порядного касіра

Янко 2016-02-28 / 12:59:08
Митниця, наша житниця!

Іван 2016-02-28 / 12:56:41
Янко, Банк, Касинець, Гецко вони теж касу знімають щомісяця. Але не такі копійки а вершки.

Григорій 2016-02-28 / 12:28:13
Хіба це хабар? Хабарі бере прокурор області і купує будинки з квартирами за мільйон доларів. Хіба працівники СБУ не знають як заступник Янка Іван Шімон організовує контрабанду тютюнових виробів на зеленому кордоні у Виноградівському районі чи потягами? Як Шімон отримує хабарі від митників через свого кума Вадима Пересоляка? Чи це є велика таємниця для Янка, працівників СБУ і решти можновладців?

Янко 2016-02-28 / 12:15:16
Шимон це я, без грошей ніхто ще не придумав як можна жити.

Мадяр 2016-02-28 / 11:02:27
Що бувшы кгбішти не знають, що кордони самі ж і контролюють та ще, щоб себе відбілити разом з Іванком Шімоном з прокуратури та двома його підлабузнями Грамотником та Черничком розробляють операції окозамилювання, а самі вже давно мультиміліонери.Де дивиться ГПУ та головна контора СБУ за безчинствами Шімона. Черничка, Грамотника та кашників СБУ, які тільки підставами і займаються.

777 2016-02-28 / 10:29:31
янко може вже шось будеш робити із своїми заступниками.Хоча на тебе плюють , а ти кажеш дощ паде.Всім зрозуміло що ти їх підтримуєш, а вони тобі носять. Генерала за шо дали. За мукачево ? За Берегово? за конкурси ? Вертайся вже додому. Нам таких не треба, або йди в ГПУ.

Микита 2016-02-28 / 10:27:18
Гроші є

14.5 т. бензина 2016-02-28 / 10:24:33
Ви подивіться на яких машинах їздять і в яких будинках живуть ці борці із корупцією. Це кодло скоро дограється.

Митник 2016-02-28 / 10:05:40
Дуже велика каса. 5-7 тис.грн. Найшов Ціцак до кого розум прикласти , до Віті Микити з СБУ, олії маску як клоун і піариться, думає що його хабарника ніхто не упізнає в Закарпатті. Хай Микита розкаже Ціцаку, яку він шушку з контрабаса знімає щомісяця разом із заступником Янка Іваном Шимоном і Мішою Банком з міліціі

Прикордонник 2016-02-28 / 09:57:54
Чому заступника прокурора Ваньку Шімона не затримують з касою, коли йому його кум Пересоляк приносить за кришування митниці

777 2016-02-28 / 08:44:20
ви краще касу у шимона зніміть. прикорднонники ковдлші біля нього

Правдоруб 2016-02-28 / 06:35:33
На фото в маске справа стоит МЫКЫТА ВИКТОР, который остался в отделе"К" из числа тех, кого повыганяли из СБУ за крышевание таможенников. МЫКЫТА тупой стукач, но знает кому башлять, чтобы не выгнали из конторы.

Скай фол 2016-02-28 / 02:51:22
А митників не ловлять тому що в них родичі в сбу та прокуратурі,типу чоловік митник - жінка слідчий прокуратури або батько митник - син працівник вб сбу... То вже давно така мода,один на митниці заробляє,іший в правоохоронних органах прикриває. Без фамілій,всі і так все знають

НОВИНИ: Кримінал

23:31
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 1
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
/ 1
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 7
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем
12:51
Під час обшуків в оселі мешканця Свалявщини виявили та вилучили партію сурогатного алкоголю
10:36
/ 2
В Ужгороді оскаржують тендер, яким допустили до реконструкції пам’ятки архітектури фірму без відповідної ліцензії
10:25
/ 2
В Ужгороді невідомі облили фарбою авто депутата Щадея, поклавши на дах похоронний вінок
09:24
На Виноградівщині шахраї під виглядом газовиків виманюють у людей гроші під приводом "невідключення"
09:11
Погоджено підозру наркоторгівцю, затриманому в Ужгороді за збут метамфетаміну
22:47
У Мукачеві п'яного водія доганяли з погонею
17:05
/ 4
В Ужгороді затримали чоловіка, що, прикриваючи лице маскою, намагався викрасти з гіпермаркету продукти на майже 2 тис грн
13:24
На Закарпатті проведено обшуки у рамках справи про викрадення 2,5 млн грн з банківських рахунків
13:01
В Ужгороді затримали чоловіка, підозрюваного у низці крадіжок і грабежів
10:23
/ 1
В Ужгороді розшукали чоловіка, котрий напав на жінку та, погрожуючи фізичною розправою, відібрав у неї гроші