На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому розглянули два десятки питань

Останнє у цьому році і друге за ліком засідання нового виконкому Ужгородської міської ради розпочалося із приємних моментів: міський голова Богдан Андріїв вручив державні нагороди чотирьом ужгородкам, яким Указом Президента України присвоєно звання "Мати-героїня".

На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому розглянули два десятки питань

Далі члени виконкому взялися за розгляд питань порядку денного.

Зокрема, проголосували за те, щоб надати допомогу на встановлення автономного опалення 17 родинам ужгородців, дали дозволи на проведення земляних робіт у місті та роботу літньої тераси кав'ярні "Канапе", підтримали зміни до складу комітету із забезпечення доступності інвалідів до обєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Проголосували за програму сприяння виконання рішень судів та інших виконавчих документів та затвердили план роботи виконкому у І півріччі наступного року тощо. Загалом у робочому порядку було розглянуто всі 19 проектів рішень виконкому.

Також на засіданні розглядали питання про трансферти, які район платить місту за лікування мешканців Ужгородщини у міських пологовому будинку та дитячій лікарні.

Наголошувалося, що для оплати лікування в міській центральній клінічній лікарні (для дорослих) гроші не скеровували, бо прийнято рішення, що як районна лікарня працюватиме колишня залізнична лікарня в Ужгороді.

Попередньо домовлено: якщо хворі з району все-таки будуть лікуватися в міській лікарні, кошти будуть переводитися за кожен такий випадок. Міський голова Богдан Андріїв ініціював проведення ще однієї зустріч з цього приводу з керівництвом Ужгородщини, аби зафіксувати домовленість угодою.

На запитання одного з членів виконкому, колишнього міського голови Степана Сембера, начальник відділу охорони здоров'я Василь Решетар повідомив, що витрати на один день перебування пацієнта в міській лікарні сягають, залежно від відділення, від 80 до 150 гривень, у реанімації – до 1000 гривень.

Крім того, позапланово - у зв'язку із незадовільним фінансово-господарським станом у комунальному підприємстві "Парк культури та відпочинку "Боздоський" - було піднято та обговорено питання відповідності займаній посаді директора парку Лева Некречія. Незважаючи на те, що директор був поінформований про необхідність прозвітувати перед виконкомом про стан справ на підприємстві, на засідання він не з'явився. Ситуація на підприємстві надзвичайно складна: до прикладу, за 2013 рік доходи сягали 409,8 тисяч гривень, за 2014 рік - 447 тисяч гривень, а за 9 місяців 2015 року доходи Боздоського парку - 85 тисяч гривень. Крім того, підприємство має понад 90 тисяч гривень збитків, є заборгованість із заробітної плати та по розрахункам із бюджетом. Зважаючи на це, Богдан Андріїв дав доручення юридичному відділу міськради вивчити умови контракту, за яким працює директор Боздоського парку, щоб прийняти рішення про його дострокове розірвання.

У І півріччі 2016 року виконавчий комітет Ужгородської міської ради збереться щонайменше 12 разів . Таке рішення підтримали сьогодні на засіданні усі члени виконкому. Орієнтовні дати проведення: 13 та 27 січня, 10 і 24 лютого, 9 та 23 березня, 13 та 27 квітня, 11 і 25 травня, 8 та 22 червня. 

Серед іншого, на засіданнях виконкому планується розглянути питання про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та звіт про виконання бюджету міста за 2015 рік, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2016 року, уточнення списків інвалідів війни та прирівняних до них осіб, які потребують ремонту житла в 2016 році.

Також працюватимуть над складом комісії з безпеки дорожнього руху та конкурсного комітету із визначення перевізників з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затвердженням лімітів на енергоносії для закладів охорони здоров’я та культури на 2016 рік, програмою відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними та юридичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2016 рік тощо.

29 грудня 2015р.

Теги: виконком

Коментарі

жека 2015-12-30 / 10:46:31
Некречію лікуватися треба,конченое обдолбленое бидло!

фери 2015-12-29 / 17:17:32
Л.Некричій не газда,а кончений наркуша!Гнать такіх в шею,покі весь парк не вирубав!

НОВИНИ: Соціо

15:40
На складання ЗНО на Закарпатті зареєструвалися 12 тисяч 834 учасники
15:06
/ 2
29 травня на Закарпатті вирішуватимуть щодо пом'якшення карантину, а з 1 червня запустять потяг Київ-Ужгород
14:00
"Зелений базар" в Ужгороді з 1 червня працюватиме щоденно
13:50
У Мукачеві грошовими преміями нагородять учнів, які стали переможцями олімпіад
13:49
Фахівці центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті допомагають учасникам АТО відстояти їхні права
10:07
Свалявський професійний будівельний ліцей торік збільшив свої доходи на 800 тис грн
09:35
500 звернень щодоби приймає диспетчерська служба екстреної допомоги на Закарпатті
00:56
/ 1
Опублікований урядом перспективний план формування територій громад Закарпатської області відрізняється від проекту, що збурив громади (ПЕРЕЛІК ОТГ)
18:10
Інклюзивна кондитерська-школа "Золоті серця Закарпаття" в Ужгороді відновила роботу після карантину
18:06
Чергове засідання щодо облаштування велоінфраструктури в місті відбулося в Ужгороді
16:57
У Закарпатській ОДА запрацювала електронна приймальня
15:08
/ 4
Як медреформа працює на Закарпатті. Історія лікарки-ФОПа з Ізи
14:37
У Мукачеві презентували електронну систему "Моя школа"
14:29
/ 8
На Закарпатті розробили мапу для інвесторів та інвестиційну "няню"
14:17
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-квітні перевезено вантажів на 14,9% менше, ніж за аналогічний період торік
12:59
/ 2
Програму підготовки до продажу земельних ділянок погодили в Ужгороді
12:56
/ 3
В Ужгороді визначили "офіційну" зону відпочинку біля річки
12:11
/ 5
Аспірант-айтівець УжНУ розробив новий курс з інтелектуального аналізу тексту
11:31
У Мукачеві запрацював Інклюзивно-ресурсний центр
10:37
/ 1
Завдяки повідомленню від громадян в Іршаві зупинили п'яного водія з кермом Jeep Chеrоkee
10:17
На Закарпатті цьогоріч – 9071 випускників
09:48
/ 5
Ще одна поліцейська станція на Закарпатті запрацювала на Іршавщині
03:59
В Україні ще цього тижня запустять електрички та поїзди, але Закарпаття це не стосується
02:55
/ 2
Архітектор про ремонт суду в Ужгороді: "Характер будівлі змінюється"
02:41
Навесні до армії призвуть 410 юнаків з Закарпаття та до 20 офіцерів запасу
» Всі новини