Президія Закарпатської облради узгодила порядок денний другої сесії

Сьогодні, 21 грудня під головуванням Михайла Рівіса відбулося засідання президії обласної ради VІІ скликання.

Президія Закарпатської облради узгодила порядок денний другої сесії

Найперше головуючий проінформував членів президії, що на засіданнях постійних комісій було внесено пропозиції перенести на наступне пленарне засідання ради окремі питання та програми, що  потребують додаткового опрацювання,  а декотрі – навпаки включити в порядок денний. Також головуючий вніс пропозицію в рамках Програми «Турбота» придбати для дітей закарпатських воїнів , які захищають цілісність держави на Сході України, новорічно-різдвяні подарунки. 

Як відомо, на попередніх пленарних засідання ради йшлося про розробку нового проекту Регламенту роботи  ради. На сьогодні напрацьовані два варіанти. Члени президїі взяли за базовий  той, що розроблений  членом постійної комісії з питань бюджету Петром Ільницьким, та вирішили створити робочу групу з числа  представників усіх політичних партій в облраді для опрацювання цього важливого документу. Бажаючі депутати можуть також долучатися до роботи цієї групи для вироблення точних чітких пропозицій. 

Члени президії одноголосно підтримали ініціативи та рекомендації  Михайла Рівіса та постійних комісій.

Далі уважно заслухали розробників проектів рішень про хід реалізації ними критичних зауважень і пропозицій, висловлених під час вивчення їх у постійних комісіях. А таких було 84 зауваження до 24 проектів рішень пленарного засідання другої сесії облради. 

В основному вони стосувались внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік у межах  відповідних бюджетних асигнувань, виділених головним розпорядникам коштів, та  про обласний бюджет на 2016 рік.  

Особливо жваве обговорення відбулося, коли зайшлося про    внесення змін і доповнень до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2015  рік та  про Програму «Турбота» на 2016-2018 роки. Президія  підтримала важливі  пропозиції  колег стосовно  нової Програми «Турбота» на 2016 -2018 роки  з надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення краянам, учасникам АТО,  пораненим учасникам АТО та  важко хворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, в тому числі за межами України та рекомендувала довиділити кошти на ці цілі, а також включити  до складу комісії щодо вивчення  показів для такої допомоги  депутатів облради з числа фахівців медичної галузі – Івана Кураха, Романа Шніцера, Василя Скрипа та  Юрія Паканича.  Підтримала президія  і пропозицію Мирослава Білецького внести зміни до Програми «Турбота» на 2015 рік з тим, аби зреалізувати гарну ідею і придбати новорічні подарунки для діток із сімей учасників АТО.

У ході засідання було розглянуто та підтримано  пропозицію комісії з питань охорони здоров’я сприяти у відновленні функціонування сателітного відділення гемодіалізу в м. Хусті та відкритті нових діалізних центрів у районах області в рамках   Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в області на 2016-2020 роки та рекомендовано передбачити на ці цілі кошти.  

Активно обговорили члени президії  й інші критичні зауваження до програм з питань розвитку транскордонного співробітництва, туризму і курортів,спорту,  підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в області, охорони навколишнього природного  середовища, забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин тощо.  Та охоче ділились своїми думками  і зауваженнями до них. 

У результаті плідної роботи було сформовано чіткий порядок денний пленарного засідання другої сесії, який  і рекомендовано  до розгляду у сесійній залі завтра, 22 грудня, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

21 грудня 2015р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

10:48
Проєкт пункту пропуску "Біла Церква-Сігету Мармацієй" на Закарпатті перебуває на розгляді у Києві
09:48
Отримати допомогу з часткового безробіття можуть закарпатські роботодавці та фізичні особи-підприємці
09:31
У Закарпатському драмтеатрі просять поліцію посилити патрулювання через регулярні прояви вандалізму
19:56
В Ужгороді оприлюднили нові графіки руху міських автобусів
17:29
Перший поїзд після карантину прибув до Ужгорода
17:04
/ 2
Через свавілля циган голова сільради на Перечинщині написав заяву на звільнення
16:41
Мер Ужгорода "відкличе" із суду скандальний лист свого заступника та обіцяє не допустити забудови двору на Володимирській
15:39
/ 4
В Ужгороді "солідарно" з Києвом провели акцію протесту "Авакова у відставку"
15:33
Додаткову територію для утримання ведмедів облаштовують в закарпатському нацпарку "Синевир"
15:23
/ 1
330 метрів алеї тюльпанових дерев квітне в Мукачеві
14:30
/ 1
Закарпатське ОУЛМГ відновлює видачу мисливських посвідчень
12:59
Митний пост "Тиса" на Закарпатті обладнали POS-терміналами
12:24
У Мукачеві реєстрацію проектів Бюджету громадських ініціатив 2021 продовжили до кінця липня
11:56
Торік на Закарпатті підприємства легкої промисловості реалізували продукцію на 1325,7 млн грн
11:54
На Закарпатті повернуто 172 гектари державної землі
10:45
Ужгородці відстояли "Кірпічку": на сесії міськради затверджено детальний план території парку площею понад 9 га
10:07
В УжНУ створили освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"
09:44
/ 1
Паркування на площі Фединця в Ужгороді поки залишиться безкоштовним
09:33
/ 2
Приєднатися до Хустської ОТГ вимагали мешканці села Золотарьово
02:09
Житель Тячівщини облаштував вдома етнографічний музей і ферму екзотичних птахів
00:17
У справі розтрати коштів у п'ятницю суд розгляне збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода
17:57
Із 9 червня, якщо дозволить епідситуація, відновлюють роботу дитсадки Мукачівської ОТГ
17:55
У Мукачеві встановили монумент воїнам-захисникам
16:44
/ 8
Щоб зберегти водозабір “Минай”, депутати Ужгорода звернулися до правоохоронців та уряду
15:32
/ 1
Закарпатських журналістів привітали із прийдешнім професійним святом
» Всі новини