"Правий сектор" Закарпаття відновив свою діяльність (ФОТО)

Тимчасово очолив "Правий сектор" Закарпаття та підрозділ "Сонечко", що є бойовою струтурною одиницею організації, друг Да Вінчі.

"Правий сектор" Закарпаття відновив свою діяльність (ФОТО)

Після тривалого перебування в зоні АТО на захисті територіальної цілісності держави відновив свою діяльність Правий сектор Закарпаття, повідомляють в організації.

Як сказав на шикуванні тимчасово виконуючий обов'язки командира 1 ЗБАТу друг Да Вінчі: "Ми повернулись для нещадної боротьби по викоріненню контрабанди і незаконної вирубки лісу, але основною складовою залишається боротьба з корупцією. Ми будемо здійснювати контроль за роботою влади у законному, громадському руслі, підтримуючи сподівання українського народу по розбудові громадянського суспільства".

Як хактеризують тимчасово очільника закарпатського осередку ПС бойові побратими, комбат Да Вінчі є "надзвичайно сміливий і рішучий воїн правого руху".

Зліва - тимчасовий очільник "Правого сектора" Закарпаття та 1 ЗБАТу "Сонечко" друг Да Вінчі 

18 грудня 2015р.

Теги: Правий сектор, діяльнйсть, відновлення

Коментарі

Ігорю 2015-12-22 / 11:07:29
так так підтримують всі ПС, хоч би хтось передачку передав хлопцям в обл. лікарню чи у СІЗО в Києві

Роман 2015-12-18 / 20:17:18
А Сачка де діли?

Ігор 2015-12-18 / 19:52:27
Громадськість підтримає цих хлопців, вже пора наводити порядок, перемогла зрада, а революція гідності ще не закінчена, як би цього не хотіла псевдо влада.

Вуйко Юзьо 2015-12-18 / 16:55:15
Тепер буде рух, хто би що не казав.

Друг 2015-12-18 / 16:53:32
читаю коменти і дивуюся.яка оновлена прокуратура чи поліція? вивіску змінили а кадри ті ж самі.чи може суддів змінили?.всіх дістала чинна влада ,але боротися з нею в рамках закону, в рамках написаного під самих себе закону.чомусь нікого не цікавить походження зброї, якою правосєки знищували сєпарів в ДАП, не цікавили дозволи при звільненні окупованих населених пунктів. було байдуже звідки гранатомети, якими знищувалася ворожа бронетехніка.

іван 2015-12-18 / 16:26:46
Щоб виростити буряк, треба викорчувати бурян. Інакше ніяк. Забийте на правила та закони. Вони придумані окупантами і захищаються колаборантами

Степан Крук 2015-12-18 / 14:59:15
Подивіться на ситуацію трезво! В громадському суспільстві громадяни та громадські організаці мають право та повинні контролювати органи влади. Це нормально! Вибрали собі хлопці два напрямки для контролю (контрабанда та корупція) - хвала Богу! Це дуже важливі напрямки. Справляться із задачею -молодці!!! Але робити це потрібно в рамках чинного законодавства, зокрема Закону України "Про громадські організаці, обєднання". Але "правосеки" повинні зрозуміти одне: ніхто, ні суспільство, а ні влада не дозволять їм підміняти собою поліцію, прокуратуру, суди. А ці світлини з автоматами є нічим іншим, як блефом!

Хмаринка 2015-12-18 / 14:35:32
СБУ, ГУ поліції, прокуратура аууууу!!!! Ви де???? ВИКОНУЙТЕ обов'язки та функції покладені на вас законодавством! Або розпускайтесь і не сидіть на шії у платників податків. Лише інформація з цієї статті є підставою для відкриття, як мінімум декількох кримінальних поваджень. Чи будете чекати коли розпочнуться войнушкі? Життя та суспільство повинні повертатись в правове русло, безлад в жодній моделі існування суспільства ні коли не приводив до покращення.

Преторіанець 2015-12-18 / 13:54:33
Пацанам респект , зараз вся корупційна сволота почне переховувати те, що встигла накрасти

R L 2015-12-18 / 13:49:24
все йде по плану

Грамотник 2015-12-18 / 13:23:36
Корупция это наша корова и мы ее будем доить

Коля "вісник прокуратури" 2015-12-18 / 12:12:36
Які у них координати? Є факти про корпцію у керівництві прокуратури, у тому числі і при формуванні оновленоі прокуратури

сек 2015-12-18 / 12:00:20
Що сей Правий сектор?Богами себе об"явили?Нехай спочатку наведуть порядок між собою.

І.Шимон 2015-12-18 / 12:00:16
У них немає повноважень боротись з корупцією, се самозванці.

Cтепан Крук 2015-12-18 / 12:00:06
Працюйте в правовому полі!!!

Янко 2015-12-18 / 11:38:27
З корупцією повинна боротись оновлена прокуратура, а не усякі сектори

ара 2015-12-18 / 11:31:01
А куди подівся попередній командир?

васі 2015-12-18 / 11:23:26
тому що поки ти тут на дивані пишеш свої висери, ухиляючись від мобілізації, ці хлопці воюють...

толік 2015-12-18 / 11:21:52
в добру годину хлопці!
хай вам Бог помагає!
і не звертайте увагу на "дописувачів", їх же не цікавить звідки наприклад у помпеля зброя, і в блюковських виродків.

Бенца 2015-12-18 / 11:21:06
Хлопці беріться за них нарас, бо ісе незаконно, взятку прийшли нашу брати.

НОВИНИ: Соціо

14:08
/ 1
Під час перевірки у Берегівському лісгоспі виявили численні порушення
13:42
На Закарпатті пройшла Регіональна платформа з обговорення конституційних змін щодо місцевого самоврядування
13:36
В Ужгороді відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації
12:38
/ 4
В Ужгороді звітувалися керівники 11 комунальних підприємств
12:26
/ 1
У лісах Ужгородщини порахували диких парнокопитних та хутрових
12:10
На Міжгірщині гірські рятувальники вчилися шукати людей у лавинах
11:54
На Тячівщині п'яний водій Audi, не впоравшись із керуванням, врізався в електроопору
11:33
/ 1
В Ужгороді із підприємцями обговорили застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі
11:15
/ 1
Мер Ужгорода Андріїв публічно звітуватиметься перед містянами
10:33
В УжНУ презентували книги про закарпатців-жертв політичних репресій
09:45
/ 1
В Ужгороді рекомендували зняти з обслуговування понад 50 морально та технічно застарілих автобусів
09:21
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував перетнути кордон, запхавши у перегородки вікон 320 пачок сигарет
09:17
Усі держлісгоспи Закарпаття за результатами діяльності 2019 року є прибутковими
02:17
ВІДЕОФАКТ. "Закарпатські" леви і тигри чудово почуваються у снігах Міжгірщини
01:28
Тячівська ОТГ посідає третє місце у рейтингу громад
18:18
/ 3
Маршрут поїзда Миколаїв-Івано-Франківськ буде продовжено до Рахова
18:05
Чопський прикордонний загін відсвяткує День частини
17:10
В Ужгороді відкриють креативний медіацентр для учнів міста
17:03
У "Паланку" в Мукачеві навесні на туристів чекає нова історична вистава
16:03
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" водій "Шкоди" з пасажиром залишили 57 пляшок алкоголю, 3 телевізори та ігрову приставку
13:33
У Мукачеві публічно представили інформацію про виконання бюджетних програм місцевого бюджету-2019
13:12
В Ужгороді презентують другий воркшоп "Втілити спонтанне, уявне" в рамках проєкту "Бібліотека єднає людей"
11:35
На Закарпатті станом на 1 лютого нараховувалося 5,3 тис безробітних
11:31
Мешканці сіл Закарпаття можуть вирішувати земельні питання у сільрадах
11:26
Сіль Солотвина, яку ще можна повернути
» Всі новини