Поліція без романтики. ВІДЕО затримання п'яної і неадекватної ужгородки (18+)

Нова патрульна поліція Ужгорода - це не тільки красива форма і "розшарювані" в інтернеті фотографії красунь-поліцянток. У реальному житті новим правоохоронцям доводиться опинятися у зовсім не красивих ситуаціях.

Поліція без романтики. ВІДЕО затримання п'яної і неадекватної ужгородки (18+)

Сьогодні вночі поліцейським довелося затримувати і відвезти у міськвіділ п'яну та неадекватну жінку. Ужгородка, що нецензурно лаялася, обзиваючи всіх довкола, спершу порушувала громадський спокій в пивних закладах в районі залізничного вокзалу обласного центру Закарпаття. Але через неадекватність там її, судячи з усього, перестали обслуговувати, що викликало ще більший гнів "героїні сюжету" і бажання пошуку нових пригод.

Загалом молода жінка виглядала цілком пристойно і не скидалася на представника декласованих елементів. Але те, що вона витворяла під впливом алкоголю, і, надто, те, що вилітало з її рота, викликали справній шок у оточуючих.

Активісти "Спеціального контролю" зафільмували її вже в магазині "Зіна", що біля міського відділу ДАІ на вулиці Гагаріна. Поліцейські намагалися заспокоїти і вивести жінку з приміщення торгового закладу, але це викликало у порушниці майже істерику та приступ невмотивованої люті.

Утім, зрештою її таки вдалося доправити до відділку.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Відеосюжет не рекомендується до перегляду особам, що не досягли 18 років, і загалом людям, вразливим до нецензурної лексики.

04 грудня 2015р.

Теги: поліція, затримання

Коментарі

БоніМ 2015-12-05 / 11:17:36
ХЛОПЦІ МОЛОДЦІ!!!!! Вони ще делікатно з цією "панянкою" поводилися і говорили. Ганьба таким жінкам.

до ТАК 2015-12-04 / 19:45:21
там в самому відео декілька разів прозвучало її ім'я та по-батькові !!! уважно послухай ))) Ізабелла Вікторівна! Зайди на "п'янчику" в Затишок і зразу дізнаєшся хто це)))

небайдужа 2015-12-04 / 19:33:42
Чому не потрібно показувати??? Це абсолютно не новина для жителів району "П'яного базару". Ця "особистість" вже не раз таке влаштовувала... Сусідські діти її бояться навіть коли вона майже твереза, оскільки і тоді є повним неадекватом... Спилася вже декілька років назад і за бутилку або 20 грн. готова на "все"!
Тому абосолютно не розумію цих захисників...
Шкода тільки одне, що ця "істота" (яка просто позорить все жіноцтво) встигла народити дитину, доля якої напевно вже...

??? 2015-12-04 / 19:19:10
Так це "бомж і бідна"? І її "добивали"?

ПАТРОН 2015-12-04 / 19:08:57
ПОЗОР І ГАНЬБА! ПОЛІЦІЯ ДЛЯ БОМЖІВ І БІДНИХ, ЯКІ КІНЦІ З КІНЦЯМИ НЕ МОЖУТЬ ЗВЕСТИ ТА ЩЕ КОПИ ЇХ ДОБИВАЮТЬ ГАНЬБА

Коп :) 2015-12-04 / 15:57:27
коп 2015-12-04 / 14:21:55
Є ся чим гордити. Імили бабу нетверезу.Круто!
Шановне панство а ко й се під моїм ніком виписує тут???? І за шмару оту горою стоїть???? рррррр

Уйко. 2015-12-04 / 15:29:56


Якби зловили даякого мажора. Котрий. КричитьТи Незнаеш ко муй. Няньо то я бо. Сказав что дашто ся зминило.а. Зловили сегеня бо. Пье от Того що жие По новому. То лиш ганьба на весь варош

Видалено кілька коментарів цього ж автора, написаних під різними нікнеймами. Автору - попередження. Адмін


Віка 2015-12-04 / 15:16:46
А що мали робити, залишити обкладати **ями всіх довкола? Для чого тоді поліція?

По цій статті чітко видно поділ читачів: одні не бухають, не матюкаються і хочуть жити в нормальній країні, а другі виправдовують себе і жлобство, в якому живуть.

111 2015-12-04 / 15:03:52
Герої Мля, може їм і медалі відраз Затримали групою недомужиків (поліцаїв) жінку. Як так піде, то вони і своїх дружин за мале пиво дома будуть тлумити Соромище

police 2015-12-04 / 14:32:43
А де тут про гордість?

відео, взагалі, Спецконтролю, а не поліції.

А показувати треба

коп 2015-12-04 / 14:21:55
Є ся чим гордити. Імили бабу нетверезу.Круто!

police 2015-12-04 / 13:22:18
для непонятливих:

1. це відео не поліції, а Спецконтролю

2. Щодо жорсткості: в країнах ЄЦ ця мадама відхопила би пендриками по повній програмі і заплатила би величезний штраф. А тому думала би, чи куролесити в громадських місцях і напрягати оточуючих, чи тихо набухатися вдома, не турбуючи навіть сусідів.

ХОЧЕТЕ ЖИТИ В НОРМАЛЬНІЙ КРАЇНІ, ПЕРЕСТАНЬТЕ ВИПРАВДОВУВАТИ ТЕ ЛАЙНО, В ЯКОМУ ЗВИКЛИ ЖИТИ. ВСЕ ЦЕ ТРЕБА ВИКОРІНЮВАТИ НЕЩАДНО: ЧЕРЕЗ ПОЛІЦІЮ, ЧЕРЕЗ ЗМІ, ЗАГАЛОМ ВСІМА МОЖЛИВИМИ СПОСОБАМИ.

Микола 2015-12-04 / 13:04:43
Лемко 2015-12-04 / 09:38:09
Не годиться такі речі викладати на загальний огляд.
Могли зафільмувати для протоколу. доказів.
Здивувала позиція інтернет-видання. Я б прибрав.
З повагою ;)
Підтримую повністтю!!!

Коп:) 2015-12-04 / 11:01:25
Тут є непокора працівникам поліції... а ще є порушення прав самки примата...

Правознавець 2015-12-04 / 10:51:55
А тут немає порушення прав людини? А-У-У, правоохоронці???

ТО ФІНАЛ 2015-12-04 / 10:35:33
ОЙ Я ЇЇ ВПІЗНАЮ, ТРОХИ ВОНА ВЕЛА АМОРАЛЬНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ТОРГУВАЛА НА БАЗАРІ

Коп :) 2015-12-04 / 10:18:46
Копча тобі таку треба додому .....:))) вона ж ангел... добра і пушиста.... нууу золото не дитина....і вооообще не пяна... нееее то до нейі ПУСОРА добембались.. От мав би ти магазин свій і таке чудо пів ночі тобі мозок виносило... от я тоді побачив би.. як би ти заспівав.... от що з нею робити??? варіанти??? А Іван Гузиця КрррасавЧеггг:))))

Иван 2015-12-04 / 10:10:00
Ідіоти найшли шо знімати!!!
Прямо злочин століття треба грамоти виписати

іван гузиця 2015-12-04 / 10:08:19
Я свою тоже дома не можу утихомирити. Я женився на мажорці бо я альфонс.

Копча 2015-12-04 / 10:02:56
Жінка судячи з відео не має при собі жодних пляшок то ж звинувачення у розпиванні алкоголю у невстановлених місцях це хвора фантазія мусорів. Чому МУСОРІВ, тому що за косметичним ремонтом фасаду уся ця новомодна поліція залишається тими ж самими мусорами з усіма "хворобами" притаманними старим ППСникам і їм подібним.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності