На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України викрили пропагандиста сепаратизму – мешканця Донеччини, який тимчасово проживає на Закарпатті.

На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

На власній сторінці в одній із соцмереж зловмисник розповсюджував матеріали, які, за висновком експертів СБУ, містять публічні заклики до насильницької зміни державного устрою, території, державного кордону України, легалізації так званих «ЛНР/ДНР» та анексії Криму.

Під час проведення санкціонованого обшуку його помешкання вилучено комп’ютерну техніку, інструкції з використання автоматичної зброї та вибухових пристроїв, методичні рекомендації щодо проведення розвідувально-підривної і терористичної діяльності, антиукраїнські фото- та відеоматеріали.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-групі УСБУ в Закарпатській області.

12 жовтня 2015р.

Теги: сепаратизм

Коментарі

цирк на дроті 2015-10-13 / 15:29:19
Адекватнику. о риги проснулись.

Копча 2015-10-13 / 00:31:41
Перечинцю дивись архів Закарпаття онлайн за червень 2014р стаття називається - У затриманому в Ужгороді диверсанті впізнали перечинця, що підробляв на Донбасі.

Перечинець-Копчі 2015-10-12 / 21:04:01
Про якого Перечиського підривника йдеться? Про директора інтернату Василя Кобу, що в Америку дітей прродавав? (Зараз з юристкою на лікарняному). Чи може ви маєте на увазі злодія - суддю Амароича? Вбив людину і далі судить. Більших підривників в Перечині немає.

Копча 2015-10-12 / 20:48:52
Якщо сам не визнає що закликав до зміни конституційного ладу в країні то нічого в СБУшників не вийде. Знайдені фото та відеоматеріали є в публічному доступі а інструкцій з диверсійної справи та різноманітних посібників по зброї вал вали на просторах інтернету.
P.S. Олеже як там "дута" СБУшниками справа по "перечинському підривнику"

про яйця в кошиках 2015-10-12 / 19:25:05
Майданити треба було за будь-яких обставин. Хоча б для того, щоби поперти від корита попередню файту жидів.
Так, є проблеми в тому плані, що на зміну одним прийшли інші. Але майданемо і їх. Їх кількість - обмежена. тому дуритьи будуть не довго. Всі яйця з усіх кошиків уже відомі і обліковані. Далі буде велике, всенародне гуляння з яєшнею... :)

Також адекватному 2015-10-12 / 19:17:15
Ну що, допригались? Ні держави ні порядку. Може й мені клеймо сепаратиста приклеять, якщо я тебе пошлю у Козятин на Київщині і ти побачиш як обустроївся там Порошенко. Янукович може ся спрятати з своїм Межигір"ям. Так що для цього треба було Майданити. Видно треба ще було сотню - дві розтріляти й недопустити перевороту і цих жидів до влади. Слава Україні - голосуйте за Солідарність.

Адекватнику ! 2015-10-12 / 18:14:38
Ти шавка мусорська , таких як ти скоро будуть відловлювати , ти думаєш для тебе уже все скінчилось ??? Помиляєшся !!! Ти думаєш , якщо зараз , обманувши народ , у владі такі ж мразі як ти то жидо-мусорське кодло і далі буде правити ??? Та ні на цей раз майдану і закликів не буде , просто прийдуть до тебе дододму і ....

Адекватник 2015-10-12 / 17:59:02
пiдскажу сбу-шникам де ще шукати злочинцiв: берете ту саму мережу, вiдмотуете новини на пiвтори роки назад, в перiод майдану, й у вас буде масса матерiалу що до публiчних закликiв ( й до повалення влади, й до захвату держ-установ...й багато багато iншого))) рiзного антиконституцiйного роду...хоча потихеньку наш гарант конституцii по одному-двох рiзних активiстiв майдановських садить по тюрмам

Генек 2015-10-12 / 17:50:06
Хто посмів? шо за скотиняка?)

НОВИНИ: Кримінал

20:07
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 7
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 6
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 10
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 2
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн
01:59
Вирок незмінний: вбивця 27-річного мукачівця отримав 15 років ув’язнення
01:54
ФОТОФАКТ. У Стеблівці на Хустщині мотоцикліст збив велосипедиста
18:11
/ 21
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара