Начальнику відділу Ужгородської РДА висунуто підозру в отриманні 3, 5 тис грн хабара

Вчора, 12 серпня Ужгородською міжрайонною прокуратурою, повідомлено начальнику відділу Ужгородської РДА про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Начальнику відділу Ужгородської РДА висунуто підозру в отриманні 3, 5 тис грн хабара

За 3500 грн. неправомірної вигоди, службовець обіцяв закарпатцю незаконно включити його в списки творчих колективів, на підставі яких, в подальшому Генеральне консульство Словацької Республіки в м. Ужгороді видало б візи для виїзду до країн Шенгенської угоди.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводить слідчий відділ Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області, процесуальне керівництво в якому перебуває на контролі Ужгородської міжрайонної прокуратури.

Довідка

санкція ч. 3 ст. 368 КК України, передбачає покарання у вигляді  позбавленням  волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

13 серпня 2015р.

Теги: хабар, підозра, начальник відділу

Коментарі

читач 2015-08-23 / 11:27:43
до правдолюба.Ти клоуне! шо ти знаєш за самодіяльність та й культуру!!?? тать типирь візу зробити - раз плюнути. На каждому заборі висить "Роблю візу і № терефона". Розберися у собі як ти живеш...!!!!

Любитель культури 2015-08-17 / 21:45:15
Мені не зрозуміло чому управління культури мовчить адже це ваша людина буде на нарах гнити у вас головне свій задок зберехти робіть щось поможіть людині

Ласло 2015-08-17 / 18:38:08
Шановні читачі почитайте уважно коментарі до даної сттатті і ви побачите справжнє лице та культуру, гуцула, який там працює і прикриває свого шефа, мабуть знайомив його з гр. Чоба, та тепер не знає як свою сраку прикрити.

Любитель культури 2015-08-17 / 14:16:49
Давно час щось міняти система прогнила в культурі творяться погані справи сіренькі люди вийшли на перший план звання купують в коледж без хабаря не сунься справжні професіонали опустили руки і спиваються і отще і цей сором на наші голови сумно і боляче за всіх

гуцул 2015-08-17 / 11:47:35
до васі техніка культури.
ти дебіл!? я ж тебе як знайду мало не покажеться тобі. ти випадково не палко чаба? і мого шефа нетрогай а то узнаєш що таке гуцули в ярості.

Вася Технік Культури. 2015-08-16 / 19:05:13
Хто не виманає хабарі того і не ловлять, і не потрібно в тому винити інших. А такий афер як Ленарт Л.Д. і його дружня культура Ужгородської РДА мають понести відповідальність за всі видані візи нібито культурних людей, деяких навіть з кримінальним минулим.Дезидерович це ще та культурна людина, яка дуже любить ЄВРО, і у великих кількостях...

Любитель культури 2015-08-16 / 11:39:57
Саме смішне шо коли введуть безвізовий режим то вийде що людина дістала строк за нізащо сумно і жалко але такі реалії життя за все в житті треба платити

тот шо йовбак 2015-08-16 / 10:57:03
в чому замовлення???хіба візи лівим людям робити за рахунок держави за порядну "кошти" нормально? можливо він людина порядна, але злочинів собі наробив на лівих схемах років на 10.

Люитель культури 2015-08-15 / 14:28:13
Я вам так скажу може це і замовняк алеж нащо було брати знав же начальник з ким працює а тепер факти всі проти ньогоі ні один адвокат не береться за цю справу а нащот районної культури не смішіть мене де вона в області є все прогнило давно ще з часів габорця а за начальника вашого я щиро переживаю

9540 2015-08-15 / 13:57:55
А хранителі правосуддя самі його дотримуються? Невже це міліцейське свавілля буде тривати вічно? Замовили людину, дали команду "Фас!", і галочку в показниках вже поставлено. Лиш майте на увазі всі - і замовники, і аферист Палко Чаба з Сюрте, і актори цього замовного спектаклю - цього разу вам так легко не буде. Ми вам гарантуємо "веселе" життя від усієї районної культури.

Правдолюб 2015-08-14 / 14:54:53
Риба гниє з голови ваш начальник винтик корупційної схеми в якій задіяно багато людей в обласному центрі народної творчості в хореографічній спілці в обласному управлінні пана глеби який випливає прі любій владі замість розвивати самодіяльність вони пішли на шляхзбагачення в цій схеиі задіяні працівники словацьког консульства генадій генадійовичміняйте все управління культури воно все корумповано фіктивні колективи самодіяльності сотні по області люди беруть заробітну плату фіктивні списки учнів в музичних школах зарплати за нізащо на десятки тисяч гр свої строй бригади для глеби свої на ремонти закладів культури сотні тисяч гр зам начальниа культури канюка з кримінальним минулим йому тільки на футболі сидіти якщо буде ваша воля я допоможу вам навести лад у цій важливій галузі нашого життя

123 правдоносець 2015-08-13 / 21:54:58
до макалатури
треба тебе точно на картонну фабрику здати. в школярів хоть будуть нові підручники.

макулатура 2015-08-13 / 20:41:47
до 123 правдоносець
максимум що ти можеш то свого хробака в туалет втіхаря подусити!!!)тепер тим людям котрі фіктивно отримали євровізи Словацьке консульство влупить депортацію за шахрайство разом з твоїм порядним начальником відділу.списки членів фіктивного хору оприлюднять тоді і поскачеш)

Віталій 2015-08-13 / 19:45:07
Надзвичайно порядна людина.

123 правдоносець 2015-08-13 / 18:47:36
Це справжній безпредєл міліції та прокуратури. самі створили цей епізод разом зі своєю шісткою, аферистом, бандитом, кримінальним лицем з села Сюрте Палко Чабі, котрий більше 20 порядних людей підставив по Україні і має підставну фірму "Ліга консалтинг захід" через яку викачують державні кошти. Хочу попросити губернатора Москаля та начальника УМВС Князєва допомогти цій людині, адже вона і мухи необідить. Також хочу попередити наше керівництво області що нехай допомагають, тому що ми спокійно сидіти небудемо. Нехай готуюттся до акцій протесту в підтримку керівника відділу.

НОВИНИ: Кримінал

18:01
Суд залишив під вартою підозрюваних у ймовірному вбивстві у Виноградові Василя Гоблика
16:21
Двох іноземців, які перебували в міжнародному розшуку, поліцейські Закарпаття передали правоохоронцям Угорщини
14:29
/ 2
"Чарівне" взуття з метамфетаміном виявили у пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті
00:50
/ 1
ФОТОФАКТ. У Великому Березному розтрощене авто опинилося на узбіччі
00:39
В Ужгороді п'яний водій намагався відкупитися від патрульних доларами
23:53
У ПП "Тиса" в стінці мікроавтобуса "Мерседес" виявили 254 пачки контрабандних сигарет
23:50
Закарпатець намагався ввезти з Угорщини згорток з метамфетаміном
17:46
На Воловеччині затримали п'ятьох нелегалів із піврічною дитиною, яких намагався переправити до Словаччини вихідець із Азії
14:50
/ 6
На Мукачівщині чоловік виростив у горщиках кущі конопель
14:48
/ 1
У Порошкові на Перечинщині жінка розрахувалася в крамниці за товар фальшивими грошима
14:42
/ 5
Мукачівців, підозрюваних у наркоторгівлі, взято під варту та призначено домашній арешт
12:02
/ 8
Керувати Рахівським лісгоспом призначили звільненого в березні за незаконні рубки очільника Ясінянського ЛГ
11:57
В Ужгороді на вулиці затримали молодика, котрий продавав марихуану
03:17
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Чехії згоріло авто закарпатця, що голодував за права заробітчан
02:27
На Мукачівщині виявили в кюветі "Мазду"
17:50
/ 2
На Рахівщині встановлюють походження деревини, яку перевозили на підставі підроблених документів
17:45
/ 2
У Мукачеві 17-річний юнак викрав із магазину канцелярії ноутбук
17:28
/ 9
СБУ не допустила провокацію на Закарпатті, спрямовану на порушення територіальної цілісності України
11:07
/ 14
На Закарпатті затримали групу наркодилерів, які торгували наркотиками у різних куточках області
10:50
/ 1
Через приховані 254 пачки сигарет українець залишив на митниці на Закарпатті мікроавтобус
10:38
/ 4
На Закарпатті затримали строковика, який за хабар пообіцяв "зливати" контрабандистам інформацію про переміщення прикордонних нарядів