Начальнику відділу Ужгородської РДА висунуто підозру в отриманні 3, 5 тис грн хабара

Вчора, 12 серпня Ужгородською міжрайонною прокуратурою, повідомлено начальнику відділу Ужгородської РДА про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Начальнику відділу Ужгородської РДА висунуто підозру в отриманні 3, 5 тис грн хабара

За 3500 грн. неправомірної вигоди, службовець обіцяв закарпатцю незаконно включити його в списки творчих колективів, на підставі яких, в подальшому Генеральне консульство Словацької Республіки в м. Ужгороді видало б візи для виїзду до країн Шенгенської угоди.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводить слідчий відділ Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області, процесуальне керівництво в якому перебуває на контролі Ужгородської міжрайонної прокуратури.

Довідка

санкція ч. 3 ст. 368 КК України, передбачає покарання у вигляді  позбавленням  волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

13 серпня 2015р.

Теги: хабар, підозра, начальник відділу

Коментарі

читач 2015-08-23 / 11:27:43
до правдолюба.Ти клоуне! шо ти знаєш за самодіяльність та й культуру!!?? тать типирь візу зробити - раз плюнути. На каждому заборі висить "Роблю візу і № терефона". Розберися у собі як ти живеш...!!!!

Любитель культури 2015-08-17 / 21:45:15
Мені не зрозуміло чому управління культури мовчить адже це ваша людина буде на нарах гнити у вас головне свій задок зберехти робіть щось поможіть людині

Ласло 2015-08-17 / 18:38:08
Шановні читачі почитайте уважно коментарі до даної сттатті і ви побачите справжнє лице та культуру, гуцула, який там працює і прикриває свого шефа, мабуть знайомив його з гр. Чоба, та тепер не знає як свою сраку прикрити.

Любитель культури 2015-08-17 / 14:16:49
Давно час щось міняти система прогнила в культурі творяться погані справи сіренькі люди вийшли на перший план звання купують в коледж без хабаря не сунься справжні професіонали опустили руки і спиваються і отще і цей сором на наші голови сумно і боляче за всіх

гуцул 2015-08-17 / 11:47:35
до васі техніка культури.
ти дебіл!? я ж тебе як знайду мало не покажеться тобі. ти випадково не палко чаба? і мого шефа нетрогай а то узнаєш що таке гуцули в ярості.

Вася Технік Культури. 2015-08-16 / 19:05:13
Хто не виманає хабарі того і не ловлять, і не потрібно в тому винити інших. А такий афер як Ленарт Л.Д. і його дружня культура Ужгородської РДА мають понести відповідальність за всі видані візи нібито культурних людей, деяких навіть з кримінальним минулим.Дезидерович це ще та культурна людина, яка дуже любить ЄВРО, і у великих кількостях...

Любитель культури 2015-08-16 / 11:39:57
Саме смішне шо коли введуть безвізовий режим то вийде що людина дістала строк за нізащо сумно і жалко але такі реалії життя за все в житті треба платити

тот шо йовбак 2015-08-16 / 10:57:03
в чому замовлення???хіба візи лівим людям робити за рахунок держави за порядну "кошти" нормально? можливо він людина порядна, але злочинів собі наробив на лівих схемах років на 10.

Люитель культури 2015-08-15 / 14:28:13
Я вам так скажу може це і замовняк алеж нащо було брати знав же начальник з ким працює а тепер факти всі проти ньогоі ні один адвокат не береться за цю справу а нащот районної культури не смішіть мене де вона в області є все прогнило давно ще з часів габорця а за начальника вашого я щиро переживаю

9540 2015-08-15 / 13:57:55
А хранителі правосуддя самі його дотримуються? Невже це міліцейське свавілля буде тривати вічно? Замовили людину, дали команду "Фас!", і галочку в показниках вже поставлено. Лиш майте на увазі всі - і замовники, і аферист Палко Чаба з Сюрте, і актори цього замовного спектаклю - цього разу вам так легко не буде. Ми вам гарантуємо "веселе" життя від усієї районної культури.

Правдолюб 2015-08-14 / 14:54:53
Риба гниє з голови ваш начальник винтик корупційної схеми в якій задіяно багато людей в обласному центрі народної творчості в хореографічній спілці в обласному управлінні пана глеби який випливає прі любій владі замість розвивати самодіяльність вони пішли на шляхзбагачення в цій схеиі задіяні працівники словацьког консульства генадій генадійовичміняйте все управління культури воно все корумповано фіктивні колективи самодіяльності сотні по області люди беруть заробітну плату фіктивні списки учнів в музичних школах зарплати за нізащо на десятки тисяч гр свої строй бригади для глеби свої на ремонти закладів культури сотні тисяч гр зам начальниа культури канюка з кримінальним минулим йому тільки на футболі сидіти якщо буде ваша воля я допоможу вам навести лад у цій важливій галузі нашого життя

123 правдоносець 2015-08-13 / 21:54:58
до макалатури
треба тебе точно на картонну фабрику здати. в школярів хоть будуть нові підручники.

макулатура 2015-08-13 / 20:41:47
до 123 правдоносець
максимум що ти можеш то свого хробака в туалет втіхаря подусити!!!)тепер тим людям котрі фіктивно отримали євровізи Словацьке консульство влупить депортацію за шахрайство разом з твоїм порядним начальником відділу.списки членів фіктивного хору оприлюднять тоді і поскачеш)

Віталій 2015-08-13 / 19:45:07
Надзвичайно порядна людина.

123 правдоносець 2015-08-13 / 18:47:36
Це справжній безпредєл міліції та прокуратури. самі створили цей епізод разом зі своєю шісткою, аферистом, бандитом, кримінальним лицем з села Сюрте Палко Чабі, котрий більше 20 порядних людей підставив по Україні і має підставну фірму "Ліга консалтинг захід" через яку викачують державні кошти. Хочу попросити губернатора Москаля та начальника УМВС Князєва допомогти цій людині, адже вона і мухи необідить. Також хочу попередити наше керівництво області що нехай допомагають, тому що ми спокійно сидіти небудемо. Нехай готуюттся до акцій протесту в підтримку керівника відділу.

НОВИНИ: Кримінал

18:48
/ 3
Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн
17:00
У Мукачеві затримали чоловіка, котрий намагався обікрасти житло 89-річної жінки
11:27
/ 1
Після святкування Дня села у Соломонові, на Ужгородщині затримали юнака з наркотиками
11:18
/ 1
Унаслідок зіткнення скутера з легковиком на Ужгородщині одному з потерпілих ампутували ногу
09:40
На Берегівщині затримали жінку, котра під час побутової сварки вдарила ножем співмешканця
17:20
У Бене на Берегівщині жорстко зіткнулися ВАЗ та Volkswagen
17:14
На Закарпатті пострілами зупиняли нелегалів з Ємену, що прямували до Угорщини
11:20
/ 2
На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що разом із товаришем зрубав у природному заповіднику 30 буків і дубів
10:39
У мукачівця, що більше року розшукувався судом, вилучили шприц із наркотиком
09:19
/ 3
Українсько-словацький патруль затримав на Великоберезнянщині двох палестинців
08:29
На кордоні з Угорщиною затримали контрабандистів із 4900 пачок сигарет
05:16
/ 1
На Берегівщині за розбещення 6-річної дівчинки затримали 43-річного чоловіка
02:22
/ 3
Закарпатська митниця відзвітувала про вилучення на "Лужанці" 392 банок пива
19:08
/ 18
Ексголова Перечинської РДА Олефір, засуджений до 7 років тюрми за вбивство п'яним двох жінок, наразі звільнений з-під варти - прокуратура
18:54
Справу ужгородця, який минулого тижня з ножем пограбував працівницю бару, направлено до суду
09:04
На Закарпатті затримали трьох нелегалів з Іраку, що мали намір незаконно потрапити до ЄС
16:44
Вихователю та медсестрі дитячого притулку у Батьові, на Берегівщині погоджено підозру
12:53
П'ятьох нелегалів із Афганістану та двох переправників затримали неподалік кордону на Закарпатті
11:40
На Закарпатті з'ясовують, у який спосіб п’ятеро нелегалів пробралися до Угорщини
10:30
Завдяки повідомленню містян неподалік Ужгорода затримали двох ліванців, що планували нелегально перетнути кордон