Слідчі ГПУ з'ясовують правомірність публікації Мустафою Найємом відео подій у Мукачеві

Народний депутат України, член фракції "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм на сьогоднішньому допиті в Генеральній прокуратурі України (ГПУ) розповів про те, як у нього з'явилося відео подій у Мукачеві 11 липня.

Слідчі ГПУ з

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив сам М.Найє.

"Свідчення, які я давав, знову стосувалися відео, та основні питання були саме про те, як воно до мене потрапило... Головна мета слідчих зараз – дізнатися, наскільки була правомірною публікація цього відео", – сказав нардеп в ефірі каналу 112.

Це ж саме питання - звідки нардеп М.Найєм отримав монтоване відео міліцейського зовнішнього спостереження резоннсних подій у Мукачеві, задавали йому під час прес-конференціїьв Ужгороді журналісти Закарпаття онлайн. Однак нардеп ухилився від відповіді.

09 серпня 2015р.

Теги: Найєм

Коментарі

Богдан Пилипів 2015-08-10 / 09:14:18
До пана "З повагою": а ніхто не зацікавлений в проведені об"єктивного і неупередженого розслідування.
Який принцип висунень "обвинувачень"?
Мусор сидить читає кодекс, довго читає і висмоктує з пальця (якщо тупий або залежний , то з чийогось пальця) статті, чим "важчі" тим краще, для звітності. Ну і для того щоб "закрити".
Потім, пару місяців, "малюють", купують, створюють докази яких не вистачає. Займаються художньою самодіяльністю, це в них називається слідством.
Після обов"язкової "програми" в муках народжують обвинувальний акт. Чому в муках? Бо мусора настільки тупорилі, що в "томах" море помилок, і інших речей... Але обвинуальний акт підписує прокурор, як правило обласний або його перший зам. На цій стадії до "томів"
долучається конверт, або вказівка з "гори".
Від строгості вказівки або товщини конверта залежить висота польоту фантазії (класифікація статей обвинувачення , тяжкість) прокурора, який готував на підпис акт.
Ця вся "макулатура" передається в суд.
В суді не тобі "доводять" те що намалювали, а ти маєш все спростовувати і доводити. Презумпція невинуватості у нас не діє. Особливо важко коли проти весь репресивний механізм держави, договорняки слідства з суддями, коли знищені докази, постійні дезінформаційні вкиди...
Тому ніхто, крім хлопців не зацікавлений в об"єктивності рослідування. Всі ці ТСК, розслідування - ширма для влади щоб наробити купу рухів, все це гарно "обставити" перед Заходом, і нічого не поміняти, очолити цей процес і перенаправити потоки . Скоро вибори...

Богдан Пилипів 2015-08-10 / 08:42:50
Так я ж і кажу, що це система. Мусора нічого нового не придумують, все роблять "по накатаній", бо їм це завжди сходить з рук, прокурор бабки візьме за передачу справи, з суддьою "порішають.
В моєму випадку так само : відео з камер спостереження СБУ на флешці передали особисто Шаріку, є офіційна відповідь СБУ з вказанням номера і марки флешки. Відео попало слідчому через місяць вже на компактдиску, він же і був долучений до справи. На будівлі "море"
камер спостереження, записів тільки 3 - два з зовнішніх, один з внутрішньої. Те що "творив" потерпілий під двома камерами, записів немає. Ну і накінець, флешка пропала ...
Нічого нового, ніхто ніяких висновків не зробив. Вже всі забули як після мене "ліквідовували" хлопців в Стрию, піл мостом... Тих самих що і минулого місяця в Мукачеві. Шарік добре засвоїв наказ Лунтіка-Аакова на нашу фізичну ліквідацію. І зі всіх сил рвав задницю для його виконання, гроші треба відпрацьовувати...

Просто до до просто 2015-08-09 / 20:51:24
Так це ж ланки одного ланцюжка: раз міліція щось з відео подій вирізала - то, видно, не все вписувалось в офіційну версію влади про злочинців з ПС. Оригінальний, без монтажу відеодоказ підтверджував би покази хлопців з ПС, що і не треба було допустити владі. Все ж геніально просто і, одночасно, цинічно.

До ПРОСТО 2015-08-09 / 18:31:19
те, що потрібно розслідувати, це факт, але чи не було б доцільно вивести в окреме провадження і там собі розслідувати. Стрілянина - це одна справа, недбалість мвс- інша, не варто їх змішувати, так ніколи і одну справу не довести до кінця. З повагою

Пану Богдану Пилипіву 2015-08-09 / 18:27:09
Зрозуміло, що нема в Україні прокуратури, мвс та суду. То хіба це привід уходити ввд реального рлзслідування справи і замість збору доказів, робити зовсім інші, вважаю, непотрібні, зайві дії. З повагою

просто 2015-08-09 / 18:23:55
Питання правильне - хто, чому знімав (значить знали, супроводжували, але не запобігли); хто, чому монтував; хто і на якій підставі пердав оперативне відео сторонній особі (якою є цей МУСТАФА). Відповідь на ці питання не потребує ніяких видатків. Але, якщо особи, на яких покладено охорону права замовчують ці далеко не другорядні обставини - як можна від них чекати обєктивного встановлення істини?

Богдан Пилипів 2015-08-09 / 14:30:55
А судді хто? Візьміть найближче оточення та рідних судді, любого. Проаналізуйте і побачите скільки є в мусарні, прокурВатурі, судах, органах влади, і т.д. Це вже система, яка практично не дає збоїв. Навіщо владі ламати це? Головне пропхатись правдами-неправдами у владу і впєрьод...
Друзям і родичам - все, іншим - ЗАКОН + репресивну машину.

Пану Олегу Дибі 2015-08-09 / 12:45:15
Ви не праві, пане Олеже! Це не справа прокуратури шукати, звідки взялось відео. Це справа суду, брати його до уваги чи ні. Якщо суд вважатиме, що воно безпідставно приєднано до матеріалів справи - він його визнає недопустимим. А витрачати мільйони податків на це не вважаю доцільним. Краще б опитали всіх учасників і на показах свідків мали б картину. І знову ж таки свідченнями можна спростувати чи змонтоване відео чи ні. Але бачу бажання шукати правду у прокуратурі по мукачівським подіям нема. Всі в темі контрабанди. Країна з такими керманичами і далі буде стояти на місті. З повагою,

О.Д. 2015-08-09 / 11:04:06
Правильно з'ясовують. Бо відео було монтоване, тобто - фальсифіковане. А нову якість поліції не можна творити, скомпроментувавши себе співпрацею зі старою, паскудною якістю міліції.

voal 2015-08-09 / 06:33:27
ну от , замість того, щоб виясняти всі обставини стрільби, встановити причини, учасників, - начинається пошук під лозунгом - "а звідки вони дізналися правду".... Та яка різниця, звідки Мустафа взяв це відео ?!!!!! Головне що він доніс правду до всіх правдиву інформацію!!!!!!

НОВИНИ: Кримінал

12:22
/ 10
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1