Очільник Закарпаття Москаль заявив про відкриття кримінального провадження проти утікачів із ПС ще й за бандитизм

Дії представників закарпатського «Правого сектору» під час подій у Мукачеві 11 липня кваліфікуються, як бандитизм. Підозрюваними є 13 чоловік віком від 18 до 39 років, 12-ро з котрих закарпатці, а один – мешканець м.Слов’янськ Донецької області. Більшість із них досі ховаються в лісах Закарпаття.

Очільник Закарпаття Москаль заявив про відкриття кримінального провадження проти утікачів із ПС ще й за бандитизм

Як заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, до збройного конфлікту у Мукачеві представники "Правого сектора" на Закарпатті "з метою наживи викрадали й катували людей, вимагали  гроші в підприємців, забирали майно, використовуючи при цьому незаконну вогнепальну зброю, включно з автоматами, кулеметами та гранатометами. Фактично це був рекет, банальне заробляння грошей, і найгірше те, що все робилося під прикриттям патріотичних гасел.

Злочинці називали себе захисниками України, хоча прийшли зі зброєю «заробляти» гроші за півтори тисячі кілометрів від передової, де ніколи не велися бойові дії. У міліції вже є купа заяв від потерпілих, які до цього боялися офіційно звертатися в правоохоронні органи або не вірили, що злочинців притягнуть до відповідальності".  

Відкрито кримінальне провадження за ст. 257 Кримінального кодексу України  -- бандитизм (організація озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації чи на окремих осіб, а також участь у такій банді або у вчинюваному нею нападі). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 15 років із конфіскацією майна, йдеться на офійному сайті Геннадія Москаля.

21 липня 2015р.

Теги: бандитизм, Правий сектор, Москаль, утікачі

Коментарі

міша 2015-07-25 / 20:38:04
генадій батькович чого цікаво ви непишите за БЛЮКА ЛАНЯ хто він такий а тільки за правий сектор

конарь 2015-07-22 / 00:27:34
перебачте люде.Я дуже помелився коли говорив що Мацкаль то тема...Оказалося шо то йовбнутий мусор і такого сволоту ПОРОШІНІ зашмарив до нас. Тепер понятно,МАФІЯ порошіні,москаля і БЛЮКА возєдналася а може вони були все разом???

Степан Крук 2015-07-21 / 23:37:25
Не зрозумів! Москаль голова ОДА, чи прес-секретар УМВС і прокуратури! Негоже робити такі заяви "губернатлру".

пацан 2015-07-21 / 23:02:42
А амністувати цих, обманутих власним промосковським керівництвом,хлопців слабо? Амністували ж бандитів з Донбасу, а ці хлопці і міліонної частки зла, схожого на те що твориться на Донбасі, не вчинили. То за що їх карати? За те що вирішили з контрабандою боротися, а Ддія цих хлопців - самозахист.

Лівий сектор 2015-07-21 / 15:04:22
Гена мінус тридцять (цікаво чому так називають Москаля), хочевіжати під себе контрабанду. Хоча треба сказати, що митники, які колись працювали у Львівській, Волинській, Одеській областях заявляють, що по обсягах контрабанди порівняно з ними а також Донбасом, закарпаття це непорочне дитя. А обвинувачувати, кого за що і як будуть судити, Гена мінус тридцять не має права розказувати як і інший будь хто. Буде вирок суду, тоді можна буде коментувати. А так це просто викид відра політичних помиів.

патріот 2015-07-21 / 15:04:21


Холмс-Подебрій, а де факти про "вимагання, тортури, знущання" з боку ПС? Це про мудака Харченка, якого прив"язали до стовпа і він все розказав? Тепер він напише заяву про " вимагання, тортури, знущання"?

**я! А нахрена, тоді, була Революція Гідності?

Якщо ж йдеться про конкретно злочинців Стойку і Гласнера, про яких свого часу не раз писав цей сайт, то чому Москаль, під виконання замовлення, "мочить" весь "Правий сектор"?


Холмс 2015-07-21 / 14:41:36
Шановні давайте від абстрактного і загального до конкретних речей.... По суті відносно фактів злочинної діяльності ПС можете щось заперечити? Особисто знаєте потерпілих від іх і можете стверджувати, що Ви там були і це не було вимагання, тортури, знущання, а просто дружня розмова і пожертва коштів з боку підприємців? Прийде черга і Блюка і решти..... Почали з бандформування ПС, Україна не Гуляй поле, чи Ви хочете, як в Сомалі жити де кожний хто сколотив біля себе кодло озброєних олігофренів вважає себе намісником Бога..... І таких послаників Божих там більше ніж антілоп-гну......
Резюме: вчинив злочин-відповідай і все рівно хто ти чи патріот чи лівій сектор чи правий чи середній.....

Вуйко 2015-07-21 / 13:10:14
Ти що падла Чернівецька тепер хочеш захистити і повісити катування викрадення за Харченка людину Митника сина Януковича Саші Стоматолога що всравшись розказав як бабло збирав на Чопі?????

патріот 2015-07-21 / 12:50:25
Москаль, баба ти базарна. Чмо продажне. А на Блюка коли буде відкрито кримінальне провадження? А на його бойовиків? А нарколабораторія?

Преторіанець 2015-07-21 / 12:18:31
Москаль, ти можеш говорити , що заманеться, розумні люди тобі не повірять, хіба що люмпени. Ти, сам викормиш злочинноі системи, і тому твоі діі і вчинки апріорі не можуть бути правильними

Копча 2015-07-21 / 12:11:26


Гена ти шо довбо***об? Дивний спосіб підняти рейтинг "Народного фронту". При чому тут партія Яценюка? Інсайдерська інформація - побачите за чиєю політичною квотою призначатимуть очільників у районні адміністрацї. Лунтік не даремно з Геною каву пив;)


москаль 2015-07-21 / 12:07:02
А блюк конченый якый усю молодь закарпаття присадыв на первитин вин герой.не было порядку и николы не буде.слава ПС.

Цензор 2015-07-21 / 11:37:15
Пока они бегают на них повесят и убийство Кеннеди и "вышки Бойка" и "рюкзаки Авакова".

НОВИНИ: Кримінал

02:40
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 4
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 26
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 6
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським
10:21
На Берегівщині підліток, викравши вночі з магазину алкоголь і сигарети на 6 тис грн, розпив його із приятелями
23:31
/ 1
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 4
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
/ 1
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 8
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем