Журналісти вирішили з'ясувати особу мукачівського "гопника" з автоматом в оточенні міліціонерів (ФОТО, ВІДЕО)

Журналістів Закарпаття зацікавила екзотична особа в спортивних штанях специфічної зовнішності, що вільно розгулювала з автоматом під час резонансних подій у Мукачеві вчора, 11-го липня.

Журналісти вирішили з

Відповідне відео опублікувала інформаційна агенція Reuters.

Вказана особа небезпідставно викликала підозри, адже явно не виглядала правоохоронцем, але володіла зброєю.

Якщо в когось є інформація про цю людину, просимо надіслати її на адресу редакції через профіль, який гарантує збереження конфіденційності, або розмістити її у коментарях під цією інформацією.

12 липня 2015р.

Теги: гопник, Мукачево

Коментарі

Волошин 2015-07-13 / 00:46:40
Міліція з народом

Аноним 2015-07-13 / 00:37:44
Люди Боже ви нічого не знаєте?!чому ви так судите в першу чергу починайте з себе а потім звинувачуйте всіх оточуючих!met Ти відповідаєш за всі свої слова що тут тобою написані?!який ще Волошин який ще Шаранич?успокойся будь ласка!подумай мозгами шо пишеш!!

met 2015-07-12 / 23:53:29
Люди та тут про ПСі так вже багато, а от деталі всі упускати не можна..правильно робите редакція що публікуєте чим більше фактів підозрілих!
А відданим захисникам того гопа скажу, такі ж самі "активісти" з автоматами були в Маріїнському парку на Майдані разом з мєнтами і в нас теж в Ужгороді є такий "діяч" - ванька Волошин, пам'ятаєте фотки з калашом і згадайте його дружбанство з Шараничем, а цей то вже вихованець їх, бравий активіст чи пак діяч..і жаль читати такі коментарі від вас..

Адмін 2015-07-12 / 23:49:24


http://zakarpattya.net.ua/News/142402-Hopnyk-v-sportyvnykh-shtaniakh-z-avtomatom-z-Mukacheva-%E2%80%93-tse-neperevdiahnenyi-militsioner-%E2%80%93-rechnyk-MVS


7777 2015-07-12 / 23:34:57
Лиш проводять вже обшука у всіх керівників Закарпаття і в хрещеного їх батька бенци

Кажуть що замість пір'я подушка у бенци діамантами набита а стіни замість шпалер доля рами клеяні

Аноним 2015-07-12 / 23:33:38
Мене цікавить лише одне?! те що приїхавши ПС розїжжав по мирному м.Мукачево з калашами,гранатами і протівотанковими пулімьотами і розстрілювали мирних людей то це вас не цікавить а те що людина яка має право на зброю і яка є громадським діячем вийшла захищати своїх людей,свою сім'ю з ліцензованою зброєю(Наголошую)то це вас більше бентежить!побільше би таких людей в країні і тоді був би порядок і країна би розквітала!можу зауважити ще те,що ця людина не має відношення ні до одної із сторін!ні М.І.Ланя ні ПС!в нього є всі докази на підставах будь яких звинувачень в його сторону!

Ви ідіоти 2015-07-12 / 23:22:57
А чому це "гопник"? Яке у вас право так називати людей? Давайте тоді всюди будемо писати шо Правий сектор це кантужені бандити. Вони не мають ніякого права носити зброю, а тим паче вирішувати відкривати вогонь безпідставно. Ви займаєтесь тепер не тим, чим потрібно. В державі є на сьогодні важливіші питання для вирішення. У нас країна в повній ж***! Включайте свої мозги і звертайте свою уваги на серйозніші речі!

цукерман 2015-07-12 / 23:05:17
Така думка що завинили все керiвники краю не правильна. По державi ходять озброєнi загони якi не мають права носити зброю. Прикриваючись рiзними гаслами вони назначaють виних, щоб грабувати. На фото не гопник а громадьський помiчник, на зброю має дозвiл, несе службу по охоронi правопорядку вмiстi з мiлiцiйов. Нащо писати провокацiйнi питання якi висосанi з пальця Радиосвобода.

Аноним 2015-07-12 / 22:57:13
як мало ви знаєте і як много судите!!ви самі не розумієте шо там проісходить но на свій гнилий рот ви всі політики!і той чоловік із зброєю в руках,спортивних штанах і в комуфляжі є громадським діячем який вийшов захищати сувернітет і недоторканість своєї землі!я особисто знаю цього чоловіка і зброя його є ліцензована і він є помічником дільничого інспектора!

Чорі 2015-07-12 / 22:40:56
Лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає, що після подій у Мукачевому необхідно змінити керівництво силових структур Закарпатської області. Про це він сказав він в ефірі телеканалу "Інтер", передає

бумеранг 2015-07-12 / 20:45:00
народ-то не зять старого касира Пшонки Бенци Ю,його зять вродіби начальник мрео у Мукачеві Чорі В, він тепер мало бухає, но то біда, кажуть чесний пацан, лем зажурився майже у якоє кодло-сімейку його приженили на дівці Бенци Ю.нотаріусці Оксані Чорі.
Кажут ош Бенца і своїм шнурком Мішом Боднарьом гимбатим уже живуть і лічаться у Мадярщині по 2-3 місяці, Алкс Ровт їх отплатив.Айбо і там вас жулики достануть , кіть треба буде. Шо там Мадірщина аддека на кертах.

віват 2015-07-12 / 20:36:45
Оцей грибок з автоматом похожий на вівчарика із тичкою.

Читатель 2015-07-12 / 20:35:25
Мента спочатку опізнайте.

Громадянин 2015-07-12 / 20:31:22
Міліція з народом. Правла міліція могола запитати "тітушку", чому він з автоматом гуляє. Але де вони посміляться, вони у них на зарплаті.

чабан 2015-07-12 / 20:20:28
Як часто ми бачили такі картини (гопники за спинами міліції) не так давно, на майдані, коли ще янукович "керував" країною. На Закарпатті ще крутіше, гопники уже з автоматами. Совпадєніє?

Вася с шахты 2015-07-12 / 20:20:10
То сержант хлопцi не бачите у нього три лички на гатях....

Мішко Боднарь 2015-07-12 / 20:14:00
Най Бенца покладе зятя коло "Фердінанда" стояти, бо щи можуть і туди стрілити та не будуть мати з Янком міста де упити тай гроші із контрабанди поділити.

Стьопик 2015-07-12 / 20:06:17
Ісе Юрія Юрійовича зять, помагать міліціі - позерать за порядком.

мук 2015-07-12 / 19:59:24
це не зять Бенци .

Горянка 2015-07-12 / 19:48:32
Дивно що ця особа цікава для журналістів але не цікава для СБУ. Надіюся квартиру цього мирного жителя, що вийшов хлібчика купити уже обшукали.

НОВИНИ: Кримінал

13:52
/ 2
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 4
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 56
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1