Журналісти вирішили з'ясувати особу мукачівського "гопника" з автоматом в оточенні міліціонерів (ФОТО, ВІДЕО)

Журналістів Закарпаття зацікавила екзотична особа в спортивних штанях специфічної зовнішності, що вільно розгулювала з автоматом під час резонансних подій у Мукачеві вчора, 11-го липня.

Журналісти вирішили з

Відповідне відео опублікувала інформаційна агенція Reuters.

Вказана особа небезпідставно викликала підозри, адже явно не виглядала правоохоронцем, але володіла зброєю.

Якщо в когось є інформація про цю людину, просимо надіслати її на адресу редакції через профіль, який гарантує збереження конфіденційності, або розмістити її у коментарях під цією інформацією.

12 липня 2015р.

Теги: гопник, Мукачево

Коментарі

Волошин 2015-07-13 / 00:46:40
Міліція з народом

Аноним 2015-07-13 / 00:37:44
Люди Боже ви нічого не знаєте?!чому ви так судите в першу чергу починайте з себе а потім звинувачуйте всіх оточуючих!met Ти відповідаєш за всі свої слова що тут тобою написані?!який ще Волошин який ще Шаранич?успокойся будь ласка!подумай мозгами шо пишеш!!

met 2015-07-12 / 23:53:29
Люди та тут про ПСі так вже багато, а от деталі всі упускати не можна..правильно робите редакція що публікуєте чим більше фактів підозрілих!
А відданим захисникам того гопа скажу, такі ж самі "активісти" з автоматами були в Маріїнському парку на Майдані разом з мєнтами і в нас теж в Ужгороді є такий "діяч" - ванька Волошин, пам'ятаєте фотки з калашом і згадайте його дружбанство з Шараничем, а цей то вже вихованець їх, бравий активіст чи пак діяч..і жаль читати такі коментарі від вас..

Адмін 2015-07-12 / 23:49:24


http://zakarpattya.net.ua/News/142402-Hopnyk-v-sportyvnykh-shtaniakh-z-avtomatom-z-Mukacheva-%E2%80%93-tse-neperevdiahnenyi-militsioner-%E2%80%93-rechnyk-MVS


7777 2015-07-12 / 23:34:57
Лиш проводять вже обшука у всіх керівників Закарпаття і в хрещеного їх батька бенци

Кажуть що замість пір'я подушка у бенци діамантами набита а стіни замість шпалер доля рами клеяні

Аноним 2015-07-12 / 23:33:38
Мене цікавить лише одне?! те що приїхавши ПС розїжжав по мирному м.Мукачево з калашами,гранатами і протівотанковими пулімьотами і розстрілювали мирних людей то це вас не цікавить а те що людина яка має право на зброю і яка є громадським діячем вийшла захищати своїх людей,свою сім'ю з ліцензованою зброєю(Наголошую)то це вас більше бентежить!побільше би таких людей в країні і тоді був би порядок і країна би розквітала!можу зауважити ще те,що ця людина не має відношення ні до одної із сторін!ні М.І.Ланя ні ПС!в нього є всі докази на підставах будь яких звинувачень в його сторону!

Ви ідіоти 2015-07-12 / 23:22:57
А чому це "гопник"? Яке у вас право так називати людей? Давайте тоді всюди будемо писати шо Правий сектор це кантужені бандити. Вони не мають ніякого права носити зброю, а тим паче вирішувати відкривати вогонь безпідставно. Ви займаєтесь тепер не тим, чим потрібно. В державі є на сьогодні важливіші питання для вирішення. У нас країна в повній ж***! Включайте свої мозги і звертайте свою уваги на серйозніші речі!

цукерман 2015-07-12 / 23:05:17
Така думка що завинили все керiвники краю не правильна. По державi ходять озброєнi загони якi не мають права носити зброю. Прикриваючись рiзними гаслами вони назначaють виних, щоб грабувати. На фото не гопник а громадьський помiчник, на зброю має дозвiл, несе службу по охоронi правопорядку вмiстi з мiлiцiйов. Нащо писати провокацiйнi питання якi висосанi з пальця Радиосвобода.

Аноним 2015-07-12 / 22:57:13
як мало ви знаєте і як много судите!!ви самі не розумієте шо там проісходить но на свій гнилий рот ви всі політики!і той чоловік із зброєю в руках,спортивних штанах і в комуфляжі є громадським діячем який вийшов захищати сувернітет і недоторканість своєї землі!я особисто знаю цього чоловіка і зброя його є ліцензована і він є помічником дільничого інспектора!

Чорі 2015-07-12 / 22:40:56
Лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає, що після подій у Мукачевому необхідно змінити керівництво силових структур Закарпатської області. Про це він сказав він в ефірі телеканалу "Інтер", передає

бумеранг 2015-07-12 / 20:45:00
народ-то не зять старого касира Пшонки Бенци Ю,його зять вродіби начальник мрео у Мукачеві Чорі В, він тепер мало бухає, но то біда, кажуть чесний пацан, лем зажурився майже у якоє кодло-сімейку його приженили на дівці Бенци Ю.нотаріусці Оксані Чорі.
Кажут ош Бенца і своїм шнурком Мішом Боднарьом гимбатим уже живуть і лічаться у Мадярщині по 2-3 місяці, Алкс Ровт їх отплатив.Айбо і там вас жулики достануть , кіть треба буде. Шо там Мадірщина аддека на кертах.

віват 2015-07-12 / 20:36:45
Оцей грибок з автоматом похожий на вівчарика із тичкою.

Читатель 2015-07-12 / 20:35:25
Мента спочатку опізнайте.

Громадянин 2015-07-12 / 20:31:22
Міліція з народом. Правла міліція могола запитати "тітушку", чому він з автоматом гуляє. Але де вони посміляться, вони у них на зарплаті.

чабан 2015-07-12 / 20:20:28
Як часто ми бачили такі картини (гопники за спинами міліції) не так давно, на майдані, коли ще янукович "керував" країною. На Закарпатті ще крутіше, гопники уже з автоматами. Совпадєніє?

Вася с шахты 2015-07-12 / 20:20:10
То сержант хлопцi не бачите у нього три лички на гатях....

Мішко Боднарь 2015-07-12 / 20:14:00
Най Бенца покладе зятя коло "Фердінанда" стояти, бо щи можуть і туди стрілити та не будуть мати з Янком міста де упити тай гроші із контрабанди поділити.

Стьопик 2015-07-12 / 20:06:17
Ісе Юрія Юрійовича зять, помагать міліціі - позерать за порядком.

мук 2015-07-12 / 19:59:24
це не зять Бенци .

Горянка 2015-07-12 / 19:48:32
Дивно що ця особа цікава для журналістів але не цікава для СБУ. Надіюся квартиру цього мирного жителя, що вийшов хлібчика купити уже обшукали.

НОВИНИ: Кримінал

09:15
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 2
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 31
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 4
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора