На Закарпатті формують реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів

Обласна державна адміністрація, як організатор перевезень на міжміських та приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, провела чотири засідання конкурсного комітету під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса.

На Закарпатті формують реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів

Заздалегідь оприлюднено відповідні оголошення у газеті «Новини Закарпаття» та проведено засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, (внутрішньообласні маршрути), на 148 об’єктах (маршрутах).

Відтак, для участі в конкурсах подано 152 пакети документів від перевізників-претендентів. Рішення щодо переможця конкурсу приймалося по кожному об’єкту окремо при умові якщо претендент відповідає умовам конкурсу.

Як поінформував директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Василь Пригара, за результатами проведених конкурсів, визначено та укладено договори із переможцями на автобусних маршрутах загального користування міжміського та приміського сполучення. Зокрема, з ПП „ШІК-ТРАНС”, ТзОВ „Іршавське АТП-12143”, ФГ „Мирон”, ФОП Капустей Ю.Д., ПрАТ„Мукачівське АТП 12106”, ФОП Гнаткович І.І., ПрАТ Виноградівське АТП 12144”, ФОП Шіман Я,Я., ФОП Кишкан Л.Б., ПАТ„ Ужгородське АТП 12107”, ФОП Поцко Н.І., ФОП Нам’як І.І., ФОП Фурман М.П., ФОП Козерема Т.В., ФОП Деяк М.І., ПП «Міжгірське АТП 12138», ПрАТ „Луцьке АТП 10701”, ФОП Іван В.О., ТДВ „Берегівське АТП 12137”, ТзОВ „Транс Уж”, ФОП Король Я.Ю., ОП Капустей О.І., ФОП Тяско В.В., ФОП Бутельга Ю.Ю.,  ФОП Калабішка В.В., ТзОВ „Бочкор і сини”, ФОП Гапак В.Ф., ФОП Болдижар П.П. та іншими.

Відтак переможцям конкурсів рекомендовано забезпечити неухильне виконання вимог законодавства щодо перевезення пільгових категорій громадян, які надано право безкоштовного проїзду та посилити контроль за дотриманням Правил дорожнього руху та Правил надання послуг автомобільним транспортом.

Крім того, враховуючи ряд недоліків стосовно невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу, вимогам статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», недостовірності даних при оформленні документів перевізниками-претендентами, що призвело до прийняття рішень конкурсного комітету про недопущення їх до участі у конкурсі і, відповідно, переоголошення об’єктів конкурсу, рекомендовано представникам громадських організацій у сфері транспорту долучитися до процесу оформлення зазначених документів та надання перевізникам практичної допомоги при їх оформленні.

За словами посадовця, на сьогодні формується реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів, організатором на яких є облдержадміністрація, котрий буде опубліковано на сайті облдержадміністрації.

Чергова публікація оголошення щодо проведення засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, (внутрішньообласні маршрути) запланована на липень 2015 року, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

18 червня 2015р.

Теги: маршрути, автобуси, реєстр

Коментарі

Наталія 2018-01-10 / 10:05:27
Стосовно перевізника Козерема І.В. Варто звернути увагу на водіїв: хамлять - це мяко сказано. На питання "чи їдете на жд в мукачево?" він відповів, що тільки біля вокзалу, а не на вокзал. Водій не розуміє української мови. Коли я перепитала де мені в такому випадку виходити, водій відповів грубим тоном: " будете багато говорити взагалі вийдете там де я захочу." На прохання не хамити він сказав щоб я сіла в автобус і закрила рот. Чесно, мені хотілося його чимось "гримнути". Зробіть щось з цим. Як можна хотіти в європу і залишатись в далекому "совку".
Маршрут відбувався 10.01.2018 9:40 Виноградів - Ужгород. Хочу, щоб цей водій поніс якусь кару. Бажано матеріальну + проведіть виховні роботи.
Куди можна звернутись з прямою скаргою? Підскажіть будь ласка. Буду вдячна

НОВИНИ: Соціо

12:20
/ 3
У Мукачеві всю ніч шукали 2-річного хлопчика, що заснув у закинутому будинку дачного сектору
12:14
/ 2
Карма Боржави: як не вітряки, то Олімпіада
09:43
/ 2
Вступна кампанія на Закарпатті в умовах карантину супроводжується складнощами та дефіцитом абітурієнтів
09:37
Відкриту управлінську студію, присвячену покращенню роботи обласної галузі освіти, провели в Ужгороді
09:34
Екофестиваль відбувся в Ужгороді
04:19
/ 10
На КПП "Тиса" розпочали спорудження 2 туалетів за 8,5 млн грн
03:52
На Закарпатті сім'я медсестри, що померла від коронавірусу, отримає 1,5 млн грн допомоги
17:20
Фільм про столітнього закарпатця став двічі найкращим на Міжнародному фестивалі "Поза часом"
17:17
Про посткарантинні наслідки для туризму Закарпаття та шляхи його розвитку говорили в Ужгороді
14:34
/ 4
Нове сучасне обладнання майже на 3,4 млн грн закупили в лікарню Ужгорода за кошти міського бюджету
13:58
У Підзамковому в Ужгороді стартував УжГрінФест
10:58
/ 1
На Закарпатті вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту
09:39
/ 3
Інклюзивна кондитерська "Золоті серця Закарпаття" закривається через нестачу коштів
09:32
/ 2
З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 2,7 млрд грн податків
04:28
Нацпарку "Синевир" передадуть конфіскованих ведмедів Балу та Тимошу
04:09
/ 7
На Закарпаття масово повертаються туристи
04:02
Жителі Великої Доброні на Ужгородщині за 5 років самотужки відремонтували вже 7 км доріг
03:41
Дитячі літні табори відновлять роботу на Закарпатті 7 серпня
03:26
/ 8
Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця цього року
14:05
Ужгородець сплатив майже 190 тис грн аліментів
13:23
/ 4
На стіні спорткомплексу УжНУ "Буревісник" за кілька днів з'явиться мотиваційний мурал
12:01
/ 1
Загальна кількість чоловіків на Закарпатті на 7,4% менша, ніж жінок
11:38
/ 4
Зеленський призначив суддів в Ужгородський міськрайоний, Іршавський і Тячівський райсуди
10:38
На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів
10:28
Через конфлікт центр іпотерапії для реабілітації дітей у Мукачеві – під загрозою знищення
» Всі новини