На Закарпатті формують реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів

Обласна державна адміністрація, як організатор перевезень на міжміських та приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, провела чотири засідання конкурсного комітету під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса.

На Закарпатті формують реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів

Заздалегідь оприлюднено відповідні оголошення у газеті «Новини Закарпаття» та проведено засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, (внутрішньообласні маршрути), на 148 об’єктах (маршрутах).

Відтак, для участі в конкурсах подано 152 пакети документів від перевізників-претендентів. Рішення щодо переможця конкурсу приймалося по кожному об’єкту окремо при умові якщо претендент відповідає умовам конкурсу.

Як поінформував директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Василь Пригара, за результатами проведених конкурсів, визначено та укладено договори із переможцями на автобусних маршрутах загального користування міжміського та приміського сполучення. Зокрема, з ПП „ШІК-ТРАНС”, ТзОВ „Іршавське АТП-12143”, ФГ „Мирон”, ФОП Капустей Ю.Д., ПрАТ„Мукачівське АТП 12106”, ФОП Гнаткович І.І., ПрАТ Виноградівське АТП 12144”, ФОП Шіман Я,Я., ФОП Кишкан Л.Б., ПАТ„ Ужгородське АТП 12107”, ФОП Поцко Н.І., ФОП Нам’як І.І., ФОП Фурман М.П., ФОП Козерема Т.В., ФОП Деяк М.І., ПП «Міжгірське АТП 12138», ПрАТ „Луцьке АТП 10701”, ФОП Іван В.О., ТДВ „Берегівське АТП 12137”, ТзОВ „Транс Уж”, ФОП Король Я.Ю., ОП Капустей О.І., ФОП Тяско В.В., ФОП Бутельга Ю.Ю.,  ФОП Калабішка В.В., ТзОВ „Бочкор і сини”, ФОП Гапак В.Ф., ФОП Болдижар П.П. та іншими.

Відтак переможцям конкурсів рекомендовано забезпечити неухильне виконання вимог законодавства щодо перевезення пільгових категорій громадян, які надано право безкоштовного проїзду та посилити контроль за дотриманням Правил дорожнього руху та Правил надання послуг автомобільним транспортом.

Крім того, враховуючи ряд недоліків стосовно невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу, вимогам статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», недостовірності даних при оформленні документів перевізниками-претендентами, що призвело до прийняття рішень конкурсного комітету про недопущення їх до участі у конкурсі і, відповідно, переоголошення об’єктів конкурсу, рекомендовано представникам громадських організацій у сфері транспорту долучитися до процесу оформлення зазначених документів та надання перевізникам практичної допомоги при їх оформленні.

За словами посадовця, на сьогодні формується реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів, організатором на яких є облдержадміністрація, котрий буде опубліковано на сайті облдержадміністрації.

Чергова публікація оголошення щодо проведення засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, (внутрішньообласні маршрути) запланована на липень 2015 року, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

18 червня 2015р.

Теги: маршрути, автобуси, реєстр

Коментарі

Наталія 2018-01-10 / 10:05:27
Стосовно перевізника Козерема І.В. Варто звернути увагу на водіїв: хамлять - це мяко сказано. На питання "чи їдете на жд в мукачево?" він відповів, що тільки біля вокзалу, а не на вокзал. Водій не розуміє української мови. Коли я перепитала де мені в такому випадку виходити, водій відповів грубим тоном: " будете багато говорити взагалі вийдете там де я захочу." На прохання не хамити він сказав щоб я сіла в автобус і закрила рот. Чесно, мені хотілося його чимось "гримнути". Зробіть щось з цим. Як можна хотіти в європу і залишатись в далекому "совку".
Маршрут відбувався 10.01.2018 9:40 Виноградів - Ужгород. Хочу, щоб цей водій поніс якусь кару. Бажано матеріальну + проведіть виховні роботи.
Куди можна звернутись з прямою скаргою? Підскажіть будь ласка. Буду вдячна

НОВИНИ: Соціо

02:37
Українська сторона погодила текст угоди про пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй
02:19
Програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рр фінансуватимуть. Уряд прийняв постанову
00:50
Коледж мистецтв в Ужгороді "технічно" опинився перед загрозою ліквідації
22:20
/ 6
Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття
18:00
/ 7
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
15:35
Торік населення Закарпаття скоротилося на 3011 осіб і на 1 січня 2020-го становило майже 1 млн 254 тис людей
13:15
Закарпатська академія мистецтв із січня – без зарплат
13:05
/ 1
Утворено Раду арбітражних керуючих Закарпатської області та обрано її керівника
10:33
Зупинений на Рахівщині вночі мотоцикліст сам зізнався, що вживав алкоголь, але від медосвідування відмовився
09:15
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
04:01
/ 1
В Ужгороді пропонують худнути і покращувати здоров'я, водночас заробляючи
02:50
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді
17:00
/ 3
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 2
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 5
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 3
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
14:19
/ 1
В Ужгороді презентують видання відомих дослідників
13:21
/ 2
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова
11:34
У Мукачеві демонтують 106 об’єктів зовнішньої реклами
» Всі новини