Головний міліціонер Закарпаття провів прийом жителів Мукачева

Співпраця правоохоронців Закарпаття з населенням гірського краю протягом останніх років значно активізувалася. Однією з форм такої взаємодії є прийом керівництвом обласного УМВС громадян за місцем проживання. Адже керівника закарпатської міліції цікавить не тільки справна цифра, скажімо, розкриття кримінально-карних діянь, але й наболілі питання населення, реальний стан співпраці міліції з громадськістю, відгуки людей про діяльність правоохоронців. А ці фактори, погодьтеся, формують і громадську думку про працівників міліції.

На прийом до начальника УМВС України у Закарпатській області генерал-майора міліції Віктора Чепака в Мукачеві стали записуватися заздалегідь. Першими навідалися голова ради ветеранів Мукачівського міськвідділу Іван Русин та ветеран органів внутрішніх справ Євген Горват. Обидва вони звернулися з приводу перерахування пенсій. Генерал доручив своєму заступнику Ю.Ватралі вивчити питання дорахування коштів пенсіонерам ОВС, інвалідам органів внутрішніх справ та особам, прирівняним до них. Крім того, пенсіонерам, котрі є активними членами і керівниками ветеранських організацій, а також співпрацюють з органами внутрішніх справ, клопотати про присвоєння звань на один ступінь вище.

Пенсіонер Михайло Павлишинець навідався зі сльозами на очах: прийшов подякувати Віктору Чепаку за професійні дії працівників мукачівської міліції,  виявлений високий професіоналізм яких  допоміг розкрити вбивство його родича. Навіть не сподівався, що злочинців так швидко затримають. Звичайно, таку щиру подяку правоохоронцям досить приємно чути.

Наступними відвідувачами стало подружжя Гряділів, котре прийшло зі скаргами на свого сусіда. Тривалий час цей чолов'яга нікому не дає проходу і чинить на них моральний тиск, принижує честь і гідність. Як з'ясувалося, цього бешкетника досить добре знають і міська влада, і мукачівські правоохоронці. Керівник управління дав вказівку: якщо виникне черговий конфлікт, то всі правопорушення зафіксувати на відеокамеру, оформити відповідні документи і справу передати в суд. З аналогічною проблемою звернулася й Марія Ляшенко, котрій також час від часу допікає  сусід. І в цьому випадку начальник УМВС доручив Михайлові Штефку вислати на місце працівників міліції, щоб прийняти заяви та вжити відповідні заходи реагування згідно з чинним законодавством.

Ще один відвідувач повідомив, що свого часу безвісти зникла його молода родичка. А нині надійшло повідомлення про те, що вона з'явилася  в одному з сіл Тячівщини. Віктор Іванович одразу зателефонував начальнику райвідділу і  доручив сприяти батькам та рідним у поверненні зниклої.  

Черговий відвідувач, Юрій Несух, котрий працює директором  спецшколи для слабозорих, висловив подяку працівникам міліції, особливо старшому оперуповноваженому кримінальної міліції у справах неповнолітніх Андрію Шкірі, за плідну співпрацю. Адже часті відвідини людей в уніформі їхнього навчального закладу дозволяють уникати зайвих проблем. Генерал доручив начальнику міськвідділу УМВС розглянути питання щодо заохочення названого правоохоронця, а також подякував директору за добрі відгуки про міліцію.

Звернулися до керівника УМВС і два офіцери міліції з проханням посприяти у вирішенні їхніх службових питань. Віктор Чепак з розумінням поставився до прохань правоохоронців, доручив своїм заступникам розглянути їхні звернення.

Цього дня на прийом до начальника УМВС навідалося понад десять громадян. Кожен з відвідувачів отримав вичерпну відповідь чи роз’яснення. Усі звернення Віктор Чепак взяв на особистий контроль.

ЦЗГ у Закарпатській області—"Відомості міліції"
15 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:04
В Ужгороді волонтери роздали малозабезпеченим продуктові набори
15:35
/ 1
Ремонт ділянки дороги Мукачево-Сільце планують завершити за 2 тижні
15:33
/ 2
У період карантину на Закарпатті зростають ціни на продукти
00:43
/ 2
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 5
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
14:17
На кінець лютого закарпатці боргували за газ 1123,8 млн грн, за електрику – 172,4 млн грн
12:08
Закарпатські податківці розповіли про про мораторій на проведення перевірок
11:55
/ 5
UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме недільні богослужіння
11:54
400 харчових пакетів для пенсіонерів, багатодітних сімей та людей із інвалідністю передали священники Хустського деканату
09:20
На Закарпатті господарі і в період карантину обробляють городи і працюють в теплицях
00:49
Оприлюднено повну версію судового рішення по скасуванню висновку з ОВД щодо будівництва ВЕС на Боржаві (ДОКУМЕНТ)
23:03
"Нестандартну" парковочну розмітку в Ужгороді мають усунути - поліція (ДОКУМЕНТ)
22:42
/ 9
Під тиском ЗМІ і громадськості у "скандальній" пральні Хустської ЦРЛ почали ремонт
18:16
/ 4
У мерії Ужгорода пояснили про платні парковки в центрі міста
15:42
Закарпатці можуть здійснити обмін посвідчення водія онлайн, котрі видавались терміном на 2 роки
13:32
/ 6
ФОТОФАКТ. У центрі Ужгорода встановлюють таблички про платне паркування: 15 грн – година
13:18
Питання сміттєзвалища для Ужгорода вирішуватимуть на рівні області
10:27
Допомогу на дому в Мукачеві сьогодні отримують 124 пенсіонери
09:47
Закарпаття розпочинає збір коштів для акції "Серце до серця"
09:42
Мукачево виконало бюджет у першому кварталі на 100, 2%
09:32
В Ужгороді під час карантину найбільш нужденним сім`ям доставляють продуктові набори та засоби гігєни
20:36
Для Мукачівської ЦРЛ придбали сучасний апарат ШВЛ за 747 тис. грн
17:57
У Закарпатській ОДА розповіли, як розподілили вантаж тестів, захисних костюмів та респіраторів
» Всі новини