Після публікації "Закарпаття онлайн" міліція змушена була розпочати розслідування щодо співробітника УБОЗу, що п'яним скоїв ДТП в Ужгороді

Автомобілем керував співробітник колишнього УБОЗу.

Після публікації "Закарпаття онлайн"  міліція змушена була розпочати розслідування щодо співробітника УБОЗу, що п

Після публікації Закарпаття онлайн про резонансну ДТП в Ужгороді, яку скоїв міліціонер в стані алкогольного сп'яніння, УМВС України в Закарпатській області змушене було розпочати розслідування щодо свого співробітника і повідомити про це громадськість.

Як повідомляє прес-служба управління, "сьогодні 00.30 відбулося ДТП в Ужгороді на вулиці Минайській. Водій автомобіля «Шкода Октавія» допустив зіткнення з автомобілем «Шевроле», за кермом якої знаходилася ужгородка... Автомобілем «Шкода Октавія» керував співробітник колишнього УБОЗу. На місце пригоди прибули співробітники Державтоінспекції. Для з’ясування обставин зіткнення також було викликано співробітників відділу внутрішньої безпеки МВС та інспекції з особового складу УМВС України в Закарпатській області. Ними було відібрано свідчення у всіх учасників події, а в медичній установі відібрані на аналіз зразки крові на вміст алкоголю.

«Мною було призначено службове розслідування. Після офіційних результатів медичної експертизи будуть відповідні висновки. Про них ми повідомимо громадськість. Щодо пияцтва за кермом моя позиція послідовна та непохитна – звільнення!» – прокоментував подію начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич після того, як його підлеглі майже три години переховували винуватця ДТП у своїй службовій машині, тоді як розгнівані ужгородці вимагали освідчити його на місці події на вміст алкоголю в крові, а Закарпаття онлайн змушене було повідомити про це громадськість.

Фото і відео з події Закарпаття онлайн:

 

16 травня 2015р.

Теги: ДТП, УБОЗ, алкоголь

Коментарі

Унгварець 2015-05-22 / 14:45:42


*****ец тобі Келемен, ниякий Гецко чи Банк тебе вже не "покришують", сценарій як із Довбаком не пройде


сутенер 2015-05-21 / 23:21:13
Чом нико не говорить шо в Келемена у авті на момент аварії сиділи дві курви,яких я йому підігнав за годину до аваріі.Не погано живе міліцишта кидь у наш час годен два рази в тиждень користуватися моїми дівками

Погранец 2015-05-21 / 15:04:43
Пшол вон Шарик и забирай с собой всю свою шваль типа Гецка его зама и других.Волки позорные вон из Закарпаття

Вікторія 2015-05-21 / 14:46:04
Як діючий працівник органів внутрішніх спра хочу сказати ПОЗОР ЗАКАРПАТСЬКІЙ МІЛІЦІЇ!!!!ДІСТАЛО,коли на посади призначаються куми,родичі,
друзі,а не люди,які на це заслуговують.Будемо сподіватися,що в міністерстві незабаром відкриються очі на керівника Закарпатської міліції та його поплічників,а їх місце займуть дійсно професійні люди.....і тоді такі ситуації коли працівник міліції їздить нетверезим за кермом,спричиняє аварію а УВД його покриває не будуть мати місця

Активіст 2015-05-21 / 14:29:38
Хай Шаранич разом із своєю бандою недоумків уйобує туди,звідки виліз і звільняє місце для більш професіональних людей!!!Бо такі як Келемен і далі будуть відчувати себе безкарно маючи таку "кришу" як наприклад бувший начальниу УБОЗу Гецко, який зібрав біля себе команду "іршавських лохів" , взяточників і відчув себе як цар і бог зеленки ,ігрового бізнесу і т.д.Такого безпределу не було ще ні приякому начальнику УВД!!!!!

Zorro 2015-05-18 / 12:00:35
Пан Шаранич начальник УМВС із своїми правими і лівими руками Гецком та Банком дану ситуацію спростують та замнуть ! Даний водій та перевертень Йосип під ніком ЄВРЕЙЧИК буде тверезвим і буде виконувати дуже "важливу місію" ! Того, що дана пляма лягне і на їхні посади ! Дана справа также замнеться як і в 2013 році співробітник УБОЗУ Долбак А., нетверезий готовий скоїв ДТП на то муж місці та розбив в хлам Хонду Акорд 2013 р., і що ? Даним розслідуванням було встановлено що за кермом сидів зовсім другий водій, якого взагалі там і не було так як Долбак А., був саменький-самий за кермом Хонди ! Правоохоронці кинули страхову компанію на новеньку Хонду ! Той же сценарій буде і зарас ! 1000%.
P.S. Треба міняти цих ПЕРЕВЕРТНІВ !

келемен 2015-05-17 / 22:31:00
Відомо з достовірних джерел умвс в Закарпатській області стало відомо, що Шкодою керував Келемен Йосип, він же, в стані сильнішого алкогольного оп'яніння на відео. Але на жаль питання вже "зам'яли", жаль, так як цей інцидент лише додасть правоохоронцям упевненість в своїй командній безкарності (в т.ч. обласному наркологу) в продовженні "домайданівського" безчинства.
А якщо хтось, не дай боже, наступного разу розплатиться своїм життям,лише тому,що ще один міліцішта вирівши, що його цімбор міг зарішати і він теж п'яний і безстрашний сяде за кермо..

Унгварець 2015-05-17 / 22:13:54
А чи не Йосип то іршавський? От і доїздився, постійно пяний

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 1
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 28
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті
12:55
/ 8
Закарпатка, якій не вдалося перетнути кордон за польським паспортом, відтак спробувала "залагодити питання" за 100 євро