ФОТОФАКТ. У Хусті підлітки виклали в мережу фото знущання над лелекою

Журналістка з Хуста Марина Алдон оприлюднила на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук шокуючі інформацію та фото.

ФОТОФАКТ. У Хусті підлітки виклали в мережу фото знущання над лелекою

"Я ДУЖЕ ПРОШУ МІЛІЦІЮ ЗВЕРНУТИ УВАГУ! У Хусті живуть діти-живодери! Зайшла у ВК і обомліла, що виставили на «Післухано Хуст». Що ж із них виросте і куди дивляться батьки! Таке пустити на «гальма» суспільство просто не має права!!!

Їхні сторінки:

Женя Бiлецький
http://vk.com/id120957566
Евгений Фула
http://vk.com/jeka_fula
Андрій Сочка
http://vk.com/id126978253
Женя Орос
http://vk.com/id265096556 ", — йдеться у повідомленні журналістки.

Як з'ясувалося з коментарів, усі підлітки є учнями школи №1 в Хусті.

"Відвідавши їхні сторінки, складається враження, що для цих хлопців (вже далеко не маленькі дітки) це не вперше. Якщо і надалі ігнорувати такі вчинки, вони дійсно відчують свою безкарність і вони таке почнуть вже витворяти з людьми. Відповідальність повинні понести не тільки вони, а і батьки та вчителі, не може бути, щоб в навчальних закладах не помітили того, що діти без батьківського догляду, що в них явно є проблеми", — пише одна із дописувачок Фейсбуку.

У відповідь очільник прес-служби УМВС України в Закарпатській області кваліфікував це як жах і пообіцяв адекватну реакцію міліціянтів.

Начальник Хустського райвідділу міліції Василь Турдай через свій Фейсбук теж розмістив коментар до події: "Даю доручення кримінальній міліції в справах дітей розібратись та через засоби масової інформації проінформувати громадкість".

11 квітня 2015р.

Теги: лелека, знущання

Коментарі

Nikon 2017-01-23 / 16:37:41
Мне 10 років.
Немає слів!!!!
Дибіли.

Оля 2015-04-20 / 13:20:03
Яка жорстокість, з таких виродків вже не виросте нормальна людина. Якби тебе так за шию схватити.Не віриться, що вони його знайшли мертвого, Вандали малолітні

Бум 2015-04-16 / 22:36:52
В статті помилка, не всі є учнями цієї школи!

Андрій 2015-04-16 / 10:51:18
Моральні виродки! Ганьба! Мені соромно, що в Україні є такі люди!!!!

mariya 2015-04-16 / 10:03:11
Щo в гpудяx твoїx б`єтьcя, гope- дитинo???
Xизуєшcя ти чим, кaмiнь- людинo???
Фapбуєш чopнoтoю юную душу,
Kим виpoстeш, тeбe cпитaти я мушу?
Цeй птax здoлaв, в пoльoтi, вiдcтaнi тиcячнi,
Kpiзь буpi , гpoзи, cпeку, cпaлaxи мicячнi;
Лeтiв вiн додому ключeм у пapi люблячiй...
Й до PУK пoтpaпив, мpiї лaмaючи, coнячнi...
Haд прipвoю тиxo cтoїш - нeвжe cумнiвaєшcя?
Tepeзaм вжe чac вiдвeдeнo й лiк пoчинaєтьcя...
Cьoгoднi ти тут, нaд птaшинoю бiллю знущaєшcя,
A зaвтpa у кpoвi бaтькiвcькiй cкупaєшcя???...

15.04.2015 Portugaliya

мара 2015-04-14 / 11:19:12
андрій сочка- хуст, вул. Ломоносова 14

женя білецький- хуст, вул. Івана Франка 38(А) кв.23

РИН 2015-04-14 / 11:00:35
Даже если птица и оказалась мертвой, разве человек с нормальной психикой будет делать подобное? Этих уродов нужно вообще проверить на вменяемость, а также проверить родителей, которые воспитали и вырастили подобный генетический мусор.

Марія 2015-04-14 / 00:59:59
Набити треба по сраці їх та їхніх батьків так, щоб 3 місяці лише на животі спати могли - щоб надовго запам*яталось.
Якщо сьогодні вони знущаються над мертвою твариною - завтра будуть над живою, післязавтра - над літньою людиною, ерез декілька днів над немовлям, а незабаром - і рідну матір зі світу зживуть!!!!!!!!!!!!!

Катя 2015-04-13 / 23:57:48
Я б з ними так сфоткалась.Замість лелеки.

О.Д. 2015-04-13 / 22:56:47
Толя, а чим знущання з мертвого лелеки краще від знущання над живим? Для мене це однаково гидко. По-друге, як нам тепер повірити, що не конкретно ці ушльопки вбили птаха перед тим, як над ним познущатися?

Толя 2015-04-13 / 22:23:46
Люди, котрі комментують! Та ви самі хворі!!! Хочете ламати пальці дітям, побити їх, наказати. Вони просто познущалися вже ІЗ МЕРТВОЇ ЛЕЛЕКИ, а ви хочете дітей калічити.
Ну і хто тепер уроди? ви дорослі чи ці діти на фото?

мара 2015-04-13 / 19:37:16
для Олександр
МОЛОДЕЦЬ Олександр. Завтра дам адресу

х'юстон 2015-04-13 / 17:03:29
Школа №1

мара 2015-04-13 / 12:54:56
дам адреси та імена батьків

мара 2015-04-13 / 12:49:47
завтра обіцяю викласти адреси покидьків
може. знайдуться добрі хлопці та .......

Хустянин 2015-04-13 / 10:10:43
Шкіл не пять, а 6, ще школа інтернат.

Катя 2015-04-12 / 22:16:19
Малолiтнi iдiоти!!!!

777 2015-04-12 / 21:29:48
Ці виродки мають відповісти........так щоб забули як......

Степан Крук 2015-04-12 / 20:16:52
Це серйозний сигнал суспільству, котре деградує! Бездуховність, аморальність і повне дистанціювання батьків та школи від виховання дітей. В сімях діти тільки і чують, що по-чому на базарі, про курс долара і т.д. Навколо тільки гроші, гроші, гроші! І розмови тільки про гроші. Зробив зауваження сусіду, котрий із гордістю та задоволенням спостерігав, як його син грубо відбирає в товариша мяч. Кажу: "Дивися, що робить твій син! Невже ти його за таке не караєш?". Той посміхнувся :" То я його цьому навчаю - нехай учиться жити. Бо світ такий". Нонсенс, коли виховання дітей добрими, культурними, готовими прийти на допомогу - це ознака слабкості. За останні роки педагогіка і суспільство втратилаи ті цінності, котрі були їм притаманні.

BORODA 2015-04-12 / 17:39:21
Потрібно вимагати викласти результат роботи міліції по даному питанню в мережу .Не дати спустити на тормозах з цих виродків виростуть небезпечні злочинці та гвалтівники якщо вчасно не втрутитись!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини