До голови ОДА закарпатці прийшли зі скаргами на роботу міліції

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль провів черговий прийом громадян. У відповідний відділ облдержадміністрації зі зверненнями на ім'я керівника краю звернулися кілька десятків закарпатців. Питання, які турбують краян – як і особисті, так і соціальні, спільні для багатьох мешканців області.

До голови ОДА закарпатці прийшли зі скаргами на роботу міліції

85-річний дід, який мешкав в одному з сіл Ужгородського району, потрапив у дуже складну ситуацію - через шахрайство власних же нащадків. Діти підбили старого на продаж житла, а гроші забрали, відтак ані донька, ані син, ані внуки не хочуть прийняти діда до себе в будинки. Чоловік прилаштований у тимчасове житло. Дідусеві на прийомі пропонують влаштуватися в територіальний центр в Ужгороді, де за ним доглядатимуть. А доки він вирішуватиме, голова ОДА звертається до прокуратури з проханням відреагувати на ситуацію.

Загалом, уже характерно, що певна кількість питань стосується нарікань закарпатців на діяльність правоохоронних органів. А також – і органів держкомзему: мова про задавнені земельні спори, проблеми з оформленням ділянок тощо. Керівник області спрямував відповідні документи відповідальним особам та взяв на контроль вирішення.

До голови ОДА звернулися і з приводу конфлікту стосовно права на роботу в кам’яному кар’єрі. Як стверджує заявник, мешканець одного з сіл Іршавського району, ідеться про рейдерське захоплення. Керівник області для з'ясування ситуації не лише вивчить документи, а й запросить до спілкування владу села й району – аби вирішити справу справедливо.

Літній ужгородець пан Анатолій прийшов до голови ОДА не з проханням, а з пропозиціями. Чоловік на початку 1990-х брав участь у розробці програми розвитку енергетики області, й запрошує керівника краю звертати ще більшу увагу на проекти, пов’язані з використанням альтернативних джерел енергії. Василь Губаль зазначив, що в області діє програма енергоощадності, певні кроки вже зроблені, чимало планів на 2015-й рік з енергозаміщення, й запросив чоловіка предметно поспілкуватися з керівництвом відповідного департаменту ОДА для того, аби висловити свої ідеї та разом вивчити їх перспективи. У пана Василя з обласного центру подібні пропозиції: сприяти переведенню вуличного освітлення в містах і селах на сонячні акумулятори. Керівник краю розповів, що для цього вже робиться, і так само запросив спілкуватися з відповідальними особами.

Закарпатці цього місяця також активніше клопочуть про субсидії. Відділи, які допоможуть людям з оформленням, працюють у кожному місті та районі при департаментах з питань соціального захисту, контактний телефон обласного – (0312) 61-33-55.

Найбільше ж краян зверталися на прийом з приводу виділення матеріальної допомоги. Відповідні заяви люди здають в ОДА чи в органи місцевого самоврядування за місцем проживання. Чимало з них - ужгородці, які нарікають, що в обласному центрі їх прохання не задовольнили. Більшість заяв про грошову допомогу закарпатці спрямовують через потребу лікування.

Також у відділ з роботи зі зверненнями громадян фіксують чимало заяв переселенців про виділення землі. Так, мешканка Горлівки, що на Донеччині, клопоче про безоплатне надання ділянки в Ужгороді. Керівник краю розповів реалії – наразі Ужгородська міська рада ще не вирішила питання не лише про виділення землі учасникам АТО, у тому числі родинам загиблих, а й не є задоволеними права воїнів-інтернаціоналістів, близько півсотні родин яких роками очікують на житло та ділянки в обласному центрі. Звернення жінки спрямоване в орган обласного Держкомзему.

До слова, зараз на Закарпатті зареєстровано  3 тисячі 513 тимчасово переміщених осіб, які виїхали з Криму та східних областей.

Черговий прийом громадян з особистих питань керівництвом ОДА відбувається щодругого вівторка місяця в Закарпатській облдержадміністрації – за усною заявою на першому поверсі, в кабінеті 145.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА

10 березня 2015р.

Теги: скарги, міліція

Коментарі

Міжгіря 2015-03-10 / 17:32:20
пане губернаторе дайте команду нехай наведуть порядок в Міжгірському паспортному столі з начальником паспортного столу Куруцом С, цей хапуга так обнаглів що за вклеювання фотографії вимагає по 250. гривень некажучи вже про їнші послуги Начальник міліції Огняник це небачить що там діеться і прикриває його напевно ділить і йому грошей, а міліція Міжгіря неможе викрити хабарника, може треба навести порякок в Міжгірському РВ УМВС

НОВИНИ: Соціо

17:48
/ 2
В Ужгороді під час перевірки в центрі міста склали 1152 постанови за порушення правил паркування
17:22
/ 4
На конкурс на посаду директора міської поліклініки Ужгорода документи подала лише 1 претендентка – Мирослава Брецко
17:13
/ 1
У Мукачеві школярі флешмобом відзначили День Державного Герба та Героїв Небесної Сотні
16:41
/ 2
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні перевезено на 37,1% менше вантажів, ніж цього ж місяця торік
15:59
/ 2
На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування
14:12
В Ужгороді презентували мобільний додаток, що полегшує людям із порушенням слуху спілкування в держустановах
14:08
На Закарпатті в січні, порівняно з груднем-2019, ціни на продукти харчування зросли на 1,4%
12:54
Вартість платних медичних послуг в Ужгородському пологовому будинку зросте на 10%
11:53
/ 1
Мешканці Закарпаття накопичили боргів за спожитий газ на 1,1 млрд грн
10:35
За незаконно зірвані підсніжники та шафрани закарпатці платитимуть по 62 грн за один
09:13
/ 1
Проєкт державного стандарту базової середньої освіти презентували в Яношах на Берегівщині
09:06
/ 2
За 1 куб газу, спожитий у лютому, закарпатці платитимуть 5 грн
22:08
/ 1
Ужгородці можуть подарувати своїм коханим на 8 Березня найромантичнішу музику з кінофільмів у виконанні симфонічного LUMOS Orchestra
18:54
/ 1
В Ужгороді прозвучать театральні "Монологи вагіни"
18:04
На Ужгородщині поновлено права двох дітей-сиріт на отримання пільг у сфері забезпечення житлом з боку держави
17:33
У Мукачеві патрульні спільно з громадянами врятували потенційного самогубця від стрибка з мосту
17:26
/ 2
У міській лікарні Ужгорода запрацює нова операційна
16:29
/ 3
Найбільше вільних вакансій на Закарпатті – на підприємствах переробної промисловості, у торгівлі та ремонті автотранспорту
16:12
/ 2
У Мукачеві визначалися, як запобігатимуть поширенню коронавірусу
15:18
Закарпатців попереджають про значне погіршення погодних умов
15:12
/ 1
Біля філії "Суспільного" в Ужгороді відбулася акція протесту проти змін у роботі регіональних мовників
14:21
Через 500 пачок сигарет угорець залишився на митниці на Закарпатті без автівки
12:14
/ 1
У госпіталізованого до інфекційної лікарні закарпатця виявили гострий бронхіт
10:59
/ 4
Окрім як у закарпатському ПП "Тиса", температуру в пасажирів з Італії перевірятимуть також в аеропортах "Бориспіль" і Київ"
10:32
27 лютого – суд щодо скасування скандального екологічного висновку стосовно будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві
» Всі новини