На Закарпатті призначено 8 "нових" міських та районних прокурорів (ОФІЦІЙНО)

Сьогодні, 26 січня, колективу прокуратури області представлено нового заступника прокурора області Івана Шимона.

На Закарпатті призначено 8 "нових" міських та районних прокурорів (ОФІЦІЙНО)

Народився Іван Шимон у селі Данилові, що на Хустщині.  У 2002 році закінчив Ужгородський національний університет, а згодом розпочав працювати в органах прокуратури.

Працював на різних посадах в Закарпатській та Львівській областях, також тривалий час обіймав посади в Генеральній прокуратурі України.

Остання посада Івана Шимона перед призначенням заступником прокурора області - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.

Разом з тим, наказами Генерального прокурора від 22 січня проведено ротації  в районних прокуратурах.

Зокрема, Івана Зареву призначено прокурором міста Ужгорода, Сергія Зовдуна - Хустським міжрайонним прокурором, Юрія Беламута – прокурором Виноградівського району, Олега Опішняка – Іршавським районним прокурором, Олександра Братюка – прокурором Мукачівського району, Івана Лендєла – прокурором Воловецького району, Костянтин Цап -  очолив Міжгірську районну прокуратуру, а Владислав Братюк – прокуратуру Берегівського району.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

26 січня 2015р.

Теги: прокурори, призначення

Коментарі

Іршавчанка 2015-01-29 / 17:59:06
Сашко, пой додому. Нащо тобі те прокурорство!Зарпалата у тебе варта оплатити один чек у ресторані пообідати,позорять тя, кажуть що не маєш розуму.Пой додому, мій хлопчику. що хочеш, щоб мамка тобі купила за те, що лишиш прокурорство?

працівники прокуратури Тячівського району 2015-01-29 / 17:51:18
Шановний пане прокуроре!
Не призначайте нам того, на кого послали документи! Посимо Вас. Дайте нам достойну людину, а не тук-тук-тук!!!!!!!!!!!

гість 2015-01-27 / 16:36:59
Нехай би запровадили посади прокурорів на кожну вулицю області, тоді би всі працівники з прокуратур області були б прокуророрами і були би задоволені. А то гризуться по-чорному. Сміх і гріх... Прокуратура Закарпатской области поражена родством, кумовством, сватовством и другой пагубной связью как раковой опухолью. Неужели это никто на верху не замечает...

123 2015-01-27 / 11:38:35
Бридко читати, до чого дійшла держава? Колишніх невігласів-хабарників призначати далі на керівні посади в інші райони.Поки люди не повстануть змін не чекати!Їх не люструвати треба, а в буцигарню увязнити на довічне!

Олександр 2015-01-27 / 10:38:53
Це реванш системи Януковича. ГАНЬБА ЯНКУ!

Ковтун 2015-01-27 / 08:59:23
Кращим прокурором міг би бути Біловар, він би ні у кого нічого не просив

Сочка 2015-01-27 / 08:10:44
Дочекались тепер тікати не тільки від мобілізації треба - а й від поборів новопризначених - які "300" хочуть швидко відбити Чув шімон вже зібрав бригаду "помічників" - вони будуть забезпечувати його рішення

Придурку 2015-01-26 / 23:33:16
Не гіршими за цих пройдисвітів можуть бути хоча б Маханець, Павлючок, Корнаш, Черничко, Василенко, Косей, Цилюрик, Костак, Олаг, Диковець….. Є з кого вибирати, але все вже викупили Братюки.

Питання 2015-01-26 / 23:22:40
А кого призначати прокурорами районів, тих писарів шо в апараті роки штани протирають і нічого робити не вміють окрім того шо плітками займаються???

Придурку 2015-01-26 / 23:22:10
Писарям 2015-01-26 / 23:18:02 Ти або один з них, або для тебе продажа посад в порядку речей. З цим не можна миритися, ми уже бачиля їх роботу

Писарям 2015-01-26 / 23:18:02
Ви шановні вже помішалися з цими призначеннями, дайте людям спокій най собі роблять, а будуть погано робити та будуть їх міняти, не журіться. Це не перші призначення і не останні.

Не розумію 2015-01-26 / 22:59:33
Цей Янко або великий ЛОХ, або він узяв у них гроші і з ними за одно, но тоді це уже повний безпредєл

май русин 2015-01-26 / 20:37:19
Пригадають значно швидше і не на виборах. Будуть висіти на йолках, ги новорічні ігрушки

ДЕПУТАТАМ 2015-01-26 / 20:09:27
Цей плєвок в обличчя громаді Закарпаття, Вам пригадають на місцевих виборах

ЯНКО 2015-01-26 / 19:42:50
Впевнений, що високий професіоналізм колективу допомагатиме утверджувати законність на теренах Закарпаття і ми разом зробимо все можливе для відновлення довіри громадян до прокуратури»

СМІШНО! СТИД! ПОЗОР!

прокурор 2015-01-26 / 19:25:59
От як раз там лише Штефанюка між ними не вистачає, а так картинка маслом! Швидко Янко зорієнтувався, за пару днів самих достойних кандидатів відшукав на посади, дуже здібний. А тепер як ці хлопчики йому почнуть у вуха дути про решту колективу, нічого в цій прокуратурі не міняється роками. Бенці прокурори мають звести памятник у дворі прокуратури на золотому унітазі і з батоном у руках.

люстрація 2015-01-26 / 19:09:58
хлопці перестаньте критикувати бо ще їх всіх заберуть у генеральну як кайла

Люстратор 2015-01-26 / 19:07:09
Це взагалі не хабарники, вони у Біловара проходили люстрацію.

Киричук 2015-01-26 / 19:03:25
Чому коханку Бенци Іванку в Тячево прокурором не призначають?

Саша 2015-01-26 / 19:01:39
Улашина за взятку не звільняли, Штефанюк у нього з Бенцою забагато просили от і звільнився бо не витримав поборів, зате жив спокійно. А Зовдуна батько з таким робітником як його син уже ходить по Іршавському району та по заправках гроші зичить, айбо має ся чим хвалити - син прокурор, а тупий як валянок

НОВИНИ: Соціо

02:37
Українська сторона погодила текст угоди про пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй
02:19
Програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рр фінансуватимуть. Уряд прийняв постанову
00:50
Коледж мистецтв в Ужгороді "технічно" опинився перед загрозою ліквідації
22:20
/ 8
Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття
18:00
/ 7
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
/ 1
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
15:35
Торік населення Закарпаття скоротилося на 3011 осіб і на 1 січня 2020-го становило майже 1 млн 254 тис людей
13:15
Закарпатська академія мистецтв із січня – без зарплат
13:05
/ 1
Утворено Раду арбітражних керуючих Закарпатської області та обрано її керівника
10:33
Зупинений на Рахівщині вночі мотоцикліст сам зізнався, що вживав алкоголь, але від медосвідування відмовився
09:15
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
04:01
/ 1
В Ужгороді пропонують худнути і покращувати здоров'я, водночас заробляючи
02:50
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді
17:00
/ 3
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 2
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 5
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 3
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
14:19
/ 1
В Ужгороді презентують видання відомих дослідників
13:21
/ 2
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова
11:34
У Мукачеві демонтують 106 об’єктів зовнішньої реклами
» Всі новини