Хірургу ужгородської міської лікарні оголошено про підозру в одержанні 3 тис грн хабара

Прокуратурою Закарпатської області оголошено про підозру лікарю-хірургу Ужгородської центральної міської клінічної лікарні в тому, що він 19 грудня 2014 р. та 17 січня 2015 р. одержав від закарпатця неправомірну вигоду в загальному розмірі 3000 грн., за виготовлення та видачу дублікату виписки з історії хвороби.

Хірургу ужгородської міської лікарні оголошено про підозру в одержанні 3 тис грн хабара

Кваліфікація вказаного кримінального правопорушення -  ч. 4 ст. 354 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання працівником підприємства, установи чи організації, неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, вчинені повторно - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Досудове розслідування кримінального провадження проводить СУ УМВС України в Закарпатській області, за процесуальним керівництвом прокуратури. 

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному лікарю-хірургу запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

20 січня 2015р.

Теги: ужгородська міська лікарня, хірург, хабар

Коментарі

До Гарчар Й.Й. 2018-06-20 / 21:04:42
Люди не йдіть до того взяточника. він хворих людей вбиває морально примушуючи йти на операцію.якщо ні ..і говорить хворому Ви помрете .А ставлення в їх тубдиспансеру ужес

марія 2017-02-01 / 17:43:24
Й.Гарчар(зав.торакальна хі-гія)ужгорода є вбивця,скільки грошей від мене виманив, а доньку на той світ відправив,гандон нещасний щоб він своїх дітей так хоронив

марія 2016-12-21 / 18:33:24
Завідуючий йосип гарчар від мене виманив багато грошей,обіцяв що вилікуе дочку,10місяців пролежала в лікарні,а тепер нагло сміеся каже,про операцію даже не мечтайте,довів так що тепер не, можна вилікувати не одного на той світ відправив взяточник,щоб він так мучився і його діти

Янчук 2015-01-24 / 20:37:39
Я перщий писок набью Курваху,піде у мене назад в Латірку коз пасти-я вже з хлопцями договорився!

Вася 2015-01-23 / 08:56:12
Грязна заказуха Курваха.Скільки на сись раз за ставку візьме?

Анжеліка 2015-01-23 / 01:33:17
І дурак зрозуміє що це підстава.....чомусь за останній тиждень новин ми тільки й читаємо,що наші правохоронні органи затримали на хабарах: викладачів,сільського голову,лікарів і т.д.,це тільки вони такі чесні взятки не беруть 2000-3000 тис. гр,вони в далларах беруть "КОЗЛИ-МЕНТИ",а простого хірурга підставили (но чомусь не самого пана Кураха,який в цій лікарні бере само більше)-це все банда Закарпатська.І коли вже цьому настане кінець.............

КУРАХ 2015-01-22 / 19:22:49
я ти казав шо тяся здихаву!Больниця моя і всі гроші тоже мої!!!

Галина 2015-01-22 / 16:14:51
це було два роки назад...я попала із серцевим нападом до обласної лікарні...із того світу мене "витяг" лікар кардіоцентру.Коли мій стан покращився,мене відправили додому, бо у лікарні не буцло місця..Звичайно мій чоловік і моя мама на знак вдячності пропонували гроші лікарю, а він не взяв...уявляєте...хтось із медперсоналу мені сказав пізніше, що прізвище цього лікаря МОРОЗ.Докторе, я Щиро дякую Вам за допомогу і за Вашу людяність...

Людмила 2015-01-21 / 20:58:23
Хабарі беруть не тільки в лікарні лікарі, беруть лікарі і санітарних служб.У Воловецькій СЕС сан.лікар Лазівський О.В.,проводячи фізико-хімічні виміри для акредитації дитячих закладів по району, у кожному закладі від завідуючих сам вимагав гроші.

курах 2015-01-21 / 10:35:12
Всьо правильно-у моїй лікарні оперувати і брати гроші маю лише я і точка!

Стоп хабар!!! 2015-01-21 / 09:53:40
А я знаю таке: хворі, які скаржилися головному лікарю онкодиспансеру на хабарникі-лікарів закладу (лікуючих, хірургів і т.д.) повертали свої кошти назад. Не треба боятися відстоювати свої права. Хочеш - йди у прокуратуру, хочеш - до головного лікаря або до начальника медицини області. Хабарник кошти поверне ще й отримає ТАКИХ ...люлей.

Закарпатець 2015-01-20 / 19:33:28
Дохторь майжінь паскуда дайте го в АТО там ун всьо порозуміє.

Сміх 2015-01-20 / 18:32:32
Шановні прокурори. Не смішіть закарпатців,особливо хворих, бо від сміху, а не від хвороби покинуть цей грішний світ. Яке велике досягненні вашої роботи. Порада вам - опитайте людей, що змушені були скористатись послугами наших лікарів, особливо хірургів. Кожен з них вимушений віддавати від 2 до пя"ти і більше тисяч грн.за операцію. Половина з них стикаються з прямою вимогою оплати в конкретних сумах. Конкретно - в облонкодиспансері завітайте під виглядом пацієнта в палату післяопераційних хворих та заведіть довірчу розмову про суми хабарів, буде вам роботи та прес-службі про що писати (звичайно, якщо ви зацікавлені в такій інформації). PS: Майже на кожних дверях диспансеру вивішено об"яву про безкоштовне лікування.

Степан Крук 2015-01-20 / 15:49:52
Неписане українське правило:"Не той хабарник, котрий мзду бере, а той хто попався!".

Оглядач 2015-01-20 / 14:29:02
Ха! Точно підстава. Знайомі кажуть, що занадто язикатий хірург. Взявся воювати в свій час за правду. І довоювався...

Оглядач 2015-01-20 / 14:27:13
Пояснять, а це стаття така "оголошено підозру"? А чому не оголошують підозру у отриманні вигоди (хабаря) працівникам прокуратури, суда, міліції які живуть невідповідно своїм офіційним прибуткам? І як оперативно інформацію в і-нет скинули! Невже в нас немає більш солідних правопорушників. Пропоную прогулятся новобудовами Миная... І оглосити всим цим "бідолагам" підозру

OLEG 2015-01-20 / 13:58:49
Типова підстава - циган і 3000 гривень за виписку, речі несумісні,повірте ,проробивши там не один рік,можу таке писати!

Степан Крук 2015-01-20 / 13:45:45
Обіцяю цьому крутелику від медицини виготовити дублікат вироку суду безкоштовно!

НОВИНИ: Кримінал

22:57
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 22
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет
15:38
Депутату сільради на Хустщині повідомлено про підозру у порушенні правил дорожнього руху, що спричинили смерть пішохода
14:15
/ 1
На Рахівщині, перекинувшись у кювет, загинув 20-річний водій Audi A6
12:18
/ 2
Ще вісьмом членам ДВК на Мукачівщині повідомлено про підозру у порушенні виборчого законодавства
12:10
/ 9
На Закарпатті затримали двох росіян, що, прямуючи до ЄС, вже встигли перетнути загороджувальний паркан
10:34
На Ужгородщині водій без посвідчення намагався відкупитись від патрульних хабарем
09:45
На Ужгородщині, збираючи гриби, чоловік зламав ногу
17:37
На Тернопільщині у зіткненні з фурою загинув водій мікроавтобусу з Закарпаття
10:38
На Виноградіщині нетверезий водій "Опеля" збив 13-річну дівчину, дитина – в реанімації
21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 8
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата соратника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
12:08
У Тячеві водій Audi травмував велосипедиста і втік
» Всі новини