Адвокат дівчини, що заявила про зґвалтування в СБУ, каже, що вона переховується

Дмитро Власенко, адвокат дівчини, яку, з її слів, було зґвалтовано керівником одного з підрозділів УСБУ України в Закарпатській області, каже, що на потерпілу йде тиск, а тому вона переховується.

Адвокат дівчини, що заявила про зґвалтування в СБУ, каже, що вона переховується

"Йде тиск і бажання зам'яти цю справу. Дівчину зараз ховають. У понеділок буде озвучено багато деталей...",  каже Дмитро Власенко.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, військова прокуратура Західного регіону відкрила кримінальне провадження щодо одного із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області, який звинувачується у зґвалтуванні лікарки СБУ.

28 грудня 2014р.

Теги: зґвалтування

Коментарі

Марина 2015-01-07 / 12:20:09
Помня миждународный скандал о Доминике Стросс-Кане, понимаю, сейчас, чтоб убрать человека -ничего не стоит заявить об изнасиловании...Все под Богом ходим...Правдв победит!

для "Марины" 2015-01-04 / 21:54:50
Зачем прятаться? Отвечаю - чтобы БУ-шные твари не убили! Теперь понятно?

Марина 2015-01-01 / 20:52:31
Оболгали человека! Зачем прятаться если потерпевшая? Заказали оклеветать человека! Правда победит!Сила в правде!

Кадр 2014-12-30 / 11:09:55
ОГОЛОШЕННЯ: У звязку із плановим скороченням окремих посад в УСБУ прийом заяв від "згвалтованих" усіх статей будуть прийматись в Берегівському психдиспансері при наявності довідки. Участь адвоката - обовязкова!!!

Мітя 2014-12-29 / 01:01:40

З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ З ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Прес-секретар військового прокурора Західного регіону України

ГУЦУЛЯК Микола Дмитрович

тел.: (032) 297-03-89
Електронна пошта: zru.info@ukr.net

народний месник 2014-12-28 / 19:07:21
Прийде скоро кінець безпекашу!!!

Вася 2014-12-28 / 18:57:12
оперуповноважений управління СБУ в Закарпаттті Галушка є законченим наркоманом, нюхае амфетамиіни. Таких там половина. Остальні садисти та гавалтівники, ніхто з них нехоче захищати Україну в АТО, а зарплату мають більше 10 тис. грн. і пільги. Крім того кришують бізнеси, незаконну вирубку лісів та "чорновозів". Майдан стояв даремно.

Адвокату 2014-12-28 / 15:35:58
Який ти адвокат, на теренах закарпаття про тебе ніхто і не чув!!! Ти напевно із клану пересоляка-недоношеного

запитання до адвоката 2014-12-28 / 15:25:23
"переховується" ? так нашто? щоб знову типу "не згвалтував" ? :))

Иван Викторович Хамелеон 2014-12-28 / 15:21:41
Иван Викторович Хамелеон 27.12.2014 о 11:46: "Ех люди, мені соромно за вас, один псевдо журналіст склепав приголомшиву статтю, усі інші перепостили без перевірки! А ви б і раді розіпяти людину не розібравшись чи взагалі було щось! І ніхто не подумав, що можливо не було ні то що згвалтування, але й ніякої спільної пиятики. Що просто жіночка з користливих мотивів вирішила таким чином шантажувати людину, але трошки загралася, та тепер напевно їй доведеться відповідати за наклеп і надання завідомо неправдивих свідчень. Соромно що скоро наші журналісти ні чим не будуть відрізнятись від російських! Таких як
лайфнюз... Любі мої украіньці, прошу Вас, не дайте зробити з себе бездумну біомасу.
Слава Україні."

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=765511996856667&id=110908405650366&comment_id=765688726838994&offset=0&total_comments=12

ЗМІ 2014-12-28 / 14:57:10
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ про дискредитацію діяльності журналістів, яка суперечить моральним засадам суспільства, з ознаками сепаратизму та створення ґрунту для ескалації громадянського конфлікту головним редактором видання «Трибуна» Павло Федакою
http://www.ua-reporter.com/novosti/161999

ЗМІ 2014-12-28 / 14:56:22
Хто ж насправді винний у "сексуальному" скандалі з СБУ ?
http://zak-kor.net/susplstvo/3307-hto-zh-naspravd-vinniy-v-seksualnomu-skandal-z-sbu-.html

Дембель 2014-12-28 / 12:50:03
Теж мені Моніка Левінська нашлась. Докази де і які вони можуть бути? Це проста помста за звільнення керівнику медслужби. А адвокат піариться і гребе гроші.

Пенсіонерці 2014-12-28 / 12:48:30
Бабуля! Якщо ви в молодості комусь давала,хто просив,то це ваша особиста справа.Та не треба до себе рівняти інших.Розкошелюйтесь на дачу і зараз. А може вже ви нікому не потрібна,бо дуже виснажена в молодості?

Чесний 2014-12-28 / 12:24:02
Ну, Дмитро, успіхів тобі у захисті потерпілої.Доведи справи до логічного завершення. Нехай цей сбушник понесе покарання на яке заслуговує. Удачі тобі в нелегкій праці.

до адвоката 2014-12-28 / 11:54:31
Будь-ласка не дайте можливості "спустити" цю справу "на тормозах". На днях на одному із сайтів появилася інформація прес-центру СБУ області про те,що згвалтування скоїв простий робітник СБУ,а не начальник управління.Правда не наголошувалося до якої категорії працівників відноситься така особа. Щоб спасти честь мундира,СБУ всілякими методами буде відхрещуватися від цього кричущого на всю Україну та й на весь світ інциденту. Для чого країні таке СБУ, в якому гвалтують? Завтра від цього відомства можна очікувати масового мордування невинних людей. Справу необхідно довести до кінця і показати народу України, які уроди працюють в окремих правоохоронних структурах. Їх всіх треба негайно люструвати і не дати можливості подонкам і надалі обіймати престижні посади в державних відомствах та їздити на шикарних авто і будувати для себе палаци та вілли.

Пенсіонерка 2014-12-28 / 10:01:03
Поговорюють про якийсь неприродній спосіб, що то таке є, скоро би вже й умирати, а я ще так не провбувала. Ніхто мене ще й не насилував, хто просив я давала. Жаль що типир ніхто не просить.

ВВП 2014-12-28 / 09:55:52
А може она сеперетистка?

НОВИНИ: Кримінал

13:10
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 2
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 6
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 52
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1