Ексклюзивне ВІДЕО з місця затримання за кермом нетверезого керівника Перечинської РДА Івана Бібена

Автомобіль «Фольксваген Джетта» чорного кольору, державний номерний знак АО 8822, за кермом якого сидів нетверезий т.в.о. голови Перечинської РДА Іван Бібен, в ніч на суботу 29 листопада було затримано не на вулиці Гагаріна, як повідомляє прес-служба УМВС України в Закарпатській області, а на вулиці Собранецькій в обласному центрі Закарпаття.

Ексклюзивне ВІДЕО з місця затримання за кермом нетверезого керівника Перечинської РДА Івана Бібена

Про це йдеться в ексклюзивній інформації ГО "Спеціальний контроль", що її отримало Закарпаття онлайн.

 Спершу водій за кермом не давав співробітникам ДАІ відкрити дверцята авто і розмовляв по телефону.

Судячи з усього, міліціонери - не ужгородські, а міліція під проводом ставленика політичної партії" "Народний фронт" Сергія Шаранича "вела" керівника Перечинщини від місця, де він вживав алкоголь. При цьому ДАІвці навіть не мали при собі  портативного алкотестера "Драгер", аби на місці освідчити водія на вміст алкоголю в крові. Тому водій погодився поїхати з інспекторами на освідчення в обласний наркологічний диспансер. За його наслідками на І.Бібена в машині ДАІ склали адміністративний протокол про правопорушення - в спорудах обласної та міської ДАІ, як з'ясувалося, в цей час не було навіть чергових.

Після цього у водія було вилучено посвідчення водія та видано тимчасовий талон на право керування транспортним засобом. Саме авто забрав родич, який мав посвідчення водія відповідної категорії.

Це не перший приклад за останній час, коли в такий спосіб "народнофронтівська" міліція вибірково працює по своїх політичних опонентах. При цьому, акцентуючи на цьому важливому моменті, редакція Закарпаття онлайн не знімає провину з водія-високопосадовця, що сів п'яним за кермо і має відповісти за це відповідно до чинного законодавства.

29 листопада 2014р.

Теги: Іван Бібен

Коментарі

Горянка 2014-11-30 / 20:17:53
Заказуха чи не заказуха, а до влади не мож пускати безвідповідальних людей

ment 2014-11-30 / 19:24:01
заказано!!!

6644 2014-11-30 / 19:06:16
заказуха!!!! порядний голова!

Valera 2014-11-30 / 18:42:49
нашли порушниуа, один був порядний і то хочете людину н 0 пустити(((

Спецконтролю 2014-11-30 / 18:04:23
Не треба тримати людей за дебілів. Вас через когось або прямо викликали менти Шаранича, аби ви обслужили потрібну їм ситуацію. Бо знали, що ви зразу розшарите інформацію по мережі через Закарпаття-онлайн і Фейсбук. Вас схоснували, як дітваків. Це якщо не допускати, що ви тупо співпрацюєте з ментами у таких ситуаціях.

Видно було, що менти були готові до вашого приїзду. А тому перегравали - актори з них ніякі. Видно було, що Бібена пасли і що це сценарій. Все видно. І ви це теж не можете не розуміти, якщо тільки, повторюся, не задіяні в цих ментовських забавах.

А Бібен, звичайно, має те, що заслужив. І його в цій ситуації не шкода.

777 2014-11-30 / 15:51:21
До «СпецКонтроля». А ти, нас коментаторів даної статті та громадськість, до совісті не призивай, коли це тобі потрібно. Совість наша, сформована різними життєвими позиціями, і тоді коли втрачали своїх близьких в автомобільних аваріях, де був водій був у стані сильного алкогольного сп»яніння. І пив цей ублюдок (водій) саме із двома працівниками міліції, і які бачили як сідає цей п»яний за кермо свого легкового автомобіля, і який через 5-ть хвилин на швидкості в»їхав в 4-х дітей, один з яких мій племінник помер на місці пригоди. Але далі, втративши дитину, наша родина пройшла через АД І ПЕКЛО міліцейського і прокурорського свавілля… Відповім на питання: Чи позбавили «стражі порядку» злочинця волі? Ні!!! Чи позбавили його хоча б водійських прав? Ні!!! СПОДІВАЄМОСЬ НА СУД БОЖИЙ!!! Тому не потрібно нас совістити. Ми життям навчені в яких випадках і коли «стражі порядку» нас «захищають і застерігають». КОЛИ ЇМ ЦЕ ПОТРІБНО!!!

СпецКонтроль 2014-11-30 / 13:47:39

Хочеться внести ясність:

ГО "Спеціальний Контроль" не займається політичними замовленнями, і лобіює ТІЛЬКИ інтереси Українського Народу. Організація є аполітичною і не прибутковою, і вся робота здійснюється ВИКЛЮЧНО на добровільних засадах. Так як міліція дискредитувала себе в очах НАРОДУ, активісти СпецКонтролю, власними силами ведуть боротьбу з ПРАВОПОРУШНИКАМИ не залежно від їхнього статусу, посади, і матеріального становища. Без різниці хто він на роботі, якщо п'яний за кермом, то він "ВИРОДОК"!!!
Основною метою організації є виявлення та не допущення корупційних дій правопорушників відносно держслужбовців.

Закликаємо громадськість не бути байдужими, і допомогти завершити справу в установленому законом порядку. Кожен громадянин повинен нести ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за СВОЇ ДІЇ!!!

І щодо безглуздих коментарів: не дай Бог, якщо Ви або Ваші рідні, постраждають від рук "п'яних виродків", то думаю що Ваші погляди дуже різко зміняться!

З повагою, СпецКонтроль.

Перечинець 2014-11-30 / 13:32:27
Люди добрі!Причому тут заказуха чи менти погані?Пяний за кермом і крапка,суд і геть з посади.Хто до нього заливав спиртне і головне заставляв за кермо сідати???Чи він думав,що сів в панське крісло і уже в бога за пазухою?

сашок 2014-11-30 / 13:21:15
Необхідно зробити такий рейд працівникам ДАІ, наслідки будуть вражаючі.

До в роздумах 2014-11-30 / 11:39:57
В тому то і біда що тим чортам гаішникам ніхто не вірить саме завдяки таким ситуаціям, тому і вважає що вони кончені)))) а що не правда?)

ВВБ 2014-11-30 / 09:51:33
Це герой АТО Співак з дорожнім контролем співпрацює, щоб його хапуг не знімали!

в роздумах 2014-11-30 / 08:43:05
я люди вас не розумію! гаїшник виконує чи не виконує свою роботу, але всерівно в наших очах вони виходять кончені

Генек 2014-11-30 / 00:07:24
Якось дивно, шо гайци знають ім’я-побатькові людини, яку "випадково" зупинили..

В.Ільницький 2014-11-29 / 23:15:00
Крутий сюжет! Сценарій писаний на Ракоці, гра акторів (в окремих місцях міліціонери явно "переграють", намагаючись угодити режисеру, що також явно дратує представника громадськості). Але усі ці огріхи перкриває натурально бухий Бібен і його спроби філософствувати про "Я єсьм добро".
Але найцікавіше, що обидві сторони козиряють приналенжністю до журналістики. Хлопці,(і Бібен, і "тайний советник" - громадський діяч) - ви обидва самозванці, оборотні від журналістики! Щодня бухий Воробець видав фальшиву ксиву Бібену, а громадський активіст, боюсь, й такої не має! Може досить прикриватися чужою вам професією? Чому ви не кажете, що ви лікарі, а йдете на освідчення у наркодиспансер, чому не носите фальшиві погони, а журналістикою фальшуєте? Якщо ви журналісти - покажіть написане вами (відзняте відео та селфі ще не дають права прикидатися журналістом). Чи не так?

Майдан 2014-11-29 / 23:13:45
А у В.Березному т.в.о. райадміністрації написав заяву на звільненя. Під тиском громади.

Очевидно 2014-11-29 / 22:53:34
Заказуха стандартна, тіпа випадково їхав кореспондент, побачив ніби своїх підлеглих на дорозі і питає так собі вальяжно ментів: що тут у НАС? А вони йому браво рапортують. Виблюдки кончені! Це ж і сліпому видно що то заказуха, самі менти і викликали журналіста. Чого тих ментів захищаєте? Що не беруть гроші за п'янки за кермом, не беруть, начальству не носять, що припинилось це в нас усе?! Які в жопу вони Молодці?! І тут би взяли і порішали але видно команда поступилася розкрутити епізодик. Політика

читач 2014-11-29 / 22:44:45
А чого відставка? Як законопослушний громадянин сплатить штраф або відеруть права, тобто як вирішить суд. До чого привязувати його роботу, коли це трапилося в післяробочий час. Проблема є, але розмірковувати треба спокійно.

Перечин 2014-11-29 / 22:37:22
Люди!!!! Чиновник ужрався як свиня!!! Аби не дай боже дитину переїхав!!!! Причому тут Менти, зробили правильно, а того НЕдоголову до суду і у відставку, най не під ставлять владу

Василь 2014-11-29 / 22:11:14
Яка до біса провокація? Водій п'яний і крапка. Менти майже хотіли "порішати", а той з камерою їм помішав

читач 2014-11-29 / 22:00:25
Підтримую думку 777. Те, що випив проблема, але відчувся якийсь зв"язок цих активістів із гаїшниками, послухайти їхні розмови, мовляв, один одному наказує, погрожує, як у театрі відпрацьовано. Ментовські розборки з владою, а хлопця підставили.Менти їздять п"яні, де ці відшліфовані активісти.

НОВИНИ: Кримінал

23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті
12:55
/ 5
Закарпатка, якій не вдалося перетнути кордон за польським паспортом, відтак спробувала "залагодити питання" за 100 євро
12:00
/ 5
За переправлення нелегалів на Великоберезнянщині судитимуть батька із сином
00:52
На Мукачівщині авто перекинулося на дах
01:33
/ 1
У Вільхівці на Тячівщині вантажівка вилетіла у кювет
01:01
/ 5
Затримано злодія, що викрав у 72-річної жінки з Дротинців 150 тис. грн і 7 тис. дол.
19:02
/ 24
Закарпатська митниця каже, що "бунтівні" мікроавтобуси в митному посту "Тиса" везуть неправильні посилки
12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
/ 1
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 2
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 8
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
/ 1
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
» Всі новини