На Закарпатті ротують та призначають райпрокурорів: Тячівський район - Киричук, Виноградівський - Братюк, Іршавський - Роман

Повідомлення про нові призначення районних прокурорів на Закарпатті оприлюднено на сайті Генеральної прокуратури України. Призначення датовані сьогоднішнім числом, 2-им жовтня.

На Закарпатті ротують та призначають райпрокурорів: Тячівський район - Киричук, Виноградівський - Братюк, Іршавський - Роман

Як ідеться на сайті Генпрокуратури, сьогодні прокурором Тячівського району Закарпатської області призначено  Максима Киричука,у минулому - закарпатського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохороній сфері.

Нового прокурора отримала і Виноградівщина, ним став Владислав Братюк, який донині очолював прокуратуру Тячівщини.

Разом з тим, Віталія Романа, який працював на посаді прокурора Виноградівського району, призначено прокурором Іршавщини.

02 жовтня 2014р.

Теги: прокурори

Коментарі

Тячівець 2014-10-04 / 13:14:15
Тячівщина висловлює вдячність Сидорчуку за царя!!!
Будь-здоров Славік!

просто Вася 2014-10-03 / 10:12:03
голова ОДА висловив думку, що призначення на відповідальн посади силового блоку в будь-якому разі мають відбудатись за погодження громади. "Людину має знати закарпатська громада. Якщо ми відчуємо, що люди того чи іншого керівника прийняли, значить, можемо погоджуватись на таке призначення. Головне – посадову особу має прийняти громада", - зазначив Василь Губаль.

Сидорчук 2014-10-03 / 01:54:21
А кого ви би хотіли бачити на цих посадах ??? Лісників, митників, медиків, міліціонерів, адвокатів чи трактористів ??? Назвіть прізвища, але професіоналів, бо тупих і так вистачає ! Загальними фразами посади не заповниш

Люстрація 2014-10-03 / 00:22:55
Міняйли завжди були і будуть. Поміняли часи на труси... Поміняли шапки як у свадьбі у малиновці дідо міняв. Най носять гроші доки ще є. Не хочут стільці лишати. А всеодно лишат. Бо хлопці зі сходу прийдут. Не журімся мусорних бачку є доста усі ся продажні прокурори там умістят. Добре що ся не лишают посад бо то би було дуже просто. А вони всі ко крав, брав, збирав, пресував мают за всьо відповісти де взяли гроші на машини, на дома і помістя, дачі і особняки, за які гроші наіїли масні личка? Най ще чекают, най ще не йдуть бо з кого будут наші герої НЕБЕСНОЇ СОТНІ брати спрос? Кого будут люстру ватри хлопці що прийдуть зі Сходу? Най чекают, за ними прийдуть, буде і у них свято... Чекати тяжко айбо треба... Сотня наступає! Слава Україні! Героям слава! Слава Богу!

Антоні 2014-10-02 / 23:30:55
доста було послухати блеяння яреми щоб зрозуміти нічого мінятись не буде...

Вікторія 2014-10-02 / 22:23:36
Просто жесть, слів немає

Зарева (міняю шапку) 2014-10-02 / 21:55:46
Скоро увидите де ми із Біловаром будеме. Сидорчук відбілить усіх, кого Пшонка беріг із Бенцою. Дорого сука бере, но у нашій ситуації або пан, або пропав. Тай правий сектор дорогий, айбо не так дорого як Конюх.

Кайло 2014-10-02 / 21:48:58
Сяк і я можу вертатися, мене за що люстрували ци у мене гроші не такі як у Братюка. Пак я коло Братюка ангел.

Місцевий 2014-10-02 / 21:37:52
Це "плєвок" в обличч"я громадскості і не хочеться вірити що ці ротації узгоджені з новим головою ОДА, інакше кінець справедливості. Думаю його пресслужба або підтвердить це або спростує і якщо вн розумний, то відмежується від Сидорчукового особистого збагачення. Ясно як божий день що без бабла і великого бабла ці ротації відбутись не могли. Але якби у нас був справжній Правий Сектор а не прикормлені бички, то вони би завтра же мали бути з урною у Сидорчука.

васильович 2014-10-02 / 21:31:21
для Сидорчука бабло- то усьо - не зазря Рава-руську митницю курував- звідти баблоса навіз тепер нашу гребе і яремі несе

До Валери 2014-10-02 / 20:41:37
Можеш Братюкови у хрен уже свиснути. Ніхто не скаже, що мене Пшонка на третій строк призначив, а скажуть призначив Ярема після Майдану, а відповідно пройшов "люстрацію". Вот так, бабло побєждає зло.

ІСТИНА 2014-10-02 / 20:14:24
Знаю Ярему як класного офіцера на посаді начальника Київського главку міліції. Людина була на своєму місці.
Ми всі бачили "одного з кращих", якого "Свобода" кинула на посаду Генпрокурора, щоб підзаробити. Його зараз і в списках немає - так набрався, що друзям довелося його заховати.
Але, призначення Генпрокурором Віталія Яреми (не маю до нього жодних претензій, як до людини) - це помилка.
Те, що до сьогодні в системі нічого не змінилося, що законсервувалась корупція, що доводиться виправдовуватись за якихось пройдисвітів Даниленків - це не замовлення, пане Ярема. Це реальна дійсність, це сучасне життя структури, яку Ви очолюєте.
У зв'язку з цим, у мене просте питання: чому чекаєте на підписання закону про люстрацію? Ніщо ж не заважало з перших днів роботи, і не заважає тепер, викинути з системи прокуратури усіх злодіїв і корупціонерів. Адже свій Даниленко є в прокуратурі кожного районного центру, не говорячи вже про Київ. Погодьтеся, ніщо ж не заважало зробити це в перші дні. А зараз вони уже зробили Вас учасником своєї кругової поруки, і разом з тим - відповідальним за їхні дії.

Ярема 2014-10-02 / 20:10:26
Что касается люстрации, я свою точку зрения, и не только свою, но и правоведов, которые работают в Генпрокуратуре, изложил в соответствующем письме в администрацию президента. Мы свою позицию по этому поводу высказали: закон, который сегодня принят Верховной Радой и подписан председателем Рады… во многих пунктах не соответствует Конституции Украины и не соответствует требованиям международного законодательства

Годинський 2014-10-02 / 19:41:05
Ну і де Ваш правий закарпутський сектор? Обісрались? Чи на нарах комфортніше?

юрист 2014-10-02 / 19:05:28
А ти, що думав Валера, що з тобою провинні обоговорювати кандидатури прокурорів ? Кесарю - кесареве, слесарю - слесареве.

Валера 2014-10-02 / 17:20:53
Це злий жарт? Мені здається, що Сидорчук живе в іншому вимірі, як і Путін. Нас таки дійсно держать за бидло? Братюка Пшонка призначав на третій строк поспіль, на ньому клейма нема де ставити, у Тячівському районі легенди про нього ходять. Роман за часів Януковича і Пшонки працював заступником у Петруні і Корбаня. Киричук взагалі не зрозуміло звідки взявся. Це такі зміни нам обіцяли, в тому числі і Ярема. Не доводіть людей до самосуду.

БРАТЮК 2014-10-02 / 17:09:01
Яка нахер люстрація? Я особисто нікому нічого не обіцяв, коли мене Пшонка на третій строк призначав. Думаєте Ярема гроші не любить? Та він їх любить не менше чим Пшонка, Махно тай Сидорчук! Відкрийте очі бидло тай готуйте гроші, я свої мушу відбити.

правдолюб 2014-10-02 / 17:08:29
Киричук раніше працював керівником природоохоронної прокуратури і "рішав" ліс по лісгоспак для готелю Сидорчука в с.Солонка біля Львова

Йовді 2014-10-02 / 17:03:42
А як же люстрація, обговорення з громадськістю. Спочатку потрібно було призначити глав адміністрацій, а відтак формувати владу в районах. А якшо люди їх не приймуть? І хто цей Киричук? Звідки він взявся? Нам не це обіцяли на МАЙДАНІ.

правдолюб 2014-10-02 / 16:59:58
Сидорчук все таки залишається і "рулить" кідь Киричука призначили на самое хлібное місто, а "царя" Тячівщини посунули.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини