В Ужгороді ДАІшники втекли від «Дорожнього контролю» з приватними посилками начальника в багажнику (ВІДЕО)

В Ужгороді вкотре і гучно, практично – на всю Україну, «прославилися» підлеглі підпільно призначеного на посаду начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича. Цього разу чергова пригода, в яку влипли правоохоронці, супроводжувалася майже комедійними обставинами.

В Ужгороді ДАІшники втекли від «Дорожнього контролю» з приватними посилками начальника в багажнику (ВІДЕО)

Близько 2-ї години ночі 12 липня трійко інспекторів ВДАІ Ужгородського МВ УМВС зупинили на проспекті Свободи в обласному центрі Закарпаття, неподалік будинку №43, автомобіль BMW на столичних номерах. Передбачали, вочевидь, заробити. Поки тривало попереднє з’ясування причин зупинки, до місця події під’їхало ще одне авто. І лише тоді ДАІшники зрозуміли, що ця ніч для них видалася справді невдалою: водіями та пасажирами обох авто виявилися учасники спільного рейду одразу трьох «Дорожніх контролів» – загальноукраїнського, закарпатського та ужгородського.

Оскільки стражі доріг, як це з ними часто буває, не змогли пояснити причину зупинки автомобіля, підковані на законах «дорожньоконтролівці» впевнено перебрали ініціативу на себе і почали з’ясовувати законність дій самих ДАІшників.

Насамперед, вони з’ясували, що в інспектора, що безпосередньо зупиняв авто, в кобурі відсутня табельна зброя. А значить, він не мав права приступати до виконання службових обов’язків.

Упійманий на гарячому ДАІшник (як потім з’ясувалося, Віталій Петечела), котрий, схоже, тієї ночі просто вийшов з колегами на дорогу трохи «покосити», почав одразу шукати якісь виправдання і не придумав нічого кращого, аніж сказати, що через терміновий виклик, пов’язаний з пошкодженням дорожнього полотна, він залишив свій пістолет в  оперативного чергового міськвідділу. Чим ще більше ускладнив і без того складну ситуацію. І помітно занервував, коли «дорожньоконтролівці» запропонували викликати його старшого, аби з’ясувати ситуацію з відсутністю зброї.

Далі представники «Дорожнього контролю», цілком законно знущаючись над «стражами доріг», на підставі ст. 3 Закону України «Про міліцію» попросили ДАІшників відкрити багажник службового авто – мовляв, є підозра, що ті перевозять зброю і наркотики. Після того, як уже цілком дезорієнтовані міліціонери невпевнено відмовилися, хлопці з ДК самі заглянули через заднє скло у багажник і виявили там дивні пакети зі служби доставки «Нова пошта».

По ходу з’ясувалося, що в екіпажу міліцейського автомобіля 0575 відсутнє свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Те саме, за відсутність якого вони штрафують інших водіїв на суму в 425 гривень.

Оскільки очевидним був цілий ряд порушень, «дорожньоконтролівці» зателефонували за номером «102» і викликали на місце події слідчо-оперативну групу міліції. А поки та неохоче їхала, встигли з’ясувати, що пакунки «Нової пошти» в багажнику службового авто належали приватній особі. І не простій. А безпосередньому керівникові інспекторів – начальнику ВДАІ Ужгородського МВ УМВС Олексієві Співаку. Тому самому, до речі, що показово на 9 Травня почепив на груди "колорадську" "георгіївську стрічку".

Після виявлення в багажнику службового авто дивних пакунків з невідомим вмістом, ДАІшники занервували ще більше. І перед тим, як на місце приїхали їх колеги зі слідчо-оперативної групи чергової частини міськвідділу, не знайшли нічого кращого, як просто зачинитися в салоні своєї автівки. Якийсь час один з них, що сидів спереду, емоційно спілкувався з кимось по телефону, тоді як інший, на задньому сидінні, знервовано гриз нігті на руках.

Далі події розвивалися за абсолютно неочікуваним сценарієм: щойно представник ДК, який до того стояв попереду міліцейського авто, відійшов до мікроавтобуса слідчо-оперативної групи, водій ДАІшного авто... натис на газ і... втік...

Попри те, що слідчо-оперативна група не зробила нічого, аби повернути ситуацію в рамки закону, ситуацію не завершено: «Дорожній контроль України» пообіцяв донести інформацію про неї в Генеральну прокуратуру України, Міністерство внутрішніх справ та Адміністрацію Президента України.

Детальніше - у відзнятому відеосюжеті:

14 липня 2014р.

Теги: ДАІ, пістолет, зброя

Коментарі

НЯНЬО 2014-07-26 / 00:35:41
КУРВИ на Донбас паскуд смолавих - люстрацію лише у цинковому гробу їм прощення. Звільнити...у ЖЕК працювати мусор лизати.

друг 2014-07-21 / 08:49:29
А чого їх не наказати? і Співака треба гнати з посади...люструвати треба таких!

ДК Андрей 2014-07-17 / 21:35:08
Проезжая через пгт. Перечин мы заметили автомобиль ГАИ марки ВАЗ д.н.з 07 0121 припаркованный в месте которое не освещается. Мы остановились узнать почему они прячут свой автомобиль в темном месте. В процессе разговора с милиционером мы выяснили что он не имеет нагрудного знака и является командиром взвода патрульной службы, при этом он был одет в форму сотрудника ГАИ. Нам это показалось очень подозрительным, и мы решили выяснить, что здесь происходит. К нам подошел другой милиционер и начал сразу грубить и кричать на нас. Мы сразу позвонили 102 и вызвали следственно-оперативную группу на место инцидента. Все это время эти милиционеры вели себя неадекватно, повышали голос, оскорбляли нас, высказывали необоснованные обвинения, вели незаконную видеосъемку. Нам показалась очень странным их поведение, мы попросили сотрудников СОГ направить этих людей на освидетельствование на состояние алко или наркоопьянения. Пока мы писали заявление и давали пояснения поведение милиционеров полностью вышло из под контроля. Рядом с патрульным автомобилем был припаркован гражданский автомобиль марки ВАЗ. Один из милиционеров начал кричать, что это его авто и если с автомобилем что-то случится, то у нас будут проблемы. Опасаясь того, что этот человек потом сам нанесет вред своей машине, мы предложили заснять на фото и видео то, что автомобиль цел и неповрежден. На что милиционер в грубой форме запретил нам приближаться к его авто. Опасаясь неадекватных действий со стороны милиционера мы не подходили к его авто. После этого он побежал фотографировать машину на которой мы приехали. Все это сопровождалось нецензурной бранью, обвинениями в том, что мы находимся под воздействием алкоголя или наркотиков и угрозами в наш адрес. Мы начали переживать, что милиционеры своими неадекватными действиями могут нанести вред нашим жизням или здоровью мы поехали вместе с СОГ в Перечинский райотдел, и там закончили давать показания. Потом мы проследовали в Ужгородский наркодиспансер и прошли освидетельствование, которое, естественно, показало, что мы абсолютно трезвы. Пока на службе у милиции будут находиться подобные личности, простые люди не могут чувствовать себя в безопасности. Эти люди с оружием в руках представляют угрозу обществу. Ведь они могут в любой момент совершить преступление и прикрываясь погонами попытаться уйти от наказания. https://www.youtube.com/watch?v=khyeKAyiDVk

Вася з Березного 2014-07-16 / 10:35:15
Тот шо за рульом підар редкосний, ФОЗЕКОШ його фамілія,робив ту в нас в ДАІ в Березному, хабарник путіносос!!! Був раз мене штрафанув за неправильну стоянку, гроші чекав шо я му дам, а х..й му в рот! Сказав я йому щоб писав протокол! Знаву шо нарушив, ліпше державі заплатити як таким у..обкам!!! Поувольняти всіх ДАІШНИКУ!!! Набрати НОВИХ нормальних!!! А не туті шо були туті і лишилися. І далше роблять безпредєл!!!

цікавий 2014-07-15 / 13:48:35
Це не вони виподково, втіуаючи, протаранили бетонний стовп по вулиці Українській? Там повністю повалений бетонний стовп.

водій 2014-07-15 / 13:16:39
Ех, вуйку, вуйку (2014-07-14 / 23:23:59)…

Якби ти, оленю, знав, що сьогодні без зброї даішник не на службі, а на «заробітках», ти би х… не писав.

Війна ж іде, козле, «не пужаний» з 90-х років, а хтось і так гребе, не озираючись!

Петушила 2014-07-15 / 09:52:22
руки з карманів повитягуйте

Ivan 2014-07-15 / 06:40:46
A to buly jakis hopnyky,abo tunejadci jim nexerrobyty ot i xernjoju stradajut

вуйко 2014-07-14 / 23:23:59
Ужас бидло де буде порядок,Міліцію унизили до плінтуса 90 роки.Ти бику ко такий де його зброя.

Джек 2014-07-14 / 22:51:08
цей петушило є в однокласниках, можна там його трохи потролити)

міжгіря 2014-07-14 / 19:53:40
то не петечела по петушило він працював в міжгірї не довгийчас підарас кончений взяточник

ужгородка 2014-07-14 / 18:27:33
Ржаки, а не міліція :))

земляк 2014-07-14 / 15:37:03
Бидлотище, однозначно!

Ось тому, нас й хоче завоювати кремлядь на чолі з путіноїдами: Орді потрібні такі мудаки в погонах та... кріпостна челядь!

май русин 2014-07-14 / 14:09:32
Нічого не помінялося, менти якими були до Майдану, такими ся і обстали. А при Шараничови стало ищи май хуже. Йдеме прямов дорогов до третого Майдану. І веде нас Шаранич

Володимир 2014-07-14 / 13:30:36
Ще раз доказує, що в Україні закону нема. Не праві не ті ні інші. Попробував би хтось отак підійти до поліцейськрго за кордоном. Завалить нахрен. Усю прогнившу систему потрібно як найшвидше міняти.

Юрій Петрович 2014-07-14 / 11:44:50
https://www.youtube.com/watch?v=1yyOoXPupWw&list=UUQ6KrGWA8z-Qz6kcZVbfE6A

Ужгород 2014-07-14 / 11:42:24
https://www.youtube.com/watch?v=Wl0Wc5bou6o&list=UUjQI53GOCndkLVEY2oI9eaw

Водій 2014-07-14 / 09:49:07
Розжимається очко у ментів після майдану, почуствовалися обратно на конях. молодці хлопці, треба їх прижучовати, а то в Європу на старовладних рейках їдеме.

НОВИНИ: Кримінал

04:58
Трьом патрульним з Мукачева загрожують від 3 до 8 років тюрми за побиття подружжя
18:04
До 8 років тюрми засудили в Ужгороді молодого криворіжця, що з "алкогольної злості" вбив друга ударом ножа
14:13
/ 9
Угорщина оголосили у розшук дочку ексмера Ужгорода Ратушняка через підробку документів
11:20
/ 7
Ужгородського депутата Чурила взяли під варту із можливістю внесення застави у 3,8 млн грн
09:15
Затверджено обвинувачення 13 учасникам злочинної організації, що організували мережу ігротек на Закарпатті
01:58
В Ужгороді зіткнулися два легковики, один з яких – таксі
01:01
/ 12
Сина ексголови КС А.Стрижака Андрія взяли під варту з можливістю застави в 18 млн грн
17:09
/ 10
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
/ 1
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотиках" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 6
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 7
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 11
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця
23:40
/ 16
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
» Всі новини