В Ужгороді активісти затримали трьох п'яних митників в авто (ДОПОВНЕНО) (ФОТО, ВІДЕО)

Під завісу історії двох з них практично "відмазали"

В Ужгороді активісти затримали трьох п

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, «Тойоту Кемрі» сріблястого кольору на номерах АО 0065 АТ з трьома вщент п’яними митниками всередині, один з яких - за кермом, затримали громадські активісти в Ужгороді. При цьому митники зачинилися в автомобілі, а водій, намагаючись уникнути відповідальності, переліз на заднє сидіння авто.

Далі один з митників таки покинув автівку і втік з місця події. Водія і ще одного пасажира намагалися вивезти з місця події якісь особи, що представилися членами громадської організації "Щит", однак їм це не вдалося. Згодом до спроб врятувати ситуацію долучився керівник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів Вадим Симчера. В підсумку п'яного водія - Олександра Короля, якого чомусь намагалися подати як Олександра (Сергія) Нікітюка, таки повезли на освідчення на вміст алкоголю в крові.

Міліціонери, що залишилися на місці події, не зробили нічого, аби встановити особу п'яного митника, що залишився в авто (читачі Закарпаття онлайн вказують його прізвище - Манусевич), зафіксувати його стан і обставини. Не зробив цього і Едуард Пановчик з відділу внутрішньої безпеки Чопської митниці Міндоходів. Більше того, одразу після того, як він поспілкувався з колегою в авто, за останнім приїхало таксі, на якому він покинув міце події. Не зробив Е.Пановчик нічого, аби з'ясувати і особу третього п'яного пасажира "Тойоти Кемрі" в митній формі, якому вдалося повернутися назад в ресторан "Колиба", звідки, від початку, після тривалої гостини з алкоголем, і виїхала п'яна "митна" компанія.

У процесі всієї цієї історії інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області вже встиг оперативно сфальсифікувати обставини справи, заявивши, що в авто були не троє п'яних митників, а тільки один.

Експертиза в наркодиспансері показала. що в крові миттника Чопської митниці Міндоходів Олександра Короля (Нікітюка?), який сидів за кермом авто, було 2.5 проміле алкоголю...

Більше - у відео з місця події:

Пасажир з передньог сидіння

Водій, що в зачиненому авто переліз з водійського сидіння на заднє

П'яний водій "Тойоти Кемрі" Олександр Король з "громадським захисником" Миколою Желізняком (ГО "Щит") в авто Державтоінспекції

10 травня 2014р.

Теги: митники, Чопська митниця, Нікітюк

Коментарі

волк 2014-06-01 / 21:42:46
вони всі хто в пагонах козли.ім лиш гроші за все плати підери.

миша 2014-05-13 / 19:36:05
простому жителю! ти гавно сране якшо хтось пострадаэ иза такого водителя то шо тоди буде? штраф заплатить! дома хай сидить и так напэтся шоб жовчов блював

миша 2014-05-13 / 19:15:54


откат дають безпеци и всьо можуть робити шо хочуть! як зибэ сина такого ***** такий пяний дибил то подивимся як крити буде митника такого! а доти вони нихрена не розумиють и тики гроши гроши гроши!


... 2014-05-13 / 08:31:33
Простому жителю. Не кажи боже-боже, а кажи рабе-рабе, або бидло-бидло, бо це про тебе. Маскуєш свою душу під добренькість і простакуватість? НЕ хочеш її у Слав'яську провітрити? Там би в тобі все гівно бидляче застило. НЕ плутайся під ногами свиното.

мент 2014-05-12 / 21:51:56
1. Пити в формі заборонено
2. Їздити п'яним за кермом заборонено

Простий житель 2014-05-12 / 21:44:55
Боже-боже,люди,ви подуріли зовсім!
Та людина яка це виклала,безсовісна!
Мені цікаво,чому саме за ними спостерігали,вичікували?!
Вони митники,і так,вони теж люди!І як кожна люди у світі,вони п'ють!Це ж було не у робочу годину,чи не так?!
Навіщо привселюдно це викладувати у мережу?Всі роблять помилки...
Хай заплптять штраф,та й все.
Не вірні думки у вас!Не показуйте жорстокість українців.

Дядя Жора 2014-05-12 / 19:12:22
Опа, главний активіст в сірих штанцях - Іванко Белецький. Перший контрабандіст та корупціонер на селі Ужгороді. Через нього можна рішати воєнкомат, прєподів в УжНУ і т.д. Видно таможники не пустили його з Мартіні на Україну, вот і рішив віддячити. А може він згадав їм 2008 рік, коли СБУ його попалила на контрабанді мрамора в особливо крупних розмірах.

545 2014-05-12 / 17:03:05
От молодець той, що стуканув.Хоч раз закарпатці побачили "истинні писки" таможників.
МОЛОДЕЦЬ !!!Побільше б таких хлопців,то можливо і хапуг би зменшилося.
Можливо нічого їм не буде,але кожен може щось їм написати.

Каті 2014-05-12 / 15:22:12
Два мудака стуканули які сами пиво пили на терасі...

Вася 2014-05-12 / 13:09:06
Вижу Петачелла там , продажна с...ка. Да да даішник чмо..

катя 2014-05-12 / 02:15:46
А звідки знали де ловити цих митників?хто їх здав?

Петя 2014-05-11 / 22:50:47
Це найдорожча зміна на Лужанці.

водій 2014-05-11 / 22:14:44
Митник, прокурор,міліціянт,суддя, чиновник,робітник, колгоспник, будь-хто п"яний за кермом-це злочинець та потенційний вбивця!Ніякого пом"якшення, нічого за кермо мертвим від алкоголю сідати, у них навіть мову від випитого паралізувало.
Дибі Олегу респект! Це приклад для наслідування, нехай громадяни бачать як чиновники на службі у державі напиваються до свинячого визгу.

горец 2014-05-11 / 19:21:40
Суки масні, люди воюють за свободу і незалежнясть України, а вони жирують ! На Україно-Російську митницю нахуй, служити ! Так би у куфайках ходили і обзералися чи неє терористів десь блисько !

для громадськості 2014-05-11 / 11:46:36
Вчора 10 травня в обласному центрі Закарпаття відбулося резонансне затримання громадськими активістами службових осіб Чопської митниці, які перебували у дуже жалюгідному нетверезому стані. Як з’ясувалося, після нічної зміни на митному посту «Лужанка» старший зміни Віктор Кудрявцев запропонував своїм підлеглим відзначити іменини своєї дружини у ресторані «Колиба», що в Ужгороді. Чоловіки добре запиячилися, пропри заборону знаходитися у громадських місцях та вживати алкогольні напої у формі.
Цікаво, що на момент затримання Кудрявцева вже в машині не було. 47-річний чоловік почимкував з ресторану до дому, який побудований за контрабандні грошики неподалік.
Чи постануть його підопічні перед відповідальністю, сказати важко. Адже у цій ситуації були підключені всі можливі важелі впливу, і керівник ВБ Мирослав Сливка, і заступник податкової області Антон Громовий, і начальник митниці Ігор Стрічик, та начальник кадрів Вадим Семчера, ну і звісно ж керівники силових структур.
Одне зрозуміло, що жодної відповідальності за цей прикрий інцидент не понесе Віталій Кудрявцев, який втік із місця «попойки» і через якого «влетіли» його підопічні з поста «Лужанка».
До речі, при новому керівнику на митниці повний безлад. Бо головне – збирати тіньові податки і вчасно їх передавати керівнику митниці, а той – далі в Київ Науменку.

читач 2014-05-11 / 10:28:58
з простими людьми не панькаються менти, а тягнуть зразу у відділ. а з жирними бухими митниками цяцяються, як з целками.

Янукович 2014-05-11 / 09:26:31
цікаво а за не покору міліції склоли протокол?

йончі бачі 2014-05-11 / 09:17:59
треба срочно міняти підрозділ ДАІ та й всю міліцію від капітана і више які вони безпомошні приїдуть сепаратисти та вони нас продадуть з патрохами ПОЗОРТАКІЙ МІЛІЦІЇ