Чопська митниця оперативно зробила з трьох п'яних митників одного (ФОТО)

Поки на місці події в Ужгороді, де громадські активісти затрималив авто "Тойота Кемрі" трьох п'яних митників, тривали "розбірки польотів", інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області вже встиг оперативно сфальсифікувати обставини справи.

Чопська митниця оперативно зробила з трьох п

У закарпатських ЗМІ було поширено інформацію, в якій йдеться не про трьох, а всього лиш про одного п'яного митника.

Громадськість, правоохоронні органи та внутрішня безпека Міндоходів дбають про безпеку на автошляхах області 

Сьогодні, 10 травня, громадські активісти зупинили автомобіль, за кермом якого знаходився працівник Чопської митниці Міндоходів. На перший погляд службова особа митниці знаходилася в нетверезому стані.

Відразу на місце події прибули працівники управління ДАІ в Закарпатській області, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Закарпатській області, представник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів.

Подія сталася в позаробочий час, працівник їхав за кермом в формі, але не виконував службових обов’язків.

Для підтвердження й встановлення кількості алкоголю в крові здійснюється експертиза.

Дещо пізніше Закарпаття онлайн наведе ряд відеодоказів, що митників на момент затримання в авто було троє, а на час, коли на місце пригоди прибув журналіст нашого видання, в авто перебувало двоє п'яних осіб у формі митників. При цьому весь цей час вони просиділи в авто, закрившись зсередини, і вперше відкрили двері автомобіля тільки представник відділу персоналу Чопської митниці Міндоходів, який назвав прізвище Сімчера.

Пасажир з передньог сидіння

Водій, що в зачиненому авто переліз з водійського сидіння на заднє

10 травня 2014р.

Теги: митники

Коментарі

Юрист 2014-05-21 / 23:27:29
Які громадські акстивісти зупинили авто???

миша 2014-05-13 / 19:10:01
подивиться на циг свинь! бити уродив треба було там на мисти або приязати йих шоб протрезвили пси! а потом зибють насмерть и без проблем всьо! де начальник митници? кого понаберали? з взяток так ужерлись?

водій 2014-05-11 / 22:19:10
Митник, прокурор,міліціянт,суддя, чиновник,робітник, колгоспник, будь-хто п"яний за кермом-це злочинець та потенційний вбивця!Ніякого пом"якшення, нічого за кермо мертвим від алкоголю сідати, у них навіть мову від випитого паралізувало.
Дибі Олегу респект! Це приклад для наслідування, нехай громадяни бачать як чиновники на службі у державі напиваються до свинячого визгу.

Адмін 2014-05-11 / 21:28:01


Гость, фото і відео робилися на смартфон. Перебачте, що вам не догодили. )) Більше дивіться тут - http://zakarpattya.net.ua/News/123746-V-Uzhhorodi-aktyvisty-zatrymaly-trokh-pianykh-mytnykiv-v-avto-DOPOVNENO-FOTO-VIDEO


Гость 2014-05-11 / 20:27:40
Ну на таможне во все века не бухали только язвеники или трезвеники (как в том фильме). За то что пьяным за руль сел - наказывать надо чем по-жестче, как по мне лишать прав пожизненно. А вот то что автор акцентирует особое внимание на пьянстве в форме - так это скорее всего на большее у него пупок развяжется (выступить против их руководства либо их кадрового междусобойчика, контрабадного криминалитета, жировства не пьяным за рулем, а вообще по-жизни). И здесь скорее всего местная так называемая 4-тая власть тупо зассыт. Хотя если коротко, то этот "журналист" даже светочуствительность с диафрагмой на аппарате выставить не может - колхоз!

рого 2014-05-11 / 17:02:38
дадуть догану а до дня митників знімуть

дохтор Мірко 2014-05-10 / 23:35:12
Но, то вам не Шніцера люстровати, сі бугаї отмажуться стопудово!

Влад 2014-05-10 / 22:40:19
А "мажорів" не пробували ловити ? Згідний, що на державній службі повинні працювати порядні законослухняні людт, але це що, сама важлива і резонансна новина в Закарпатті ?

вікіца 2014-05-10 / 21:06:53
сегинята

правда 2014-05-10 / 20:29:03
Котіко, дівочко, туй не просто п'яні пасажири. Туй П₴ЯНІ МИТНИКИ В ФОРМІ.

Катерина 2014-05-10 / 20:25:33
Ну і що в цьому такого? Невже пасажири не мають права їхати в авто на підпитку? Не має права сісти за кермо водій, це так. Але фото виставлені пасажирів. Яка тут біда???? Тим більше, в неробочий час.Вже якось треба фільтрувати, що пишете.

Сенгетовська 2014-05-10 / 20:11:26
Ізмучені нарзаном і трудовими буднями. Благо є за що пити, у цей період бардаку всі пости Чопської митниці контрабасять по повній і правий сектор в долю включили. Бровді дозволив.

наташа 2014-05-10 / 19:49:22
на фото Король та Манусевіч

правді 2014-05-10 / 19:48:33
а прокуратура при чому? че ж неслужбовий злочин - ДАІ заробить

Правда 2014-05-10 / 18:49:38
Тепер зароблть всі активісти і правий і лівий сектор і прокуратура

знак питання 2014-05-10 / 18:30:08
Мають право пити в формі? :)

йончі бачі 2014-05-10 / 18:21:37
хто був за рульом звільнити, а другі мають право в не робочий час це їх особиста справа. через 2 місяця права за ен-ну суму будуть в чувака на руках або суд або гаї від бабла не відкажуться

іван 2014-05-10 / 18:16:40
нічого їм не буде, ось побачите, одному дадуть догану, другому попередження про неповну службову відповідність, а третього не знайдуть. з роботи їх точно не попруть, ось вам і вся революція!!!

Ужгородець 2014-05-10 / 17:50:57
Треба іти до керівництва з "вилами"

Пересоляк 2014-05-10 / 17:22:54
Симчера, то начальник відділу кадрів митниці, власним прикладом вчить підлеглих. Но тепер він дістане.

НОВИНИ: Кримінал

02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 2
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)
14:58
В Ужгороді затримали наркоторговця із 2 кг метамфетаміну в багажнику авто
11:06
/ 1
Сьогодні в Хусті судитимуть голову райради Іванча за перешкоджання журналістській діяльності