Керівники кількох сільрад на Міжгірщині незаконно виплатили собі і підлеглим премій на 11 тисяч

Прокуратурою Міжгірського району району, в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, проведено перевірку додержання вимог бюджетного законодавства та вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо питань преміювання у Вучківській, Буковецькій, Майданській, Новоселицькій, Голятинській та Лісковецькій сільських радах.

Керівники кількох сільрад на Міжгірщині незаконно виплатили собі і підлеглим премій на 11 тисяч

Встановлено, що у той час, коли країна перебуває у скрутному економічному та фінансовому становищі, керівники вищевказаних органів місцевого самоврядування незаконно нарахували та виплатили собі і своїм підлеглим премій більше на понад 11 тис.грн.

 Прокуратура відреагувала на це винесенням відповідного подання у якому вимагає  притягти до відповідальності винних осіб та повернути до бюджету сільських рад незаконно виплачені кошти, - повіддомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

05 травня 2014р.

Теги: премії, Вучкове, Буковець, Майдан, Новоселиця, Голятино, Лісковець

Коментарі

НАРОДНІЙ РАДІ 2014-10-13 / 11:13:17
Скажіть будь-ласка скільки виділив преміальних голова Маркович для секретарки Бурди і скільки секретарка Бурда виділила преміальних для Марковича?
Ко із них поніс відповідальність і яку?
Чому не написали вшитко заяви на звільнення ?
Ко проводив перевірку не углядів корупції?

небайдужі 2014-05-19 / 09:45:29
А секритарці з майдану зарплати мало 3700 гривень, ще і сарака зазіхає на незаконні премії, коли вже ся наїсть грошей. Мало їй! Треба було їй давно сидіти в СІЗО, ще за вибори 2000 років та за письмову недовіру жителів села Майдан! Землі комерсантам попродала та гроші вже кінчилися від підприємців, а типирь зазіхат на державні. До тюрьми паскуду винести і крісло за нив спалити привселюдно.

за верхом 2014-05-12 / 09:21:45
чому прокуратура не перевірить яким чином секретарка бурда забрала від заводу пластмас 20 сотих землі та оформила оренду на 49 років а платить до бюджету аж 12 грн. Чи то не корупційні схеми місцевого самоврядування ? Яким чином отримала 2 квартири і обидві продала в Майдані.

горянин 2014-05-08 / 19:30:36
Раньше бив із Савков за гроші сліпий і глухий, а тепир готовий за своє крісло і садити і робити і даже фабрикувати, майжень дуже дорого за робоче місто заплатив.

Сєня 2014-05-07 / 22:35:23
А ЗВІДКИ БУРДА МАЙДАНСЬКА КВАРТИРИ ДОЧЦІ КУПИЛА? АБО МАРКОВИЧ МАШИНИ МІНЯЄ?
ДЕ ТА ПРОГРАМА СОКОЛИНИЙ КАМІНЬ??? АБО ОСВІТЛЕННЯ ВСЬОГО СЕЛА, А НЕ ЧАСТКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ???
держиморди, бурдиха аж щоки понаїдала!!!!

ііііііі 2014-05-06 / 20:23:13
Прокурор Зовдун є злочинцем і щурьовим пуцером.

міжгірець 2014-05-06 / 14:53:52
А той факт, що всі керівники установ району займаються такою практикою, це ніхто не бачить. Спеціалісти получають мінімальну зарплату а начальство з усіма надбасками й преміями - де правда, хто перевірить.

показуха 2014-05-06 / 13:11:41
Прокуратура зайнялася показухою до бідних та нещасних органів місцевого самоврядування взялися,но відповідальності там не буде.А те що ,порозпродували землі Боржавські полониниРічка,Пилипець,Буковець,Ізки,Матачів, Сашком Шоваком,Танькою Воробок,Саською, вони не бачать

правда закарпаття 2014-05-06 / 10:19:36
сільські голови - великі роботяги

Кость 2014-05-06 / 09:25:10
Це Маркович Бурді премії призначав за "ДОБРОБУТ СЕЛА"(за те що всі йдуть бухати в його зеленку), а Бурда виносила питання на розгляд народним слугам-депутатам питання про призначення премії Марковичу, за те що він їй призначив премію, а депутати голосували "ЗА", бо вирішувались їхні земельні питання!!! Так дуряться майданські люди!!! Бо Маркович із Бурдою в прокуратурі вже в поясненнях написали, що це їм сільські депутати призначили премії, а не вони самі собі!!!

!!! 2014-05-06 / 07:52:25
Чому прокуратура Міжгірського району не перевіряє те,що по підроблених документах бувшим працівникам соцзабезу Вегешу М. та Мильо М. призначено пенсію дерслужбовців з посади заступника керівника апарату РДА на якій вони ніколи не працювали? А ще ім виплатили по 10 окладів з окладу з ціеі посади з бюджету РДА.

КУЗЯ 2014-05-06 / 07:45:12
Особенно голови Майдана і Голятина,ярі Бютовці,вобщем Юлька рулит,Юльку на Мамку!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності