В НПП "Синевир" попереджають про охорону первоцвітів та покарання за їх знищення штрафом

На території НПП "Синевир" нині зростає чимало весняних видів рослин, як от підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, первоцвіт весняний, анемона дібровна та інші.

В НПП "Синевир" попереджають про охорону первоцвітів та покарання за їх знищення штрафом

Для охорони і збереження ранньовесняної флори в парку щорічно проводять природоохоронну операцію "Первоцвіт". І нині для її здійснення служба держохорони НПП "Синевир" посилює охорону рослин, тим самим не допускаючи їх знищення.

Начальники ПОНДВ створюють рейдові групи по патрулюванню в місцях масового зростання рослин. Також створюється оперативна група у складі 5 чоловік, яка стежитиме за дотриманням природоохоронного законодавства. Хто ж наважиться на порушення закону, повинен пам'ятати, що при виявленні фактів збору ранньовесняних рослин, на нього буде складатися протокол, а за кожну зірвану рослинку він сплатить грошовий штраф, повідомили Закарпаття онлайн в НПП «Синевир».

 
23 лютого 2014р.

Теги: Синевир, первоцвіти, охорона, штраф

Коментарі

Київ 2014-02-26 / 10:59:43
Молодець.

Міжгіря 2014-02-26 / 08:36:18
Дербак М.Ю. має керувати РДА.

однокурсник 2014-02-25 / 23:33:48
Він зраду ніколи нікому непробачить слово закон для нього КСХТ МОЛОДЕЦЬ

Міжгірці 2014-02-25 / 21:23:32
така людина як Микола Юріевич Дербак повинен керувати Міжгірським районом успіху Вам Миколо Юріевичу, весь район за Вас.

Міжгіря 2014-02-25 / 18:43:39
Дербак М.Ю. хороша людина,успіхів вам в роботі..

Колочавці 2014-02-25 / 13:43:11
Синевирці, за Дербака і колочавці з вами

синевирці 2014-02-25 / 13:06:56
вчора четверо бидлот Колочавських рижих із заіками хотіли захопити владу в нацпарку, їм пощастило що ми Синевирці пізно про це дізналися і вони повтікали як криси, попереджаемо всіх , хо полізе на Дербака М Ю тому буде дуже погано ! Отямтеся поки не пізно , незабувайте, що у всіх лісників є зброя, і вони встали всі на захист свого директоа ! ви всі зробіть стільки хорошого скільки Микола Юріевич зробив для Терблянсбкої долини, а потім гарчіт !

колочава 2014-02-25 / 12:07:47
Влада міняється постійно,а люди лишаються жити у краї.треба старатися жити мирно і робити щось для свого краю так,як це робить Микола Дербак.

Колочавці 2014-02-24 / 16:56:26
Бахми Боже, што знищеме того што полізе на чоловіка. Лишіться порядної людини, а саме основне - прекрасного керівника.

колочавець 2014-02-24 / 11:44:14
Добре зводити наклеп на людину позаочі,я прямо сказати не наважиться ніхто.Дербак старається для всіх,і люди це цінять.Колочава за Дербака.

жителі колочави 2014-02-24 / 11:37:00
Микола Дербак за кілька років керівництва національним парком показав себе як розумний,ефективний керівник,дбайливий господар.Весь колектив його підтримує і стоятиме за нього до кінця.Не чіпайте людину,яка стільки вже зробила для всього регіону і зробить ще більше.дай,Боже,нам усім мудрості і терпіння у цій ситуації,щоб на гарячу голову не наламати дров.

міжгіря 2014-02-24 / 08:08:28
Синевирці Колочавці і Син Полянці, недайте різним Мандилм-швандилям та іншому зброду позорити Вашого директора, ми всі знаемо хто ці так звані борці за народ, адже мандиль неук та його поплічники силою лізуть і лізли до влади, в різні часи, що ви забули як у вас казали старі люди ( хочеш бути у берді ), а в Колочаві кажуть стару легенду Бахми - боже нуж ми брат а сестра сокира, так, що вспоминайте !

лісники 2014-02-23 / 23:45:19
всі вставайте на захист нашлго законного директора ! недамо різним зайдам зазіхати на це крісло ! хто хоче бути директором то попробуйте прийти силою ! тоді побачите що з вами буде !! Молодець Микола Юріевич , вся наша ріка за ВАС , МИ З ВАМИ !

Колочавці 2014-02-23 / 21:41:04
Тоже усі за Дербака. Супер директор!

синевирці 2014-02-23 / 21:39:34
гарна людина багато чого зробив і робить для Тереблянської нашої долини, скільки змін в хорошу сторону змінилось під час його керуваняя ! МИ СИНЕВИРЦІ НЕ ДАМО ЙОГО В ОБІДУ ! ВСІ БУДЕМО ЙОГО ВІДСТОЮВАТИ ВСІЕЮ ТЕРЕБЛЯНСЬКОЮ НАШОЮ РІКОЮ ! другого директора нам непотрібно ! СЛАВА ДАНОМУ ДИРЕКТОРОВІ ! Всі за ДЕРБАКА !!!!!!!!

калиничу 2014-02-23 / 21:22:29
на його місці не дай Бог типирь комусь бути

ваня 2014-02-23 / 21:14:26
під розумінням,що надав допомогу місцевому населенню розумієтьсь декілька близькихдо ПР підприємців які рубали ліс,та давли йому відкати

Калинич 2014-02-23 / 21:12:22
Файний чоловік. Людина слова. А пише за нього усякі гадості тот, що сам мечтає на його місці красти

тюх 2014-02-23 / 21:06:41
кажуть що купив собі особняк у Василькові під Києвом та вже туди тікає

Дядя Ваня 2014-02-23 / 21:05:46
Лишіться чоловіка, іроди нещасні.

НОВИНИ: Соціо

17:05
Ужгородцям розповіли про автоматичне перепризначення державних соціальних допомог
17:04
Програма медичних гарантій стартувала у 45 медзакладах Закарпаття
15:40
Три місяці 2020-го на Закарпатській митниці – 1,5 млрд грн до держбюджету
14:28
/ 2
Закарпатські заробітчани на карантині: сусіди – кращі контролери
11:29
/ 1
У Мукачівській ОТГ до завершення карантину скасували плату за навчання у мистецьких школах
11:26
Від торгівлі підакцизними товарами на Закарпатті до бюджету надійшло понад 43 млн гривень
00:18
/ 4
Інша хвора на COVID-19 жінка з Іршавщини - з Лисичева
17:44
/ 14
Суд у Львові поновив на посаді прокурора Закарпаття "люстрованого" Сидорчука із виплатою майже 1 млн грн
16:24
Заморозки наприкінці березня на Закарпатті знищили врожай абрикосів і персиків
14:32
На підприємствах і в організаціях Закарпаття в лютому було задіяно 149,3 тис осіб
13:35
На Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів
13:24
Мукачівцям пропонують платити за воду, не виходячи з дому
12:10
За I-ий квартал до бюджету Ужгорода надійшло понад 261 млн грн
11:24
На Закарпатті створено Антикризове об’єднання "Здоров’я і Життя"
10:48
Небайдужих закарпатців закликають здавати кров
09:31
Рахунки за електроенергію на Закарпатті контролери традиційно рознесуть споживачам
16:47
ФОТОФАКТ. З авто мукачівця "карантинно" зняли всі колеса
18:04
В Ужгороді волонтери роздали малозабезпеченим продуктові набори
15:35
/ 2
Ремонт ділянки дороги Мукачево-Сільце планують завершити за 2 тижні
15:33
/ 3
У період карантину на Закарпатті зростають ціни на продукти
00:43
/ 2
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 5
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
14:17
На кінець лютого закарпатці боргували за газ 1123,8 млн грн, за електрику – 172,4 млн грн
» Всі новини