В НПП "Синевир" попереджають про охорону первоцвітів та покарання за їх знищення штрафом

На території НПП "Синевир" нині зростає чимало весняних видів рослин, як от підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, первоцвіт весняний, анемона дібровна та інші.

В НПП "Синевир" попереджають про охорону первоцвітів та покарання за їх знищення штрафом

Для охорони і збереження ранньовесняної флори в парку щорічно проводять природоохоронну операцію "Первоцвіт". І нині для її здійснення служба держохорони НПП "Синевир" посилює охорону рослин, тим самим не допускаючи їх знищення.

Начальники ПОНДВ створюють рейдові групи по патрулюванню в місцях масового зростання рослин. Також створюється оперативна група у складі 5 чоловік, яка стежитиме за дотриманням природоохоронного законодавства. Хто ж наважиться на порушення закону, повинен пам'ятати, що при виявленні фактів збору ранньовесняних рослин, на нього буде складатися протокол, а за кожну зірвану рослинку він сплатить грошовий штраф, повідомили Закарпаття онлайн в НПП «Синевир».

 
23 лютого 2014р.

Теги: Синевир, первоцвіти, охорона, штраф

Коментарі

Київ 2014-02-26 / 10:59:43
Молодець.

Міжгіря 2014-02-26 / 08:36:18
Дербак М.Ю. має керувати РДА.

однокурсник 2014-02-25 / 23:33:48
Він зраду ніколи нікому непробачить слово закон для нього КСХТ МОЛОДЕЦЬ

Міжгірці 2014-02-25 / 21:23:32
така людина як Микола Юріевич Дербак повинен керувати Міжгірським районом успіху Вам Миколо Юріевичу, весь район за Вас.

Міжгіря 2014-02-25 / 18:43:39
Дербак М.Ю. хороша людина,успіхів вам в роботі..

Колочавці 2014-02-25 / 13:43:11
Синевирці, за Дербака і колочавці з вами

синевирці 2014-02-25 / 13:06:56
вчора четверо бидлот Колочавських рижих із заіками хотіли захопити владу в нацпарку, їм пощастило що ми Синевирці пізно про це дізналися і вони повтікали як криси, попереджаемо всіх , хо полізе на Дербака М Ю тому буде дуже погано ! Отямтеся поки не пізно , незабувайте, що у всіх лісників є зброя, і вони встали всі на захист свого директоа ! ви всі зробіть стільки хорошого скільки Микола Юріевич зробив для Терблянсбкої долини, а потім гарчіт !

колочава 2014-02-25 / 12:07:47
Влада міняється постійно,а люди лишаються жити у краї.треба старатися жити мирно і робити щось для свого краю так,як це робить Микола Дербак.

Колочавці 2014-02-24 / 16:56:26
Бахми Боже, што знищеме того што полізе на чоловіка. Лишіться порядної людини, а саме основне - прекрасного керівника.

колочавець 2014-02-24 / 11:44:14
Добре зводити наклеп на людину позаочі,я прямо сказати не наважиться ніхто.Дербак старається для всіх,і люди це цінять.Колочава за Дербака.

жителі колочави 2014-02-24 / 11:37:00
Микола Дербак за кілька років керівництва національним парком показав себе як розумний,ефективний керівник,дбайливий господар.Весь колектив його підтримує і стоятиме за нього до кінця.Не чіпайте людину,яка стільки вже зробила для всього регіону і зробить ще більше.дай,Боже,нам усім мудрості і терпіння у цій ситуації,щоб на гарячу голову не наламати дров.

міжгіря 2014-02-24 / 08:08:28
Синевирці Колочавці і Син Полянці, недайте різним Мандилм-швандилям та іншому зброду позорити Вашого директора, ми всі знаемо хто ці так звані борці за народ, адже мандиль неук та його поплічники силою лізуть і лізли до влади, в різні часи, що ви забули як у вас казали старі люди ( хочеш бути у берді ), а в Колочаві кажуть стару легенду Бахми - боже нуж ми брат а сестра сокира, так, що вспоминайте !

лісники 2014-02-23 / 23:45:19
всі вставайте на захист нашлго законного директора ! недамо різним зайдам зазіхати на це крісло ! хто хоче бути директором то попробуйте прийти силою ! тоді побачите що з вами буде !! Молодець Микола Юріевич , вся наша ріка за ВАС , МИ З ВАМИ !

Колочавці 2014-02-23 / 21:41:04
Тоже усі за Дербака. Супер директор!

синевирці 2014-02-23 / 21:39:34
гарна людина багато чого зробив і робить для Тереблянської нашої долини, скільки змін в хорошу сторону змінилось під час його керуваняя ! МИ СИНЕВИРЦІ НЕ ДАМО ЙОГО В ОБІДУ ! ВСІ БУДЕМО ЙОГО ВІДСТОЮВАТИ ВСІЕЮ ТЕРЕБЛЯНСЬКОЮ НАШОЮ РІКОЮ ! другого директора нам непотрібно ! СЛАВА ДАНОМУ ДИРЕКТОРОВІ ! Всі за ДЕРБАКА !!!!!!!!

калиничу 2014-02-23 / 21:22:29
на його місці не дай Бог типирь комусь бути

ваня 2014-02-23 / 21:14:26
під розумінням,що надав допомогу місцевому населенню розумієтьсь декілька близькихдо ПР підприємців які рубали ліс,та давли йому відкати

Калинич 2014-02-23 / 21:12:22
Файний чоловік. Людина слова. А пише за нього усякі гадості тот, що сам мечтає на його місці красти

тюх 2014-02-23 / 21:06:41
кажуть що купив собі особняк у Василькові під Києвом та вже туди тікає

Дядя Ваня 2014-02-23 / 21:05:46
Лишіться чоловіка, іроди нещасні.

НОВИНИ: Соціо

12:20
/ 3
У Мукачеві всю ніч шукали 2-річного хлопчика, що заснув у закинутому будинку дачного сектору
12:14
/ 2
Карма Боржави: як не вітряки, то Олімпіада
09:43
/ 3
Вступна кампанія на Закарпатті в умовах карантину супроводжується складнощами та дефіцитом абітурієнтів
09:37
Відкриту управлінську студію, присвячену покращенню роботи обласної галузі освіти, провели в Ужгороді
09:34
/ 1
Екофестиваль відбувся в Ужгороді
04:19
/ 10
На КПП "Тиса" розпочали спорудження 2 туалетів за 8,5 млн грн
03:52
На Закарпатті сім'я медсестри, що померла від коронавірусу, отримає 1,5 млн грн допомоги
17:20
Фільм про столітнього закарпатця став двічі найкращим на Міжнародному фестивалі "Поза часом"
17:17
Про посткарантинні наслідки для туризму Закарпаття та шляхи його розвитку говорили в Ужгороді
14:34
/ 5
Нове сучасне обладнання майже на 3,4 млн грн закупили в лікарню Ужгорода за кошти міського бюджету
13:58
У Підзамковому в Ужгороді стартував УжГрінФест
10:58
/ 1
На Закарпатті вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту
09:39
/ 3
Інклюзивна кондитерська "Золоті серця Закарпаття" закривається через нестачу коштів
09:32
/ 2
З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 2,7 млрд грн податків
04:28
Нацпарку "Синевир" передадуть конфіскованих ведмедів Балу та Тимошу
04:09
/ 7
На Закарпаття масово повертаються туристи
04:02
Жителі Великої Доброні на Ужгородщині за 5 років самотужки відремонтували вже 7 км доріг
03:41
Дитячі літні табори відновлять роботу на Закарпатті 7 серпня
03:26
/ 8
Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця цього року
14:05
Ужгородець сплатив майже 190 тис грн аліментів
13:23
/ 4
На стіні спорткомплексу УжНУ "Буревісник" за кілька днів з'явиться мотиваційний мурал
12:01
/ 1
Загальна кількість чоловіків на Закарпатті на 7,4% менша, ніж жінок
11:38
/ 4
Зеленський призначив суддів в Ужгородський міськрайоний, Іршавський і Тячівський райсуди
10:38
На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів
10:28
Через конфлікт центр іпотерапії для реабілітації дітей у Мукачеві – під загрозою знищення
» Всі новини