УжНУ піде протестною ходою на Закарпатську ОДА і Держказначейство

Відповідне повідомлення надійшло на адресу "Закарпаття онлайн".

УжНУ піде протестною ходою на Закарпатську ОДА і Держказначейство

Від імені профспілкових організацій викладачів та студентів Ужгородського національного університету та інших студентських обєднань повідомляємо, що відповідно до ст.39 Конституції України студентським та професорсько-викладацьким колективами УжНУ планується проведення масового мітингу перед будівлями Закарпатської обласної державної адміністрації та головним управлінням державної казначейської служби України в Закарпатській області.

Багатотисячна колона пройде центральними вулицями Ужгорода від головного корпусу УжНУ до приміщення казначейства на вул.Панаса Мирного та Закарпатської ОДА. Колектив УжНУ поставив за мету акції протесту – негайне проведення кредиторської заборгованості Ужгородського національного університету, яка сягає майже 6 мільйонів гривень. Акція протесту оголошується безстроковою.

10 лютого 2014р.

Теги: УжНУ, Держказначейство

Коментарі

upd 2014-02-11 / 23:49:14
Не студенту.
"Пічалька" - це молодіжний сленг. так що все нормально Юля пише, у порівнянні з багатьма іншими. Не час прискіпатися до орфографії.

Не студент 2014-02-11 / 16:27:40
Ну це вже точно абсурд.....
Хтось має сумніви з приводу того, що це найвище керівництво УжНУ собі рейтинги створює та шукає останні можливості пристосуватися до уявної "золотої жили"; попутно бажаючи захистити особисті інтереси непрямого, але очевидного і всім відомого володаря навчального закладу? Хоча, давайте розберемося, адже ця ситуація має бути неоднозначною двобокою. Відтак виникають деякі запитання/пункти, які можуть стати рубіжними та вирішальними у загальній картині анонсованої події:
- 1. Викладачі, декани та ректор будуть брати участь у ході та мітингу?
- 2. Якщо вони не будуть брати участі у цих подіях, то хоч колективну заяву зроблять від імені закладу?
- 3. У будь якому разі, вищезазначені особи там знову будуть кричати про боротьбу із корупцією у країні, тихенько замовчуючи свою очевидну особисту причетність до таких процессів?
- 4. Вам не здається, що участь таких установ (а особливо їх очільників та перших осіб) м`яко кажучи не на користь протестам?
P. S.: до Юлії Дуб, що кментує новину нижче:
Вам би слід ретельно попрацювати над правописом, адже дуже соромно та ганьба володіти граматикою на рівні третього класу, водночас навчаючись у Виші та претендуючи на звання одного з організаторів такої масштабної соціальної події. Хоча, з іншого боку, подібне явище яскраво ілюструє як теперішній стан та рівень навчального закладу, так і загальне становище освітянської програми і методики в нащій країні взагалом.

студент 2014-02-11 / 12:37:34
ващука з його дружиною давно треба було посадити на нари.адже він є руйнівником вищої освіти на закарпатті.довів університет до банкрутства і з заборгованістю 6 млн.грн.і тепер кричить на всю пащу.де ж він був раніше,чому допустив таку велику суму.за такі діяння його слід судити.правоохоронним органам треба взятися за цю паскуду та й дати йому належну оцінку,бо він і надалі буде обертати фуражкою кругом своєї лисої голови,як у весілля в малиновці.студенти.будьде мудрими.не йдіть на провокації старого пердуна.йому все рівно,бо він своє віджив,а ви не заплямовуйте своєї біографії.довів університет до ручки,а точніше-застряв у гівно,то нехай з нього і виходить.накрався вдосталь.за одну зарплату так шикарно і жирнувато,як він, жити в нинішній час не можливо.сука він,а не керівник.продажна шкура і місцевий занадто скупий і смердючий олігарх-бунтівник. .

Юлія Дуб 2014-02-11 / 08:59:46
Пічально, що коли відбувалися студентські акції протесту по всій Україні, ТО ВИТЯГНУТИ СТУДЕНТІВ УЖНУ було вкрай важко: ми заходили в авдиторії з рупорами, прапорами, пояснували, що відбувається і чому важлива їхня підтримка, постійно вели інформаційно-просвітницьку діяльність. Але виходили тілики одиниці... Викладачі теж виходили тільки найбільш свідомі і сміливі, а таких в УжНУ не багато. А тут ні з цього, ні з того з'являється інформація про не виплати і все - за день, всі організовано ідуть на казначейстао і ОДА...

Осбисте прохання, зніміть хтось на відео, як Ващук, Офіс, Шандор і Завадячка будуть говорити про злочинну владу і т.д. І попросіть, хай сильно не розпинаються, бо їи потім тими ж ротами ту ж владу цілувати в "п'яту точку".

ВасВас 2014-02-10 / 22:23:37
... а Переста у нас не обличчя, а задниця ЄЦ, Балоги, Русина і т.д.

ПравСект 2 2014-02-10 / 22:18:08
... А переста з палінчаком шандорові і ващуку коктейлі Молотова подають, що їх у "Веранді" колотять ващущка з Ілонкою... Чим не сюжет для картини Рєпкіна "УжНовскіє Гавроши на баррикадах Ужгорода"

ВАСИЛЬ 2014-02-10 / 20:53:44
А Шандор у нас обличчя УДАРУ, Павла Чучки, Ващука, Віктора Балоги, Батьківщини, Партії регіонів ...

ПравСект 2014-02-10 / 20:24:06
Ага, а Ващук стає керівником Правого сектору на Закарпатті. Шандор бере на себе керування загонами самооборони :-)

СТЬОПА 2014-02-10 / 19:54:10
Всіх студентів у правий сектор

викладач 2014-02-10 / 18:42:55
хлопці спасайте!
ми за нещасні дві кімнатки у 5-му гуртожитку від 1200 до 1500 грн на місяць плотимо. За що не зрозуміло. Може ми тоже якийсь ресторан утримуємо.

студент 2014-02-10 / 18:10:07
І коли відбудеться хода??

студент 2014-02-10 / 17:24:31
А чому не поставити питання перед ректором,професором,доктором наук Ващуком про продаж ресторану "VERANDA",щоб погасити хоч частково борги УжНУ по виплатам фізособам(бо і так аби луснув він на нього чесно не заробив), і коли правоохоронці прозвітують про перевірку справи щодо поборів зі студентів у гуртожитках?

УжНУ 1 2014-02-10 / 16:56:40
Ніколи за попередніх ректорів не затримували виплати. А тепер: самі все розікрали, а потім ходу організовують. Чи Ващук і компанія не до тієї партії належать, що розікрала все в країні? Нехай продадуть, що накрали, і тоді зявляться гроші в університету.

УжНУ 2014-02-10 / 15:57:55


Вже смакую як Ващук, Офіцинський, Шандор, Рошко та інші будуть скандувади біля ОДА "Банду - геть!", "Зека - на нари, тоді підем на пари!"... :-))))))))))))))))))))


trader 2014-02-10 / 15:03:08
Ситуація плачевно-гротескно-смішна. Партія регіонів, активним членом якої є ректор Ващук, довела як малий та середній бізнес, так і бюджетні установи країни до колапсу. Для чого створили казначейства? Для затримання й накопичення коштів з іх подальшим виведенням на спецрахунки (через тендерні схеми), а далі - за межі країни (в офшори). Де зараз Азаров? Займається "розбудовою" партії регіонів? Та ні! Спішненько у Відні переховує кошти, накрадені за останні роки в Україні. А пан Ващук, якщо пожертвує місячну орендну плату хоча б двох своїх обєктів на Корзо, повністю вирішить питання кредиторської заборгованості УжНУ до кінця 2014 року. Це було б справедливо, оскільки кошти на приватизацію та ремонт всіх приватних обєктів ректорової родини "позичено" із бюджету УжДІІЕП та ЗакДУ.

Добродій 2014-02-10 / 14:15:56
Федько уже так оборзів, що плату за навчання у студентів бере налічняком, але що саме цікаве, що і тут він буде "Не при ділах", бо це робиться через методистів та лаборантів. СТУДЕНТИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЮ ПРОВОКАЦІЮ, БО ПЕРЕД ВРУЧЕННЯМ ДИПЛОМІВ ВАС ВСЕ РІВНО ЗАСТАВЛЯТЬ ЗАПЛАТИТИ НА РАХУНОК УЖНУ, АЛЕ ВЖЕ ОФІЦІЙНО ЧЕРЕЗ БАНК. КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ? А по ОФІЦИНСЬКОМУ УЖЕ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ? МЕДІЙНИКИ, ХТОСЬ ВІДСЛІДКОВУЄ ЯК ПРОДВИГАЄТЬСЯ ЦЯ СПРАВА. ЧИ ВАЩУК УЖЕ ВІДМАЗАВ СЕБЕ РАЗОМ ІЗ ОФІЦИНСЬКИМ?

УжНУ 2014-02-10 / 13:34:23
А Федя Ващук, який зараз кидає студентів на барикади заради бабла, забув, яка партія і яка влада довела країну до такого стану? Він вже виконав свою обіцянку призупинити членство в Партії регіонів? Дурні будуть студенти і викладачі. якщо поведуьться на ці Федині мутки...

НОВИНИ: Соціо

17:48
/ 2
В Ужгороді під час перевірки в центрі міста склали 1152 постанови за порушення правил паркування
17:22
/ 4
На конкурс на посаду директора міської поліклініки Ужгорода документи подала лише 1 претендентка – Мирослава Брецко
17:13
/ 1
У Мукачеві школярі флешмобом відзначили День Державного Герба та Героїв Небесної Сотні
16:41
/ 2
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні перевезено на 37,1% менше вантажів, ніж цього ж місяця торік
15:59
/ 2
На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування
14:12
В Ужгороді презентували мобільний додаток, що полегшує людям із порушенням слуху спілкування в держустановах
14:08
На Закарпатті в січні, порівняно з груднем-2019, ціни на продукти харчування зросли на 1,4%
12:54
Вартість платних медичних послуг в Ужгородському пологовому будинку зросте на 10%
11:53
/ 1
Мешканці Закарпаття накопичили боргів за спожитий газ на 1,1 млрд грн
10:35
За незаконно зірвані підсніжники та шафрани закарпатці платитимуть по 62 грн за один
09:13
/ 1
Проєкт державного стандарту базової середньої освіти презентували в Яношах на Берегівщині
09:06
/ 2
За 1 куб газу, спожитий у лютому, закарпатці платитимуть 5 грн
22:08
/ 1
Ужгородці можуть подарувати своїм коханим на 8 Березня найромантичнішу музику з кінофільмів у виконанні симфонічного LUMOS Orchestra
18:54
/ 1
В Ужгороді прозвучать театральні "Монологи вагіни"
18:04
На Ужгородщині поновлено права двох дітей-сиріт на отримання пільг у сфері забезпечення житлом з боку держави
17:33
У Мукачеві патрульні спільно з громадянами врятували потенційного самогубця від стрибка з мосту
17:26
/ 2
У міській лікарні Ужгорода запрацює нова операційна
16:29
/ 3
Найбільше вільних вакансій на Закарпатті – на підприємствах переробної промисловості, у торгівлі та ремонті автотранспорту
16:12
/ 2
У Мукачеві визначалися, як запобігатимуть поширенню коронавірусу
15:18
Закарпатців попереджають про значне погіршення погодних умов
15:12
/ 1
Біля філії "Суспільного" в Ужгороді відбулася акція протесту проти змін у роботі регіональних мовників
14:21
Через 500 пачок сигарет угорець залишився на митниці на Закарпатті без автівки
12:14
/ 1
У госпіталізованого до інфекційної лікарні закарпатця виявили гострий бронхіт
10:59
/ 4
Окрім як у закарпатському ПП "Тиса", температуру в пасажирів з Італії перевірятимуть також в аеропортах "Бориспіль" і Київ"
10:32
27 лютого – суд щодо скасування скандального екологічного висновку стосовно будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві
» Всі новини