На Закарпатті затримали 4-ох молодиків з ножами та кусачками для металу

Вночі 17 грудня від невідомого громадянина на телефон 102 хустської міліції надійшло повідомлення про те що в с.Золотарево Хустського району на одній із вулиць знаходиться автомобіль «Мітцубісі Паджеро» стального кольору, в якому перебувають невідомі особи.

На Закарпатті затримали 4-ох молодиків з ножами та кусачками для металу

На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що в джипі перебувають четверо осіб віком від 20 до 34 років, один з яких є жителем Закарпатської області.

Під час огляду автомобіля працівники міліції виявлено та вилучили два ножі та дві кусачки для перерубування металевих прутів. Наразі правоохоронці перевіряють даних молодиків на причетність до скоєння злочинів на території Хустського та Тячівського районів, повідомляють у Хустському МВ УМВС. 

17 грудня 2013р.

Теги: молодики, затримали

Коментарі

Слава 2014-01-08 / 21:44:19
за шо тих людей збили дубинками,и трубами чому жители Золотарева их звинувачують вони щось знайшли щось зи своих речей?

бодя 2014-01-08 / 21:38:52
питання? якщо прохожи люди зупинилися в сели их треба лупцювати шлангами,дубинками?

нннннн 2014-01-08 / 21:36:49
советь!!!!!!! нехай у це село забеспечать пожарними Машинами тому що у них частише будуть траплятися пожежи))))

лорц 2014-01-08 / 21:33:49
тепер жителив золотарева де их будуть бачити каждому будуть ламати оби ноги,тому що вони спиймали проижих людей и почали их дубасити на них видкрилась охота по всий Украини де будуть бачити жителив Золотарева будуть забивати трубами и битами так як вони забивали не винних людей

КОТЭ 2013-12-18 / 19:12:27
таких сук у вязницю нехай там гниють суки люди пряцюють а вони грабують люди якщо спіймаєте убивайте нікого не чекайте!!!

барс 2013-12-17 / 22:36:12
жителі с.золотарево стурбовані бездіяльністю міліції яка взагалі не відповідае своему професійному призначенню .золотарівчани ловили злодіїв всім селом. Впіймали злодіїв на місці злочину.Які під час затримання відстрілювалися з вогнепальної зброї.Не робили самосуду бо вважали що живуть у правовій державі а виявляеться що міліція захищае злодіїв-Ганьба.На евромайдані видно було плакат ВСЕ ДОСТАЛО ВЖЕ.Золотарівчани всі на майдан.

Віт 2013-12-17 / 22:25:28
+ Копча, браво
Суть цієї замітки? Чи кусачки в автомобілі це злочин? Чи може бути "невідомою особою" в Золотареві злочин? А може то були електромонтери)) а їх скрутили та в міліцію...

Золотарівчанка 2013-12-17 / 20:37:54
Люди спіймали молодиків,а у міліції їх відпустили. Жителі стурбовані, бо це уже не перший візит незнайомих молодиків у Золотарево з метою пограбування.Шкода,що наша міліція бездіяльна

Копча 2013-12-17 / 19:41:21
Сьогодні 17 грудня в 13.00 від невідомого громадянина на телефон 102 ужгородської міліції надійшло повідомлення що у піцерії в центральній частині Ужгорода за першим столиком перебувають невідомі особи. (маразм?) На місце події виїхала слідчо-оперативна група яка встановила, що за столиком перебувають 4-ри особи віком 75 років. Під час огляду столу було виявлено ножі, виделки, порожні склянки з під соку та залишки піци. Наразі правоохоронці перевіряють даних пенсіонерів на причетність до скоєння злочинів.

nik 2013-12-17 / 18:23:14
таких людей треба зразу розтрыляти

НОВИНИ: Кримінал

13:52
/ 2
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 1
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 4
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 57
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1