Неділя, 8 грудня, 13.00, Ужгород, пл.Театральна. Марш "Закарпаття за Україну без Януковича!"

Українці, і закарпатці зокрема, не збираються здаватися режиму. Замість розходитися, столичний Майдан розростається. А ті, хто не має можливості вирушити до Києва, висловлюють готовність до останнього відстоювати своє право на гідне майбутнє на місцях. У неділю в Ужгороді відбудеться масовий марш "Закарпаття за Україну без Януковича!"

Неділя, 8 грудня, 13.00, Ужгород, пл.Театральна. Марш "Закарпаття за Україну без Януковича!"

Ми не маємо права дозволити собі лінь чи байдужість. Бо знаємо, що це, можливо, наш останній шанс. Ми націлені на перемогу і вона витає в повітрі. Влада слабка і тому намагається демонструвати силу. Але вона не може здолати весь народ, який вже не хоче жити в запропонованій нею системі координат.

Ми - варті кращого майбутнього. І в неділю, вийшовши всі, як один, пліч-о-пліч МИ покажемо ЇМ, що ми не зневірилися і не здалися. Цей марш в Ужгороді стане маршем тисяч.

За нами - правда. І ми - переможемо!..

Разом і до кінця!..

06 грудня 2013р.

Теги: марш

Коментарі

Саша 2013-12-08 / 18:03:45
http://15uzh.at.ua/

Саша 2013-12-08 / 18:02:13
Зупинили веб-камеру на пл Театральній

інтелігент 2013-12-08 / 13:52:28
Закарпаття без ЛЕДИДИ!!!!!Слава Україні!!!!

Іван Іванович 2013-12-07 / 20:11:58
Шановні без радикальних дій нічого не зміниться потрібно домовитись із громадою Львівської Волинської Чернівецької обл, і здійснити попереджувальну блокаду вантажних пунктів пропуску на кордонах з Угорщиною Словачиною Польшою Руминією Білорусією і одночасно і буде результат

українець 2013-12-07 / 19:21:12
Ми тлерантні бо ми європейці по духу і моралі,незалежно від національного походження. І не потрібно місцевим проросійським перевертням черговий раз говороти "ви должни". Якщо приймаєте позицію міліонів українців жити не в зековській державі ідіть разом з нами, якщо ні до - диктатора русопутіна! Там знайдети власний рай. Готовий віддати свою невелику зарплату на квиток у один бік.

земляк 2013-12-07 / 15:10:59
Мітинг-мітингом, але бракує - конкретики!

Та й один мітинг, навіть революційний, раз "у неділю" - недостатньо. Бо, із 700 000 львів'ян на місцевий мітинг виходить не менше 10%. А що в Ужгороді, 2-3 тисячі (включаючи приїжджих)?

Чому так? Бо, більшість - вичікує, значна частина - вже запаслась "іншим громадянством", та й пасивність - характерна ознака закарпатця...

Тим не менше - НАГАЛЬНО, необхідно:
1. Виставити ПІКЕТИ біля усіх, важливих державних органів влади та управління, щоб чиновники, силовики, тощо - знали, що над ними є народ, а відвідувачам цих установ - нагадувати, про їх громадянську позицію. Важливо пам’ятати, що чим більше "напруга" на місцях – тим менше Беркуту можна стягнути до Києва...

2. Визначитись із БЛОКУВАННЯМ окремих установ в Ужгороді, виходячи із можливостей мітингувальників та конкретизувати вимоги до їх... ТИМЧАСОВИХ господарів! Вимагати:
- звільнення уже захоплених, заарештованих та посаджених "на нари" – усіх учасників мітигів, що мають сьогодні місце в Україні;
- Азарова – у відставку;
- Януковичу – імпічмент;
- розпуску та заборони діяльності ПР та КПУ (як політичних сил, що ведуть до припинення України, як державоутворення).

3. Вимагати від опозиційних політиків (які мають певний досвід та партійні структури) наступного:
- домовитись про розподіл влади (на перехідний період) таким чином: Кличко – Президент України, Яценюк – Прем’єр-Міністр, Тягнибок – Голова ВР;
- долучити до роботи усі інші політичні партії, що є політичними конкурентами/суперниками... ПР та КПУ;
- негайно повернутись до положень Конституції 2004 року, тобто до парламентсько-президентської моделі Держави;
- подати до ЄС – прохання українського народу, про відміну віз до країн ЄС, наприклад, вже через 3-ри місяці, з 31 березня 2014 року (це суттєво підніме не тільки позитивний настрій, але й самих громадян на супротив діючій владі);
- ініціювати всенародний референдум, про приєднання України до Угоди про Асоціацію з ЄС (результат не важко передбачити)!

4. Негайно звернутись до міжнародної спільноти - з вимогою до Росії, про дотримання нею Хельсенських угод 1975 року (як правоонаступниці СРСР) та положень Будапештського Меморандуму 1994 року (який підписали: Україна, Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки)!

5. Чітко сформувати ВИМОГИ до влади та за допомогою мітингів – прийняти їх у вигляді резолюцій. Особливо, у світлі повідомлень про небезпечні, таємні домовленості між шапкозлодієм (він же проФФесор та окупант України) та полковником КДБ (він же шпигун проти Німеччини та невизнавач України як Держави) – визначитись: в разі підписання Митної угоди – підписант є поза Законом України з усіма наслідками від такого кроку. Тобто імпічмент Президента України - пеперостає у зраду національних інтересів України (як кримінальний злочин).

Якщо цього не зробити... країна сповзе:
- у Митний союз, де матимемо "дешевий" газ та... довічного президента;
- в ОДКБ, де будуть служити, а при потребі – гинути за "інтернаціоналізм" - наші діти;
- в ГУЛАГ, де буде сплюндровано та згвалтовано кожного, хто не з владою, а тим паче – проти неї;
- у нову "Північну Корею"... Європи!

О.Д. 2013-12-07 / 13:24:44
Nata, якщо ще встигнете, то сьогодні на Київ в обід з області їде автоколона. Тел. 0507072012.

Nata 2013-12-07 / 12:51:56
А хто знає, де збирають теплі речі для Майдану в Києві?

О.Д. 2013-12-07 / 12:43:31
Як завжди, будемо всією сім'єю ))

Vendetta 2013-12-07 / 11:49:07
Ренегатський уряд пустити по Хрещатику голими на колінах з табличками на шиї "Прости нас, Господи і Український Народе!".
Марш негідників транслювати в прямому ефірі на всіх телеканалах у всьому світі!!! Ходу завершити Народним трибуналом!!!

Яна 2013-12-07 / 11:00:59
Треба виявити свою позицію!
За Україну без Януковича!

Приходьте підтримати людей!
Слава Україні!

8888888 2013-12-07 / 10:48:43


Коментар видалено. Вашим провокаціям тут не місце. Адмін.


Громадянка- для 8888888 2013-12-07 / 10:40:37
Як худобу,била славна міліція невинних,мирних людей
29 вночі і 1-го на Банковій.А своє питання задайте
президенту...якщо ви дотепер нічого не зрозуміли...

8888888 2013-12-07 / 10:32:10
Так що, про асоціацію з Євросоюзом вже забуто? Вже треба виводити людей під антиконституційними лозунгами, як худобу, для побиття міліцією?

Громадянка 2013-12-07 / 08:12:24
Люди добрі!Не будьте байдужими!Зараз судді у Києві
саджають невинних , як це було у 37-му році...Це треба
зупинити...

люблю UK 2013-12-07 / 07:32:56
буду і жінка прийде. ПРИХОДТЕ ТЕПЕР ВЖЕ ДІЙСНО ТРЕБА.

До Vasil 2013-12-06 / 23:55:03
100%! Шкода людей - це і є справжні герої України. котрі роблять її історію і майбутнє!!!

vasil 2013-12-06 / 23:34:24
Не будьмо байдужими і нашахатаскрайками та підтримаймо справжніх героїв України, які мерзнуть у Києві.
Слава Україні!

тато 2013-12-06 / 22:32:01
Буду!

НОВИНИ: Політика

04:47
/ 6
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 10
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
17:48
/ 1
Україна спільно з Угорщиною працюють над лібералізацією автомобільних перевезень – Криклій
01:09
/ 16
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 68
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 5
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 75
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 10
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
» Всі новини