Четвер, 14.00, Ужгород, пл.Театральна. Ужгородців скликають на віче

Організатори і активісти ужгородського Майдану, що безперервно діє на площі Театральній, запрошують містян і загалом всіх закарпатців на Народне закарпатське віче. Є потреба спільно розставити деякі акценти і обговорити плани на найближче майбутнє.

Четвер, 14.00, Ужгород, пл.Театральна. Ужгородців скликають на віче

Варіантів - йти чи не йти - нема. Маємо бути активні і дисципліновані. Маємо пам'ятати - ІНШОГО ШАНСУ У НАС НЕ БУДЕ!

04 грудня 2013р.

Теги: віче

Коментарі

evnwlmzcrt 2013-12-13 / 04:29:43
wfeit{blbsqbuuzb, wlfbfvulst

петько 2013-12-05 / 18:53:19
Я повністю підтримую vasil Нагадую собі вибори ,на західній Україні тіки закарпатці позорилися яником.Це мадяри румуни .

111 2013-12-05 / 13:32:21
Використаймо свій шанс іншого в нас може не бути. Ми не за політиків, ми проти того що творить ця влада з народом, головне вистояти і не боятися!! МАЙБУТНЄ ЗА НАМИ!!!

vasil 2013-12-05 / 08:30:18
Мені соромно за наш край. Треба рівнятись на Львів і Західну Україну і перестати бути філією доцького клану і ПР.
Виходьмо на віче.
Слава Україні!

До Адміну 2013-12-04 / 19:56:21
Шановний О.Д.! Пропоную конкурс на три кращі святкові "йолки" - обласну, міську і ужнівську (у райцентрах ще і свої варінти), котрі оздоблюємо "найкрасивішими" ПРикрасами - іменами найзаслуженіших членів і прислужителів ПР, наприклад, на ужнівській "йолці" на самому верху, заміст зіроньки,звичайно ж Федько,рівнем нижче - переста, офіс, палінчачка, николай-ЧУК і т.д. Ну, що Ви на це? Хай люди "прославляють" заслужених хер-оїв наших днів!

444444 2013-12-04 / 18:41:12
В 1991 році ми голосували за незалежну державу. Тепер натовп хоче віддати її в залежність новому Союзу. Ткий же, але більший натовп, мовчазно, але не менш грізно хоче вернути її в практично старий Союз. Що це - наситилися самостійністю та незалежністю? Молоде покоління виросло настільки безпорадне і ні на що нездатне, що лиш "віддатися" комусь мусить?

Тетяна 2013-12-04 / 18:05:38
Прийду обов*язково. Не здаваймося,це наш шанс змінити цю злочинну систему,бо інакше нам буде зовсім не солодко.

Небайдужий 2013-12-04 / 17:20:59
Обов"язково прийду. І на Конюшню, подивитись як там бідняки живуть, які уже у Європі.

Лео. 2013-12-04 / 17:10:31
Шановний адмін, змініть фон заклику з черного на яскравий.

НОВИНИ: Політика

01:37
/ 2
В Ужгороді відбулась акція на підтримку Білорусі
02:11
/ 25
Ключові фігуранти стрілянини в Мукачеві – Стойка і Каганець – добровільно з'явилися в правоохоронні органи Закарпаття
17:02
/ 6
Чому угорці в Україні не є корінним народом: причини і пояснення
11:05
На Закарпатті 25 громад обиратимуть депутатів від партій, у двох містах можливі два тури
22:50
На Закарпатті ЦВК утворила 18 територіальних виборчих комісій — ОПОРА
17:56
/ 63
Прокурор Закарпаття подав у відставку або звільнений - джерела
09:14
/ 35
Шинкарюк покидає посаду заступника голови Закарпатської ОДА
00:02
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 11
21:53
/ 12
Виноградівську РДА очолив ставленик першого "кримінального" кнопкодава у ВР В.Поляка Ігор Вантюх
04:11
/ 19
ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 8
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 32
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
» Всі новини