Четвер, 14.00, Ужгород, пл.Театральна. Ужгородців скликають на віче

Організатори і активісти ужгородського Майдану, що безперервно діє на площі Театральній, запрошують містян і загалом всіх закарпатців на Народне закарпатське віче. Є потреба спільно розставити деякі акценти і обговорити плани на найближче майбутнє.

Четвер, 14.00, Ужгород, пл.Театральна. Ужгородців скликають на віче

Варіантів - йти чи не йти - нема. Маємо бути активні і дисципліновані. Маємо пам'ятати - ІНШОГО ШАНСУ У НАС НЕ БУДЕ!

04 грудня 2013р.

Теги: віче

Коментарі

evnwlmzcrt 2013-12-13 / 04:29:43
wfeit{blbsqbuuzb, wlfbfvulst

петько 2013-12-05 / 18:53:19
Я повністю підтримую vasil Нагадую собі вибори ,на західній Україні тіки закарпатці позорилися яником.Це мадяри румуни .

111 2013-12-05 / 13:32:21
Використаймо свій шанс іншого в нас може не бути. Ми не за політиків, ми проти того що творить ця влада з народом, головне вистояти і не боятися!! МАЙБУТНЄ ЗА НАМИ!!!

vasil 2013-12-05 / 08:30:18
Мені соромно за наш край. Треба рівнятись на Львів і Західну Україну і перестати бути філією доцького клану і ПР.
Виходьмо на віче.
Слава Україні!

До Адміну 2013-12-04 / 19:56:21
Шановний О.Д.! Пропоную конкурс на три кращі святкові "йолки" - обласну, міську і ужнівську (у райцентрах ще і свої варінти), котрі оздоблюємо "найкрасивішими" ПРикрасами - іменами найзаслуженіших членів і прислужителів ПР, наприклад, на ужнівській "йолці" на самому верху, заміст зіроньки,звичайно ж Федько,рівнем нижче - переста, офіс, палінчачка, николай-ЧУК і т.д. Ну, що Ви на це? Хай люди "прославляють" заслужених хер-оїв наших днів!

444444 2013-12-04 / 18:41:12
В 1991 році ми голосували за незалежну державу. Тепер натовп хоче віддати її в залежність новому Союзу. Ткий же, але більший натовп, мовчазно, але не менш грізно хоче вернути її в практично старий Союз. Що це - наситилися самостійністю та незалежністю? Молоде покоління виросло настільки безпорадне і ні на що нездатне, що лиш "віддатися" комусь мусить?

Тетяна 2013-12-04 / 18:05:38
Прийду обов*язково. Не здаваймося,це наш шанс змінити цю злочинну систему,бо інакше нам буде зовсім не солодко.

Небайдужий 2013-12-04 / 17:20:59
Обов"язково прийду. І на Конюшню, подивитись як там бідняки живуть, які уже у Європі.

Лео. 2013-12-04 / 17:10:31
Шановний адмін, змініть фон заклику з черного на яскравий.

НОВИНИ: Політика

03:31
/ 1
Зеленський запровадив День спротиву окупації Криму
20:07
Маленька закарпатка вдруге стала чемпіонкою України з шашок-100
04:47
/ 6
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 10
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
17:48
/ 1
Україна спільно з Угорщиною працюють над лібералізацією автомобільних перевезень – Криклій
01:09
/ 16
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 68
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 5
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 75
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 10
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
» Всі новини