Міліція розповіла деталі пограбування банку у Великому Березному

Зухвалий злочин стався зранку 28 жовтня у смт Великий Березний на Закарпатті. Близько 11.15 невідомий зловмисник, озброєний газовим пістолетом, пограбував місцеву філію одного з комерційних банків.

Міліція розповіла деталі пограбування банку у Великому Березному

Це банківське відділення знаходиться в людному місці – на вулиці Шевченка в центрі Великого Березного, в адмінбудівлі місцевої податкової служби.

Близько 11.15 сюди зайшов через «чорний вхід» невідомий чоловік, обличчя якого прикривав капюшон. На той момент у невеличкому приміщенні банку знаходилися дві жінки-відвідувачки й касирка. Побачивши їх, нападник вийшов, надягнув на обличчя маску й повернувся в приміщення, взявши у заручники згаданих молодих відвідувачок.

Бандит зажадав від касирки гроші, а коли та спершу не хотіла їх йому віддавати, навів на неї пістолет. Як опісля з′ясується, зброя була газовою. Перелякана касирка склала в кульок, який кинув їй нападник, гроші в сумі близько шести тисяч гривень.

На той момент до приміщення спробував зайти чоловік-відвідувач, але бандит навів на нього через скляні двері пістолет, людина злякалася й покинула приміщення. На вулиці цей чоловік повідомив про озброєного нападника в масці в міліцію.

Далі події розгорталися таким чином. Нападник спробував втекти з приміщення, але в коридорі його перестріли інші відвідувачі. Бандит вистрелив для остраху з газового пістолета в повітря й зник під час переполоху з місця пригоди.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група. Як повідомляє начальник Перечинського райвідділу міліції Віктор Ребрей, пістолет у нападника був газовий. Дана подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань як розбійний напад, нападника розшукують. Міліція просить зголоситися свідків даного зухвалого злочину, конфіденційність гарантується.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

28 жовтня 2013р.

Теги: пограбування, банк, пістолет

Коментарі

Копча 2013-11-02 / 17:58:10
йду гет

володько 2013-11-02 / 17:12:26
нигда ненайдуть ко то банк грабанув, бо неє кому глядати.в Березному вже рук міліції неє,начальника неє.Томаш забив хрен на роботу,рубать собі ліс і бамбук покурює а й гравій з Шпалом мені возять на базу. А я собі ходив і буду ходити по Березному бо туй живу.

Рома 2013-10-30 / 17:48:23
карлік,мій "ушльопок"тобі в рот не стане,а гуна лем з тя бризнуть.

карлік 2013-10-29 / 19:09:09
рома ушлепок ти епучий, правильний найшовся? епт, згинь пока при памяті кусок гавна!

чорний плащ 2013-10-29 / 16:54:56
а хто тот людина што абікрав банк

11111 2013-10-29 / 14:28:33
Чікаго!

11111 2013-10-29 / 14:23:49
Чікаго!

Ххх 2013-10-29 / 13:54:16
Люде в ресторан ходять,а не носять гроші лічно Копчі
Самим грошей не хватить жебо там свадьбу робити

Славка 2013-10-29 / 13:48:44
Та бо дальше ходіть до Копчі в бадік носіть капусту кавії пийте не бридко вам там сидіти шій там свадьбо робіть розума не є ниякого, а они будуть купувати суддю міліцію і порядка нигда не буде. Позерайте глубше - мо самі робиме собі будущой , кібо каждий думав де свою гривню несе та тепер нихто бо ся не бояв ходити в банк по вулицях і т.д. А то самі кормите корупцію а ся потом нагваряєте... Хто вам віноватий, фу

dfcz 2013-10-29 / 10:58:30
Коли у 2011році копча убив людину ,та міліціянти їхали з Ужгорода в Березний аж 6 годин , потусувались для вигляду і пішли собі геть ,але зато вчора як один із його наркоманів бомбанув баааанк на пару тисяч грн - прилетіли за 30 хвилин,було їх може 100 чоловік на 20-ти машинах,перелопатили усе селище,кіпіша було огого... Тепер побачили люди міліцейські пріоритети: що для них важливіше,людське життя чи 6000 банківських гривень

Ксюшка 2013-10-29 / 07:10:19
Все одно нема йому оправдання. Говоріть, що хочете. Там були мирні люди, а він з пістолетом, хоч із газовим пістолетом, але ж люди цього не знали. А якщо в когось хворе серце? Хай іде грабувати жидів-власників (як тут пишуть), а не банк у понеділок, та ще й вранці. Не стільки вкрав, скільки шухеру наробив. А за чиї податки менти-беркутівці бензину спалили? Не за ваші та й мої? А тепер за ці нещасні копійки припаяють 12 років і що з цього? Що виграв? Буквально нічого. Краще жити в бідноті, але чесно! Це моя власна думка!

оксi 2013-10-29 / 05:12:43
правильно най грабить а шо ще йому робити. Хай дадуть роботу людям а не гноблять народ. А мiлiцiя хай далi нагавки протерае

Віт 2013-10-28 / 19:41:27
Дурень ти, Рома... Дарма на людей кидаєшся, правду кажуть! Банк - це і є жид-власник. А ще є дурні працівники - "Бандит зажадав від касирки гроші, а коли та спершу не хотіла їх йому віддавати". І що, медаль їй дадуть? Ще половину вкраденого на неї спишуть. Та й слідство затягає, чи бува не спільники... Не бандит він, а чоловік у розпачі, то він "копійки не має". Чи ти гадаєш що від солодкого життя на таке наважуються?

Рома 2013-10-28 / 18:15:06
Копча,ти много уже награбував?Грабують не банки а жиди-їх власники,а люди там роблять за копійки бо немають де.Щодо клепок то такому як ти звідки це усвідомлювати коли твоя основна це анус.

Копча 2013-10-28 / 16:58:42
Рома, банк грабує твою матір та багатьох інших на "законних" підставах та тобі навіть не хватає клепки усвідомити це. То ж грабуй награбоване ))).
P.S. "Ковбоя" скоріш за все впіймають з-за довгого язика і "балакучих друзів" (((.

Рома 2013-10-28 / 16:30:42
Дебіле карликовий,а люди тут причому.Най твою матір з пістолетом ограбить

карлік 2013-10-28 / 14:30:58


йдіть на*** ***чі мусора, щоб його не нашли!


НОВИНИ: Кримінал

13:13
На Закарпатті під час огляду вантажного потягу, що прямував до Словаччини, під шаром руди знайшли майже 19 тис пачок сигарет
12:20
/ 1
У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети
12:08
Через загибель 7-річного хлопчика на Рахівщині відкрито кримінальне провадження
08:55
/ 1
У ПП "Солотвино" через 190 пачок контрабандних сигарет чоловік втратив свій "Ніссан"
19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 4
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44