В Ужгороді викрадали свідка по справі про зґвалтування циганами студентки (ФОТО)

П'ятеро чоловіків викрали молодого ужгородця задля приховання тяжкого злочину. За це їм світить позбавлення волі. За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про свідка по справі про зґвалтування п'ятьма циганами ужгородської студентки.

В Ужгороді викрадали свідка по справі про зґвалтування циганами студентки (ФОТО)

Як повідомили в СЗГ УМВС в Закарпатській області, вчора, близько 13.00 години із заявою до Ужгородського міськвідділу міліції звернулася 56-річна місцева мешканка про те, що її 23-річного сина викрали невідомі особи. Жінка повідомила, що на перехресті вулиць Української-Будителів міста Ужгород зупинився легковий автомобіль сталевого кольору, з якого вийшли п’ятеро невідомих осіб, нічого не пояснюючи завдали кілька ударів її сину, після чого заштовхали його в багажне відділення автомобіля та відвезли у невідомому напрямку.

Негайно почався розшук людини, врешті в одному з гаражів викраденого було знайдено. 

Потерпілий розповів правоохоронцям, що п’ятеро чоловіків різного віку тримали його в гаражному приміщенні проти волі. Знущалися над ним, били руками, ногами, фомкою в різні частини тіла – де попало... Приставляли до скроні предмет, схожий на пістолет, вимагаючи при цьому відмовитись від показів свідка в кримінальному провадженні та взяти всю провину на себе за злочин, який скоїли їх родичі. У випадку відмови виконати їх вимоги, зловмисники погрожували фізичною розправою йому та його родині. Познущавшись, залишили його в гаражі – подумати... Окрім того, викрадачі силоміць відібрав від потерпілого мобільний телефон «Samsung», щоб він не зателефонував по допомогу.

Слідчим відділом ужгородської міліції відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України, а саме за частиною 2 статті 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм), санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна, та за частиною 2 статті 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Досудове розслідування по даному факту триває.

26 жовтня 2013р.

Теги: розбій, бандитизм, викрадення

Коментарі

Цыган на КОЛ 2013-10-28 / 08:40:00
всем защитникам этого отребья скажу так - пусть живут ваши ублюдки, их никто не трогал до теперь, но они не понимают такого отношения.....поэтому надо пару семей распять поотрезать все что мешает нормально жить, тогда может поймут остальные...как надо жить. Что можно - что нельзя...

Цыган на КОЛ 2013-10-28 / 08:36:34
и что вы тут собрались? Писаки...тьфу....дети сумели организоваться за 1 день!!!!! И уже пару сотен под мэрией, вы вместо тупой не нужной писанины соберитесь, берите вилы, собирайте народ и вперед, разогнать эту навозную куч у цыган. Мало того, что построили хибары на дамбе, срут всему городу в воду так еще и смеют выходить на улицу. В НОРМАЛЬНОМ городе - такого быть не должно!

Radvanka 2013-10-27 / 22:47:21
Межи тими ціганами є дакотрі із багатших сімей.Скорше всього зато міліція і занялася тим.З єдних мож зняти гроші а на других зробити план на квартал.Але то не міняє нич на тому же ту чорну нечисть(нє лем ціган)треба гнати з Європи.Они ту не мають шо робити.А з ними най пакують і такі як "сила".

Віт 2013-10-27 / 12:42:28
Так, цигани це зло... Але! У врадіївці не цигани гвалтували, вагітну жінку не цигани ножем різали, продивіться новини врешті... Білі, чорні, цигани - усі творять зло! І не треба відгороджувати наших, бо їх більше, значить і зла скоюють більше, і часто найжахливіше. Зробили злочин - судити (навіть самосуд, інколи єдиний вихід), але при чому тут національність? А то захотілося комусь під шумок циганів потрясти, взяли мабуть за приклад недавні події в Бірюльово...

Обама 2013-10-27 / 10:18:13
До Сила ... НУ а чого захищаеш циганів???А єслі ходіт с каждем тоді мабуть її знаеш тоді назви її імя

сила 2013-10-27 / 09:58:19
Ты у ..... я не цыган но она СУКА ходила за деньги ето она брудна потомучто ходит с каждым .

Обама 2013-10-27 / 09:49:47
ДО Сила...ти чолувіче напевно циганин!ТАк от ота дівчинка з порядної сімї і наврядчи їй захотілося сексуальних відносин з четверма брудними циганами! І не треба ні на кого казати що сука чи інш це цигани трахаются з 11 років і з 12 народжують і це ваші сукі не наші ,а ваші вбивають своїх дітей а потім спалюють і закопують!Дограєтеся ви цигани мало вас ГІтлер винищив і зараз дорграєтеся до нового адольфа бо цигани це ракова опухоль на тілі людства, паразити брудні !

сила 2013-10-27 / 08:23:05
Але чому та мала сука 2 дні підряд ходила сама без родичів. Де були БАТЬКИ .Це все підстава щ об гроші заробити.Наші Суки мають новий ьізнес і нетреба писати різну дурницю.Бог є на небі

ужгородецЬ 2013-10-27 / 08:06:45
як би я не любив циган і хотів щоб їх кудись пересилили, хоча б на до барвінкоша на поле, огородити територію і хай там собі будують, той же 13 -район

но так як поширюють в ЗМІ інформацію про типу "свідка", зокрема Віт 2013-10-26 / 11:48:57 також все правильно зауважив.

Тому дійсно тут може мати місце якесь "заказне" дійство із політичним підтекстом

сила 2013-10-27 / 08:05:43
Пишу для всех расистов прежде чем писать всякую ....посмотрите на своих они делают по хуже дела!! но никто этого незамечает.
За такую простититутку столько шума.Пускай родители смотрять ха своими маленькими шлбхами.Ато они и делают такой безпридел.

Отставник 2013-10-26 / 20:23:35
Всі в кустах!!! Нікому нічого непотрібно! Я ранком позвоню до Варцаби нехай провірить цю інформацію що тут написна. А може щось і справді там е правда.

Олег 2013-10-26 / 19:07:36
Треба всім зібратися і відправити назад до індії оцих чорних тварин!

Міліціонер 2013-10-26 / 16:13:46
Звертаюсь до Полковника Немеша Михайла Федоровича!!! Зверніть увагу на Циганський табор шо находиться в Селі Великі Лучки!!! Там теж е таке Бандитьське угрупування на чолі з Бувшим Циганським Бароном на Призьвісько Горбатий іменно ці люди занимаються такими ділами, і машина такого кольру у них е 99 Ваз 99 моделі!!! Але Зауважую!!!! Мукачівським Міліціонерам нескидуйте інформацію тому шо зільють!!! Вони всі Прекрасно знають цього КОРИСА по кличці Горбатий!!! І Начальник Розиска ТОВКАН і ШВЕНДА за нього теж знають!!! Дійте хитро і оперативно Михайло Федорович!!! І ще в Горбатого е спільник Лакатош Йосиф Вікторович це опасний Чоловік!!! Попитайтеся по табору за цих людей і все зразу буде вам понятно!!! Прийміть цю інформацію в Серйоз!!! ШАНОВНІ УЖГОРОДЦІ хто Знае Варцабу або Немеша то підскажіть йім або зателефонуйте мабуть це і йе ті Лучанскі Цигани, і злочин буде розкрито!!! Допоможім цій Пострадавшій Родині.

Катя 2013-10-26 / 14:53:44
А я вже подумала що циганка і студентка... Таким треба пам*ятник стааити

Борей 2013-10-26 / 14:02:44
Да закрыть в резервацию этих обезьян и дело с концом

Катя 2013-10-26 / 13:03:58


Щось я не зрозуміла так що студентка також була циганкою? Чи що ?

Ні, була механічна помилка )) Дякуємо. Виправилися. Адмін


Віт 2013-10-26 / 11:48:57
Так так... Прочитавши статтю, можна й поміркувати. По перше - чомусь не вказано ніде що 5 чоловіків були ромської національності. По друге - незрозуміло звідки було відомо що саме 5 чоловіків, саме на перехресті, завдавали удари, заштовхували в багажне відділення. Свідки були? А чому ж ніхто не заступився,або хоч номерні знаки не записав???
Знайти в Ужгороді гараж, в якому людина закрита? Таких шерлоків в закарпатській міліції ну точно нема...
Змушували СВІДКА взяти ВИНУ НА СЕБЕ??? що за ідіотизм...
Може це ціленаправлена кампанія проти циган? Якщо так, то я тільки за! як кажуть "все средства хороши".. ))

ужгородець 2013-10-26 / 10:41:53
Це вже справді переходить всі межі