"Бумбокс" скасував концерт в Ужгороді через малу кількість проданих квитків

З таким поясненням свого рішення колектив звернувся до шанувальників через офіційну сторінку в Facebook.

"Бумбокс" скасував концерт в Ужгороді через малу кількість проданих квитків

Водночас, у гурті запропонували закарпатцям або здати квитки та отримати гроші назад, або купленими квитками на концерт Бумбокс в Ужгороді поїхати до Львова, де музиканти виступлять 3 листопада у палаці спорту "Україна". У колективі запевняють, що квитки будуть дійсні.

Нагадаємо, що у вівторок пообіді, за день до запланованого концерту в Ужгороді, організатори повідомили про його скасування.

 

02 жовтня 2013р.

Теги: Бумбокс

Коментарі

меломан 2013-11-08 / 17:45:31
Як раз всякі "бумбокси" та різні "океани ельз" - це бездумна розважальна попса, для таких само бездумних і вічнорозважаючихся "Львівських студентів".
це брєд сумашедшого!!!!

меломан 2013-11-08 / 17:43:27
попрошу не ображати смаки інших...кожен має право слухати те, що йому подобається....навіщо говорити про те, що Бумбокс є попсовою групою, якщо це далеко не так...люди, які не поважають смаки інших просто дурні!!!

Не фанат 2013-10-02 / 20:57:10
"...Та в нас інші мажори, вони на таткових тачках розсікають, вочевидь, під іншу музику, навіть не знаю, яку...."
А слухають вони всілякіх голуьих і дебільних Діджеїв, як вони їх називають. Це взагалі розумом не зрозуміти що таке. Раніше для того щоб музику грати, люди роками вчилися, багато зусильь прикладали, працювали над собою. А тепер - вісімнадцяти років нема, нічого не вміє, нічого не розуміе; стоять перед пультом, включають закачані з інтернету примітивні треки якісь, зрітка на кнопки на пульті натискають; зараз це вважається творчістю. Ідіотьскі якісь звуки на виході отримують, ще особливим шиком вважається якусь несуразну дурню у мікрофон казати, коментуючи весь цей "парад ідіотизму і несмаку".

Др. Мальтус 2013-10-02 / 19:48:57
Не фанату: останнім коментом переконали...
Я б й сам на "бумбокс" не пішов, бо можу його слухати в обмежених кількостях.
Але якби концерт таки відбувся, я б порадів за молодь, хай навіть і мажорну. Та в нас інші мажори, вони на таткових тачках розсікають, вочевидь, під іншу музику, навіть не знаю, яку.

Не фанат 2013-10-02 / 18:31:47
Др. Мальтус - відповідь дуже очевидна: на ДДТ люди пішли, і на Гребенщікова люди пішли, і на Арію люди пішли, також люди пішли на 7Б, а на Бумбокс не пішли....
Не потрібна нам така комерційна "творчість". Нема кому тут слухати пісні людей, що живуть виключно солодким життям, тут життя не таке. Хай виступають у Києві та Львові, там мажорів багато.

Др. Мальтус 2013-10-02 / 17:10:35
НЕ фанату - універ я закінчив багато років тому...
Девід Гілмор, Міг Джеггер чи Роберт Плант в Ужгород навряд чи приїдуть. Тому порівняння некоректне. Це так само, що казати, мовляв, чого ходити дивитись "Говерлу" - от збірна Бразилії, ото команда!

Або ось Мукачево відмовилось крутити фільм "Іван Сила". Бо це не "війна світів Зет" чи "Аватар"...

Не фанат 2013-10-02 / 16:28:03
Др. Мальтус - "Бумбокс" - група для розумних студентів, там в основному про їхній лайф-стайл. Певно, для спудеїв Ващука це дійсно зависоко...
Ображаєш людей, при цьому рекламуєш відверту попсу. Недалека ти людина. Як раз всякі "бумбокси" та різні "океани ельз" - це бездумна розважальна попса, для таких само бездумних і вічнорозважаючихся "Львівських студентів". Якщо хочеш ознайомитися із творчістю, що справді претендує на лаври інтелектуальної, то тобі пряма дорога до прослуховування результатів багаторічної діяльності таких видатних людей, як Девід Гілмор, Майкл Стайп, Марк Ноуфлер чи Ронні Джеймс Діо. Цей список можна продовжувати досить довго, але не в тому річ. Сам факт, що люди не розкупили досить недорогі (більшість квитків - до 200 гривень)білети свідчить, що популярність виключно комерційного проєкту "БУМБОКС" є суттєво перебільшеною, а їх лірика нічим не відрізняється від іншої широко розтиражованої попси. Коли підростеш, закінчиш свій університет, поживеш справжнім життям, то зрозуміеш.

Др. Мальтус 2013-10-02 / 16:02:30
"Ніяких проблем, ніяких турбот, лише розваги. Цей менталітет для нас чужий і не сприймається, тому ніхто квитки й не купує" - бумбоківська лірика - це для наших людей заскладно, так?
Нам би теж саме, але простими словами, щоб можна було під "гоп-гоп" на свальбі пострибати?

Загалом, це сумний індикатор. ІМХО, "Бумбокс" - група для розумних студентів, там в основному про їхній лайф-стайл. Певно, для спудеїв Ващука це дійсно зависоко...

Тарас 2013-10-02 / 14:12:17
Ну і слава богу не треба того боксу нікому!

Не фанат 2013-10-02 / 13:55:46
Степане, а яке відношення має "український продукт" до закарпаття? І чим він такий якісний? Нічим він від російської попси не відрізняється. Унас менталітет інший, тут таке слухати не будуть, хіба що мажорчики.

Степан 2013-10-02 / 12:38:17
шкода звісно, дуже якісний укр продукт, на відміну від різного роду москальської попси, яка заполонила укр медіа-простір.

Не фанат 2013-10-02 / 12:30:21
Слава богу, їх тут тільки не вистачало. Нудить вже від цієї "Львівськоорієнтованої" попси, що оспівує тамтешнє безтурботне життя молоді. Ніяких проблем, ніяких турбот, лише розваги. Цей менталітет для нас чужий і не сприймається, тому ніхто квитки й не купує.

pfr 2013-10-02 / 11:53:09
вот нам би стаса міхайлова там ілі віагру ілі кіркорова, да, коля? ети би било круче, чєм какой-то бокс