На Закарпатті Партія регіонів починає "відмазувати" свого однопартійця від участі в жорстокому побитті

Зараз йде посилене "опрацювання" свідків зазначеного інциденту і дотичних до нього осіб.

На Закарпатті Партія регіонів починає "відмазувати" свого однопартійця від участі в жорстокому побитті

— На час прибуття постраждалий перебував, фактично, у стані мозкової коми, — розповів заступник головного лікаря з медичної частини Виноградівської ЦРЛ Євген Пірус. — І зараз його стан важкий, проте загрози життю немає.

У Виноградівському РВ УМВС була зареєстрована заява родички госпіталізованого, у якій йшлося, що тілесні ушкодження потерпілому завдав голова фракції ПР у міській раді Виноградова. Однак прес-служба Закарпатської обласної організації Партії регіонів поспішила заперечити цю інформацію.

— За наявною в нас інформацією, наш депутат опинився свідком цієї події, однак участі у ній не брав. Наразі вивчається, чому у заяві до міліції саме його назвали фігурантом у справі, — повідомили у прес-службі.

Також підконтрольні Партії регіонів ЗМІ почали поширювати інформацію, начебто, "за непідтвердженою інформацією, постраждалий 30-річний Сергій Бондарєв займався карате і неодноразово був помічений у вуличних сутичках. Джерело у реанімаційному відділенні повідомило, що від постраждалого було чути запах алкоголю, проте офіційних даних аналізу вмісту крові поки що немає".

Крім того, прес-служба закарпатської облорганізації ПР поширила і коментар Владислава Поляка з цього приводу:

«Я вже казав і знову повторю, що участі у жодній бійці у неділю не брав. Так, я став її свідком, оскільки випадково опинився у тому ж закладі, де свої стосунки вирішили з’ясувати кілька чоловік. Однак чому проти мене згодом почали лунати звинувачення, не розумію, оскільки жодних підстав на це ні в кого не було. Наразі усі підозри з мене знято,» — заявив Владислав Поляк.

« Чому ці підозри та звинувачення полетіли саме в мою сторону, я не знаю. Можливо, це пов’язано з моєю політичною діяльністю, можливо з меценатською. Або ж причина ще банальніша – емоції та алкоголь. Однак нехай із цим розбираються правоохоронні органи. Вони вже ведуть розслідування і, сподіваюся, дадуть відповіді на всі питання, котрі зараз залишаються нез’ясованими. Я ж особисто після всієї цієї історії чи не найбільше зацікавлений у тому, щоб правда була встановлена і представлена громадськості. Думаю, із цим проблем виникнути не повинно».

38-річний депутат міської ради м. Виноградів  Владислав Поляк є не тільки керівником фракції Партії регіонів у Виноградівській міськраді, але й входить до найближчого кола нардепа-"регіонала" Івана Бушка.

За інформацією Закарпаття онлайн, зараз йде посилене "опрацювання" свідків зазначеного інциденту та дотичних до нього осіб. Тим часом інформація про цю резонансну подію швидко поширилася в загальноукраїнських мас-медіа.

Закарпаттят онлайн

17 вересня 2013р.

Теги: Поляк, побиття, Бушко

Коментарі

Партизанська улиця 2013-10-12 / 17:33:15
Чекаємо, коли цим двом долбо...м поставлять діагноз від 7 до 12...

іван 2013-10-02 / 00:51:45
а ти миша майже владік або славі насправді... колисьте того переманили?

міша 2013-10-01 / 19:40:10
ти Іване дурака бо у них шашлик хлопці саме з шамана жарять, а ти баране даже смак не розрізняє ко і як його жарять

іван 2013-09-22 / 21:34:06
най научаться в шамані,наприклад,як треба готувати шашлик ,та й по нормальній ціні ,а понтів в Виноградові і так доста...

міша 2013-09-21 / 10:24:39
бо у тебе Іване на тот шашлик грошей ниє

іван 2013-09-20 / 22:59:45
А шашлик у парусі не вміють робити.най навчаться...

... 2013-09-20 / 08:07:02
Дуже би недобре мені було, Мішо. Але Бондарьову вже не добре, а нам з тобою поки що добре. Поки що, Мішо, бо завтра може бути вже не добре. Бо, Мішо, бандити при владі. Такі бандити, як твій Владик. А може ти Мішо все бачив і тому так переживаєш? Чи ти, Мішо, тоже бандит, або їх посіпак?

міша 2013-09-19 / 20:33:36
у такив ситуації може бити любий як би тобі било оби ти так просили кидь ти не бив:

... 2013-09-19 / 20:14:04
Мішо, ти думаєш, що інвалідна коляска Владіку менше пасуватиме, ніж інвалідність (дай Боже, щоб вижив) Бондарєву?

міша 2013-09-19 / 19:59:22
WWW до тебе ти не думаєш што просиш другому можеш сам ото мати? подумай головов кидь она у тебе думать, у чоловіка діти може і у тебе є, чого х...ю пишеш і припрошуєш.

міша 2013-09-19 / 19:55:01
іване такім як ти ідіотам тупим у Парусі робити точно нішто.

иван 2013-09-18 / 22:31:36
і так в ресторан парус ніхто не ходить ,бо то для "еліти"..думаю.що відмажуть.як і зузачка.нич му ни є...

Бидлу-респект 2013-09-18 / 15:51:08
Честоване стадо-бидло!
Мій вам респект і уважуха.
Клопаєте комменти під ніками що немає справжніх мужиків, а в самих позиція - оя хата скраю, нічого не знаю. І щоб у сусіда корова здохла.
Проломили череп однму пересічному - так не вам-же.
Можна жити-терпіти, адже-ж ще ригоанали не відстрілюють вас повсемісно у відкриту (аля Копча).
Але повірте, що скоро прийде час і до вас чи до членів вашої сімї-родини.
Скотобаза українська на такій благодатній землі.
І чим більше вам дебілам черепи попроламують і зачистять цю землю від аля-Вася-кіловольт -200 грн. на виборах - тим скорше нормальнілюди зможуть тут зажити.
Співчуття.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 21:06:43
А де напарник з магазину "STILISIMO" що по ул.Миру??? Дістав путьовку на Канари ,( до востребовання полоскай яйченята)??? Як невстановлена особа у справі!!!??? Значить буде цапом відбувайло і шнирьом у (ображеного) Поляка. Шкода їх сімьї честно.Попили ... на Славу,козаки. Гляньте репорт аж на ИнТЕРІ!

Адмін 2013-09-17 / 19:45:54


Якщо в когось є відеозапис з камер зовнішнього спостереження, скиньте, будь ласка, на електронну пошту редакції - editor@zakarpattya.net.ua , або в інший спосіб передайте в редакцію. Тоді все стане на свої місця. Анонімність гарантуємо.


Партизанська улиця 2013-09-17 / 17:44:36
А де дівся напарник??? І що з дівчиною потерпівшою???

WWW 2013-09-17 / 16:34:51
Невже нема у Виноградові мужиків, щоб уроду зламали хребта за беспредєл... щоб у міськраду на інвалідній колясці катався

сивлюський 2013-09-17 / 16:30:56
А хтось сумнівався шо буде інакше?

нік 2013-09-17 / 16:19:09
Нічого руки розпускати та людей калічити , навіть якщо цей Поляк і регіонал.Притягнути до сурової відповідальності по статті за тяжкі тілесні ушкодження.А взагалі так і вбити людину можна-це що за свавілля???

ПРдун 2013-09-17 / 16:04:46
Партія Большевіков

НОВИНИ: Кримінал

19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 1
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44