Прокуратура Ужгорода зняла заборону на відчуження комплексу "Корона". Днями місто втратить не менше 10 мільйонів

Сьогодні прокуратура міста Ужгород зняла заборону на відчуження комплексу "Корона", внесену свого часу нею до державного реєстру в контексті порушеної щодо окремих чиновників Ужгородської міськради кримінальної справи.

Прокуратура Ужгорода зняла заборону на відчуження комплексу "Корона". Днями місто втратить не менше 10 мільйонів

За інформацією Закарпаття онлайн, заборону було знято виконуючим обов'язки прокурора Ужгорода Сергієм Вовканичем за вказівкою заступника прокурора Закарпатської області Анатолія Савченка.

За певним збігом обставин, прокурор Закарпатської області Володимир Корбань нині перебуває в Києві, а його перший заступник Андрій Бакай - у відпустці.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, після останнього рішення у цій справі Львівського апеляційного господарського суду зазначена заборона була найсуттєвішою формальною перепоною на шляху завершення тривалої і сумнівної процедури відчуження одного з найкращих об'єктів майна громади обласного центру. За оцінками експертів, ця оборудка коштуватиме місту 10-15 мільйонів гривень, які не надійдуть до міського бюджету.

Наразі, однією з перепон залишається ще відсутність чиної експертної оцінка майна, яке продається. Адже строк дії попередньої експертної оцінки вже давно завершився.

Крім того, не зрозумілою залишається доля заяв, з якими 14 серпня дотеперішній орендар комплексу «Корона» ПП «Коруна» за нововиявленими обставинами звернулося до Господарського суду Закарпатської області та Львівського апеляційного господарського суду.

Як і прогнозувало Закарпаття онлайн, ближчим часом (ймовірно, навіть завтра) відбудеться процедура оформлення комплексу "Корона" на нового власника - ТзОВ "Проект Готель Консалтинг ЛТД".

Крім того, оскільки міська влада Ужгорода повністю відступила від своїх попередніх радикальних намірів у "циганському питанні", можна вже з достатньою впевненістю констатувати, що воно було всього лише "шумовим ефектом" для того, щоби відвернути увагу громадськості від більш важливого для конкретних чиновників питання - передачі в приватні руки за заниженою ціною комплексу "Корона".

30 серпня 2013р.

Теги: Корона, прокуратура

Коментарі

Закарпатець 2013-09-03 / 08:06:19
Все на світі має початок і кінець.Колись був Рата.Здавалось що тому хамству і здирництву нема кінця.Де Рата,зник,вже і забули про нього.Так буде і з колишнім зеком Погорєловим і волошинськими беспредєльщиками.Зміниться верхушка влади і вони стануть зайвими і будуть тильки світиться в матеріалах слідчих дій прокуратури і міліції за їхні "законні" дії по відношенню до міського комунального майна,якого стає все менше і менше.

Погляд 2013-09-02 / 14:57:56
Савченко швидко впав під волошина, шкода. Розумний хлопець а скурвився на волошинські подачки!

Погорелов 2013-09-02 / 13:38:09
Остался еще один интересный объект -КУКОЛЬНЫЙ ТЕАТР!
Отремонтируем за 2 лимона а продадим волошину за 1 лимон. Давно уже просит ровно как и Корону. А площадь товарищи надо будет переименовать с Театральной на Жуликовско-мошенническую! Вот потеха! Треугольничек получится что надо Априори-Корона-Театр! Все по чесному получит за откаты мне. Прошу понять ведь последняя каденция, больше взяток предлагать не будут!

О.Д. 2013-09-01 / 14:21:35
Палач, у тому, що "Корону" гарно відремонтують, ніхто й не сумнівається. За таке бабло ще б не відремонтувати! Як і ніхто не вигорожує п.Бедя. Йдеться про інше. А саме, про те, що місто недоотримало 10-15 мільйонів. Тобто, йдеться про елементарну крадіжку міського майна.

ужгородець 2013-09-01 / 13:59:49
"Золота гора" Ледіди оповита 4-метровим забором та колючим дротом у два ряди..Так само перекриють вхід в центр міста,бо там буде місце тільки для ВІП-персон,тобто Волошина І Погорлова і їх компанії.Здійсниться мрія Ратушняка,яку він озвучував на початку свого мерства - Ужгород для банкірів та багатих бізнесменів,решта городян -за 50 км від Ужгорода цибулю вирощувати.Про це він гордо сповіщав на сторінках газети РІО

Палач 2013-09-01 / 13:24:29


Не делайте с людей идиотов!!! ****Бедь из "короны" сделал себе кормушку, и довел ее до разрухи!!! А теперь в скором времени Ужгородцы смогут наслаждаться в центре своего города красивым архитектурным зданием!!! Молодцы парни!)


ужгородець 2013-08-31 / 23:11:09
за державу обыдно!Прокуратура показала своэ полное ничтожиство.Сидит на шее налогоплательщиков и кого она при своих полномочиях может защитить?как указывают факты -только бандитов и воров.Стырили Погореловы-Волошины 1000 кв.метров и это - законно?!!!

СЕРЬЙОЖА-СЕРЬЙОЖА 2013-08-31 / 20:46:21
тату, гроші не пахнуть!

ТАТО 2013-08-31 / 16:25:34
СЕРЬЙОЖА-СЕРЬЙОЖА...

конюху 2013-08-31 / 00:05:58
Так то і Конюх підперджує Волошину, щоб бандитизм процвітав! А сам бандитів очкує, бо обмотав своє ранчо біля кладовища двома рядами колючого дроту!!! Чи може сикається, що мертвеці до нього поперелазять??? Так їм до дупи його колючий дріт і його "політика"!!!!

Обережно! Банда!!! 2013-08-30 / 23:00:35
Тупа волошинська банда грабує Ужгородців як заманеться! А мусорки з прокурорами не знають вже як краще бандюганам прислужитися. Злі язики кажуть, що за наказом волошина мусорки самі організовують і підпалюють громадянам машини, будинки!(бо чому тоді не хочуть, або "не можуть" жоден підпал розкрити?) Скоро вбивати почнуть, бо апетит у волошина росте з кожним днем! Але хай не риє вже таку велику яму всім ужгородцям, бо сам туди попаде...

місто 2013-08-30 / 21:43:08


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Не сомневались 2013-08-30 / 21:26:05
Та нормально так, аферисты в горисполкоме дрючат город как хотят. Когда все розворуют, будут стрелять, взрывать и резать друг-друга. У лохов "мешканці міста" отобрать 15 миллионов проще, чем в банке 2 лимона гривен. На следующих выборах снова продайте свой голос за 100 гривен.

Міському блазню 2013-08-30 / 20:46:13
То што за суди ціну підтвердили, із тих що публікувались в пресі ні слова про діючу оцінку, та про строк дії? На се опять треба бабло

Варошу від міста 2013-08-30 / 20:13:01
Цікаво який нотаріус.....!хто ж це такий розумний що все про експертизи знає!?то напевно якийсь нотаріусик до якого Ваня та Віктор навіть неприйде доручення зробити!))))та любий нотаріус це зробить,Ванька зробить експертизу,яка буде законною,бо всі суди підтвердили вартість майна і проблем нема!

Суддя Дредд 2013-08-30 / 19:58:06


4789, це ви сліпі. Для тих, хто розуміється в цьому світі, написано - "ФОРМАЛЬНОЮ перепоною". Не можуть же вам журналісти прямо написати, що, наприклад, Волошин і Погорєлов заробили на продажі міського майна, а покривали оборудку, також не безплатно, міський прокурор Штефанюк і заступник обласного Савченко.


4789 2013-08-30 / 19:49:00
Вы либо слепы, либо глупы. Какие перепоны. Спектакль закончен и ясно кто в нем денег получил, и где был гвоздь забит который тему тормозил. Билеты собраны и сданы вот и Корона с тормоза снята. Аплодисменты занавес, аплодисменты актерам доблестным чинам прокуратуры за четко сыгранный развод, и на покупку данное добро. На граждан им насрать ведь в городе царит откат которому они все четко служат.

Суддя Дредд 2013-08-30 / 19:27:11
Закарпаття онлайн, коли договір буде оформлено, дайте запит на отримання копії. Будете мати цікаву інформацію для матеріалу, а зацікавлені особи - доказ для майбутньої кримінальної справи. :-)

Варош 2013-08-30 / 19:00:17
Цікаво який нотаріус піде на кримінал посвідчуючи договір купівлі-продажу на підвтаві звіту про овцнку який є недійсним. Окіьки звіт про оцінку дійсний в даному випадку протігом 6-ти місяців. А наразі пройшло 13 місяців. Так прорушення закону продовжуються...

НОВИНИ: Кримінал

19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 1
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44