На Великоберезнянщині підозрювані в перевезенні мігрантів відстрілювалися від прикордонників

Про можливе перевезення нелегальних мігрантів прикордонники отримали інформацію заздалегідь. Близько 1 години ночі в районі села Жорнава Великоберезнянського району Закарпатської області прикордонники відділу «Стужиця» Чопського загону виявили рух підозрілого автомобіля, у якому, можливо, перебували нелегальні мігранти, однак водій автомобіля «Опель Омега» проігнорував вимоги про зупинку, збільшив швидкість, збив шлагбаум залізничного переїзду та попрямував у бік населеного пункту.

Правоохоронці організували переслідування автомобіля, але водій встиг заїхати на подвір'я приватного будинку. Далі з автомобіля вийшло двоє чоловіків, а з прилеглої будівлі вибігло ще двоє, які почали  чинити фізичний опір правоохоронцям. У бік прикордонників пролунало кілька пострілів.

На допомогу прикордонному наряду прибули двоє офіцерів відділу «Великий Березний» на особистому автомобілі, але невідомі особи продовжили агресивні дії та навіть намагалися вантажівкою затягти автомобіль, на якому приїхали прикордонники, на прилеглу до будинку територію. Лише після попереджувальних пострілів вгору зловмисники відмовилися від своїх намірів.

 

29 серпня 2013р.

Теги: мігрант, постріли, прикордонник

Коментарі

Свідок 2013-08-30 / 23:43:10
Женя Купи ніссан

/////////////////////////////////// 2013-08-30 / 23:42:39
Відколи це службовий автомобіль обладнаний мигалками це -приватний автомобіл начальника розвідки ЖЕКИ нісан- джип за 25 тис зелених.

НІСАН ІКС ТРАІН 2013-08-30 / 23:38:06
Потрібно з цього виходити набаранили погранці: мігрантів не було, автомобіль не зупиняли, закрили не законно шлагбам на переїзді на якому тепер дежурна має великі проблеми, заїхали на приватну територію та й ще стріляли і намагалися викрасти людину з подвіря.Ну ясно чого визвали ГЕНЕРАЛА треба діло замяти, бо там були НАЧАЛЬНИК СТУЖИЦЬКОЇ ЗАСТАВИ, НАЧАЛЬНИК КОНТРОЗВІДКИ, ПИВОВАРОВ майор і ????? ще один якого скривають.

Правда 2013-08-30 / 23:29:04
Повірьте якщо ці особи були агресивно настроєні то їх точно ніяка оперативна група МВС не могла б заспокоїти !!!!!!!!!!!! Ви якщо пишете то пишіть правду бо всі люди з вас сміються !!!!!!!

Человек 2013-08-30 / 20:54:33
Зеленые совсем тормоза потеряли.

вуйко 2013-08-29 / 23:44:31
давно треба сих уродів в зеленій формі на місто ставити, нехай відповідно до закону топче зимлю там в горах, нехер по дорозі їздити і в хати заїжати, де вони мають право зупиняти, лише даї а не ці підари, які бабки просто рвуть за нехер, в Конституції написано вільне пересування по території України, а шо сволота на Ужку робить, трасу перекрила і бабло рубить, куди прокуратура дивиться.

Врховинець 2013-08-29 / 14:02:11
Най погранці беруть за жопу Файту Ваську тотун кришує вшитких чорновозув

Istvan 2013-08-29 / 13:20:06
А мігрантів знайшли?

спортсмен 2013-08-29 / 12:58:10

Ось саме тому на Березнянщині в останні роки вистачає спонсорів на розвиток серед місцевого населення таких видів спорту, як туризм та спортивне орієнтування.

А якщо додати до цього юридичну підтримку «зацікавлених сторін» (як приклад, забігти до двору та закритися!) - ось тобі і вічний «тунель», і не один.

Адмін 2013-08-29 / 12:20:24


Дякуємо. Ми просто автоматично скопіювали повідомлення прикордоників. Виправили))


друг 2013-08-29 / 12:10:42
Олеже, с.Жорнава розташоване у В.Березнянському районі

Копча 2013-08-29 / 12:05:29
То не я.
Між іншим перебуваючи на подвір'ї приватного будинку ці прикордонні мудаки порушили самі закон. Перебуваючи у стресовому стані, посеред ночі, достовірно ідентифікувати що це не банальні бандити у купленій формі на переобладнаному авто а "стужицькі прикордонники" досить важко то ж з метою самозахисту можна було і перестріляти їх.

вася 2013-08-29 / 11:35:25
Позаберайте у мудаков Чопских оружие. кипиша наделают зелёные, толку никакого , а проверками снова задрочат всех.

Географ 2013-08-29 / 11:17:11
Відколи село Жорнава у Перечинському районі???

НОВИНИ: Кримінал

14:02
/ 1
У мікроавтобусі буковинця на кордоні на Закарпатті виявили деталі викраденого в Італії мотоцикла
10:00
На Великоберезнянщині 27-річний син до смерті побив батька
23:33
/ 7
Батько жорстоко побитого в Хусті хлопця звинувачує нардепа Лунченка в "кришуванні" нападників (ДОКУМЕНТИ)
17:12
В Ужгороді кілька осіб побили чоловіка, відібрали в нього шкіряну сумку та втекли на авто
10:25
Митники, що налагодили на Закарпатті систему хабарів на експорті, завдали збитків державі на понад півмільйона грн
10:19
/ 2
На Закарпатті викрито посадовців митниці, що налагодили механізм отримання хабарів під час митного оформлення експорту
09:14
Під час огляду "польського" "Мерседеса" на кордоні на Закарпатті у сховку під обшивкою виявили 429 пачок сигарет
20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 3
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 4
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 6
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 3
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами