На Великоберезнянщині підозрювані в перевезенні мігрантів відстрілювалися від прикордонників

Про можливе перевезення нелегальних мігрантів прикордонники отримали інформацію заздалегідь. Близько 1 години ночі в районі села Жорнава Великоберезнянського району Закарпатської області прикордонники відділу «Стужиця» Чопського загону виявили рух підозрілого автомобіля, у якому, можливо, перебували нелегальні мігранти, однак водій автомобіля «Опель Омега» проігнорував вимоги про зупинку, збільшив швидкість, збив шлагбаум залізничного переїзду та попрямував у бік населеного пункту.

Правоохоронці організували переслідування автомобіля, але водій встиг заїхати на подвір'я приватного будинку. Далі з автомобіля вийшло двоє чоловіків, а з прилеглої будівлі вибігло ще двоє, які почали  чинити фізичний опір правоохоронцям. У бік прикордонників пролунало кілька пострілів.

На допомогу прикордонному наряду прибули двоє офіцерів відділу «Великий Березний» на особистому автомобілі, але невідомі особи продовжили агресивні дії та навіть намагалися вантажівкою затягти автомобіль, на якому приїхали прикордонники, на прилеглу до будинку територію. Лише після попереджувальних пострілів вгору зловмисники відмовилися від своїх намірів.

 

29 серпня 2013р.

Теги: мігрант, постріли, прикордонник

Коментарі

Свідок 2013-08-30 / 23:43:10
Женя Купи ніссан

/////////////////////////////////// 2013-08-30 / 23:42:39
Відколи це службовий автомобіль обладнаний мигалками це -приватний автомобіл начальника розвідки ЖЕКИ нісан- джип за 25 тис зелених.

НІСАН ІКС ТРАІН 2013-08-30 / 23:38:06
Потрібно з цього виходити набаранили погранці: мігрантів не було, автомобіль не зупиняли, закрили не законно шлагбам на переїзді на якому тепер дежурна має великі проблеми, заїхали на приватну територію та й ще стріляли і намагалися викрасти людину з подвіря.Ну ясно чого визвали ГЕНЕРАЛА треба діло замяти, бо там були НАЧАЛЬНИК СТУЖИЦЬКОЇ ЗАСТАВИ, НАЧАЛЬНИК КОНТРОЗВІДКИ, ПИВОВАРОВ майор і ????? ще один якого скривають.

Правда 2013-08-30 / 23:29:04
Повірьте якщо ці особи були агресивно настроєні то їх точно ніяка оперативна група МВС не могла б заспокоїти !!!!!!!!!!!! Ви якщо пишете то пишіть правду бо всі люди з вас сміються !!!!!!!

Человек 2013-08-30 / 20:54:33
Зеленые совсем тормоза потеряли.

вуйко 2013-08-29 / 23:44:31
давно треба сих уродів в зеленій формі на місто ставити, нехай відповідно до закону топче зимлю там в горах, нехер по дорозі їздити і в хати заїжати, де вони мають право зупиняти, лише даї а не ці підари, які бабки просто рвуть за нехер, в Конституції написано вільне пересування по території України, а шо сволота на Ужку робить, трасу перекрила і бабло рубить, куди прокуратура дивиться.

Врховинець 2013-08-29 / 14:02:11
Най погранці беруть за жопу Файту Ваську тотун кришує вшитких чорновозув

Istvan 2013-08-29 / 13:20:06
А мігрантів знайшли?

спортсмен 2013-08-29 / 12:58:10

Ось саме тому на Березнянщині в останні роки вистачає спонсорів на розвиток серед місцевого населення таких видів спорту, як туризм та спортивне орієнтування.

А якщо додати до цього юридичну підтримку «зацікавлених сторін» (як приклад, забігти до двору та закритися!) - ось тобі і вічний «тунель», і не один.

Адмін 2013-08-29 / 12:20:24


Дякуємо. Ми просто автоматично скопіювали повідомлення прикордоників. Виправили))


друг 2013-08-29 / 12:10:42
Олеже, с.Жорнава розташоване у В.Березнянському районі

Копча 2013-08-29 / 12:05:29
То не я.
Між іншим перебуваючи на подвір'ї приватного будинку ці прикордонні мудаки порушили самі закон. Перебуваючи у стресовому стані, посеред ночі, достовірно ідентифікувати що це не банальні бандити у купленій формі на переобладнаному авто а "стужицькі прикордонники" досить важко то ж з метою самозахисту можна було і перестріляти їх.

вася 2013-08-29 / 11:35:25
Позаберайте у мудаков Чопских оружие. кипиша наделают зелёные, толку никакого , а проверками снова задрочат всех.

Географ 2013-08-29 / 11:17:11
Відколи село Жорнава у Перечинському районі???

НОВИНИ: Кримінал

12:22
/ 11
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1