Ужгородський депутат Волошин «наколядував» у львівському суді рішення по «Короні»

Експерти, до яких звернулося за роз’ясненям у цій справі Закарпаття онлайн, несподівано висловили припущення про можливий зв’язок між рішенням у справі приватизації комплексу «Корона» Львівського апеляційного господарського суду та суспільним резонансом, що його викликали доволі нелогічні дії міської влади Ужгорода по відношенню до мешканців циганського табору в Ужгородському мікрорайоні Радванка.

Ужгородський депутат Волошин «наколядував» у львівському суді рішення по «Короні»

14 серпня колегія суддів Львівського апеляційного господарського суду (у складі О.Михалюк, Г.Мельник, Г.Кордюк) залишила в силі попереднє рішення колегії суддів Господарського суду Закарпатській області  ( у складі  В. Кривка, О. Ремецькі, І.Івашкович), яким відхилено позовні вимоги органів прокуратури м. Ужгорода  про визнання незаконною приватизації приміщень пам’ятки культурної спадщини місцевого значення комплексу «Корона» в Ужгороді (пл. Театральній, 5, 7).

Після  оприлюднення в ЗМІ інформації про суми хабарів за "позитивне" вирішення цієї справи та безкомпромісної позиції прокуратури Закарпатської області, якою на той час керував Анатолій Петруня, у зазначеній справі взяли відвід два попередні склади колегій суддів зазначеного суду. Натомість, колегія у складі О.Михалюк, Г.Мельник, Г.Кордюк розглянула справу протягом одного засідання. При цьому було проігноровано не лише загальну аргументацію, на яку, за нейтральної позиції нинішнього прокурора Закарпаття Володимира Корбаня, формально і неактивно опиралася прокуратура Ужгорода, але й, навіть, промовистий факт «зникнення» у процесі приватизації близько 1000 м2  площ вищезазначених споруд, що його раніше було підтверджено прокуратурою Ужгорода.

Попри формальну можливість подання касації прокуратури до Вищого господарського суду України, наступним кроком мало би бути те, що чого так давно чекали всі зацікавлені особи – представники міської влади в особі міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова, директора Департаменту міського господарства Ужгородської міської рад Олексія Касперова та майбутні власники, інтереси яких у цій справі активно представляв депутат міськради Іван Волошин. А саме – нотаріальне оформлення угоди між міською радою і  ТзОВ "Проект Готель Консалтинг ЛТД". Втім, однією з перешкод в оформленні угоди залишається заборона на відчуження об’єкта, внесена свого часу прокуратурою Ужгорода до державного реєстру, без перевірки якого нотаріус не має права посвідчити будь-яку угоду. Однак, українські, і, зокрема, ужгородські реалії пам’ятають різні варіанти розвитку подій у схожих випадках. Зокрема, і зараз експерти, до яких зверталося Закарпаття онлайн, підтверджують можливість незаконного варіанту розвитку подій, зокрема варіант «домовленостей» з  нотаріусом, яким може бути, наприклад, дружина близького до І.Волошина прокурора А.Малинича.

Крім того, для законності купівлі також має бути дійсною експертна оцінка майна, яке продається. Тоді як у даному випадку строк дії експертної оцінки вже давно завершився (експертна оцінка є чинною протягом  1 року).

До того ж, на перешкоді оформлення договору продажу, більш аніж дивні обставини якого викликали значний і тривалий резонанс  в громадськості та ЗМІ, може стати і інший чинник.

Як учора повідомили закарпатські  ЗМІ, у середу, 14 серпня, дотеперішній орендар комплексу «Корона» ПП «Коруна» за нововиявленими обставинами звернулась із відповідними заявами до Господарського суду Закарпатської області та Львівського апеляційного господарського суду про перегляд ряду рішень щодо прав на комплекс «Корона».

Тим часом, як стверджують ЗМІ, близькі до ректора Ужгородської української богословської академії архімандрита Віктора Бедя, що займала приміщення до початку процесу приватизації, зараз, хоча процес приватизації не завершено, з історичного приміщення комплексу «Корона» активно вивозиться майно.

   Що цікаво, експерти, до яких звернулося за роз’ясненням інтеренет-видання Закарпаття онлайн, цілком несподівано ув’язали, як можливий варіант, потребу претендентів «Корони» в швидкому і «тихому» завершенні процедури приватизації «Корони» із доволі нелогічними і резонансними діями міської влади Ужгорода по відношенню до мешканців циганського табору в Ужгородському мікрорайоні Радванка. На їх думку, цілком можливим є варіант, за яким події на Радванці мали би відволікти увагу громадськості та ЗМІ від справи «Корони».

Зв’язок справді бачиться абсолютно ймовірним, адже у даному випадку йдеться про багатомільйонні зобов’язання усіх задіяних у процедурі приватизації «Корони» осіб.

16 серпня 2013р.

Теги: Корона, приватизація, прокуратура

Коментарі

Хохлопитек 2013-08-17 / 19:45:09
Там вже давно все вирішено, це знов показуха.

Адмін 2013-08-16 / 23:30:41
У нас иппен так само :)


анця 2013-08-16 / 21:38:10
НЕ ТРАТЬТЕ СИЛИ И НЕРВИВ ЗА ТИМ ВСИМ ТИХО СХОВАЛИСЯ ПРОКУРОРИ ТА ТАКИЙ СОБИ КОНЯЧНИЙ БАРОН ГИСЕМ.

Софокл 2013-08-16 / 15:44:35
І взагалі ця нечисть і сволота малиничі, волошини, погорелови, касперови (і хто там ще в банді?) з реготом клали, на те, що там думають про них ужгородці, журналісти з приводу демонстративного і зухвалого бандитського захоплення "Корони". Трагедія України сьогодні в тому, що така паскудь, як ці ублюдки, перемагає в суспільстві завдяки тому, що в них жодних людських якостей немає, а тільки звірячя лють, ненависть і жадоба до безкінечного збагачення. А ця потвора малинич взагалі невідомо, як ще по цьому світу плентається-стільки горя і біди цей кончений виродок приніс людям. Будь він тричі проклятий!!!

Ужгородець 2013-08-16 / 13:46:10
А головні спіорганізатори афери з "Короною" прокурори Штефанюк Іван, Малинич і суддя Семерак Ігор на посадах жирують і надалі...

правда 2013-08-16 / 11:32:25


Автор правий - ситуацію з циганами не буде доведено до кінця (Погорєлову не вигідна втрата електорату, ледидівський Андріїв наступає на п'яти і синові не світить мерство). Тому взяти мільйон від тих, хто стоїть за спиною афера Волошина під завісу мерства, а офіційні гроші від продажу корони частково рокрасти, а частково інвестувати у фонтан для люмпенів - єдиний вихід. Те, що при цьому місто втратило десятки мільйонів, не цікавить нікого. І в цьому сенсі правий також і соррі.


Соц Експерт 2013-08-16 / 11:04:45
Ужгород вже без Корони. Ситуація однозначна, або доплачуй і доводи все до кінця, бо якщо доведуть, що афера з Короною є все таки аферою - тоді тюрма. Ніхто не зможе зупинити розкрадання міста, це робиться організовано і дружно.

сорри 2013-08-16 / 10:54:21
Шо, таки вкрали?

"А братія стоїть собі, витріщивши очі..." (Т.Шевченко)

Нема ні влади, журналістики, ні громадськості, ні правоохоронної системи. Місто - на розгарабуванні. А журналісти бавляться іграшковими бронзовими Швейками і рядяться в американських мультяшних супергероїв у велосипедних Найт-райдах.

Рома 2013-08-16 / 07:54:12
А чому дивуватисья. З заяв мера до циган чітко слідує що він керує прокуратурою та міліцією Ужгорода. Тим більше що тандем міліції та прокуратури Ужгорода фактично перетворились на ідеальний механізм кришування зловживань Ужгородської міської ради як іще можна пояснити те, що по жодній з заяв прокуратури Ужгорода про взято на контроль, проводиться перевірка немає ніякого реального та фактичного результату, питання чому? Напевно саме тому вони не можуть ніяк встановити та і не встановлять факт протиправних робіт в Короні, приватизації за безцінь обєктів в Ужгороді, дарування квартири Касперову, самоввільні розміщення МАФів, діяльність терас по місту без зареєстрованих належним чином договорів оренди землі...

Уйко 2013-08-16 / 02:22:37
Волошин претендує на звання Циганського Баронна замісто Адама кажуть

НОВИНИ: Кримінал

23:31
У Мукачеві 70-річний чоловік вбив співмешканця доньки ударами дошки по голові
19:48
У Ключарках на Мукачівщині зіткнулися Skoda та Volkswagen
14:47
/ 1
На Воловеччині дві жінки викрали гроші з каплички
14:33
/ 4
В Ужгороді поліція затримала іноземця, який з мачете напав на сусіда
14:07
Під час пиятики на кладовищі берегівець вкрав у приятеля по чарці гаманець з великою сумою
17:08
/ 11
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав хабара за "дозвіл" на вивезення контрабандних сигарет
17:05
Прикордонник, що за 800 доларів хабара сприяв на Закарпатті контрабанді тютюну до Угорщини, постане перед судом
01:57
/ 9
У Мукачеві, розібравши стіну з сусіднього магазину, обікрали магазин зброї
14:36
Затверджено обвинувальний акт двом оперуповноваженим у побитті двох ужгородців у міськвідділку поліції
13:55
/ 1
Мешканець Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тис грн
09:14
За минулу добу на Закарпатті жодного нового пацієнта з підозрою на COVID-19 не поступило
00:07
/ 7
На Великоберезнянщині затримали дві вантажівки з деревиною
17:42
/ 1
На Тячівщині затримали 70-річного "серійника", що виніс із хати селян телефон, алкоголь та продукти на понад 8 тис грн
16:06
У Виноградові взято під варту чоловіка, котрий ударив поліцейського ножем
12:51
Під час обшуків в оселі мешканця Свалявщини виявили та вилучили партію сурогатного алкоголю
10:36
/ 2
В Ужгороді оскаржують тендер, яким допустили до реконструкції пам’ятки архітектури фірму без відповідної ліцензії
10:25
/ 2
В Ужгороді невідомі облили фарбою авто депутата Щадея, поклавши на дах похоронний вінок
09:24
На Виноградівщині шахраї під виглядом газовиків виманюють у людей гроші під приводом "невідключення"
09:11
Погоджено підозру наркоторгівцю, затриманому в Ужгороді за збут метамфетаміну
22:47
У Мукачеві п'яного водія доганяли з погонею
17:05
/ 4
В Ужгороді затримали чоловіка, що, прикриваючи лице маскою, намагався викрасти з гіпермаркету продукти на майже 2 тис грн
13:24
На Закарпатті проведено обшуки у рамках справи про викрадення 2,5 млн грн з банківських рахунків
13:01
В Ужгороді затримали чоловіка, підозрюваного у низці крадіжок і грабежів
10:23
/ 1
В Ужгороді розшукали чоловіка, котрий напав на жінку та, погрожуючи фізичною розправою, відібрав у неї гроші
02:17
/ 8
Ужгородському депутату, що опонує "інтерпольному" Волошину і наркоділкам, понівечили авто
» Всі новини