У поїзді "Москва-Будапешт" у негра забрали паспорт

Працівниками лінійного відділу на станції Чоп разом з прикордонниками під час здійснення прикордонно-митного контролю у вагоні міжнародного пасажирського поїзду сполученням «Москва-Будапешт» у громадянина африканської зовнішності було вилучено паспорт.

Документ містив явні ознаки підробки, а саме переклеєна фотографія. , - повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

05 серпня 2013р.

Теги: негр, паспорт

Коментарі

pfr 2013-09-21 / 00:16:36
негр видав фото переклеїв своє на білого чоловіка, но сам іще вмитися білизною не вспів :)

гарантуй 2013-08-06 / 18:34:56
2 Віт. Тоді зобороніть назву села Негрьово. Бо це є принизливе для його мешканців - євроукраїнців. ))))))



Віт 2013-08-05 / 21:23:25
Не філософствуйте... тим паче це у вас не виходить! Я просто сказав що слово негр можна замінити менш образливим та расистським, як і роблять європейці...

кку 2013-08-05 / 20:53:18
а в нас міліція вже й потяги з пасажирами оформлює???? що за бридота? знову підмазуєтесь під прикордонників???

іронічний читач 2013-08-05 / 18:27:59
після відпусток багато негрів буде в Україні. Море та спека - у поміч.

Istvan 2013-08-05 / 17:10:02
До Віт - а що, і афріканські негрі теж темношкірі люди африканського походження?
А європейці мож світлошкірі люди європейського походження?

філолог 2013-08-05 / 16:44:08
Анд), іронія сприйнята. :) Але той негр, швидше всього, не є навіть громадянином України, і не відомо чи вихідцем з Африканського континенту. Тому редакція, на відміну від прес-служби міліції, яка написала про "африканську зовнішність", тоді як третина Африки - це араби, а є ще бербери, білі і т.д.), вжила це слово абсолютно доречно. Лексема "негр" коротко і без нюансів кваліфікує суб'єкта всієї цієї історії. Всі інші є нетрадиційними, багатослівними і, при цьому, неточно відображають суть.

філолог 2013-08-05 / 16:33:52


Віт, це ви дурниці пишете. Саме так, Україна належить до тих країн, де слово "негр" не має негативного забарвлення. Так склалося історично - у нас немає "власних" негрів, відповідно - і негативного досвіду співжиття з ними, а радянська пропаганда прививала добре ставлення до чорношкірих людей.

Негатив сюди привнесли саме ви, при чому - саме за грантовою мовною традицією, що видає у вас заробітчанина на грантових фінансах і, відповідно, носія чужорідних понять.

В Україні ще є слово "німець". Тобто, етимологічно, "німий, той, хто не вміє говорити "людською" мовою". Тобто, на противагу "СЛОВ'янам". Може накажете мені говорити "дойч"? :)


Анд) 2013-08-05 / 16:11:17
Правильно писати афроукраїнець!

Віт 2013-08-05 / 16:06:06
до "філолога"
Дурниці пишете...
Вікіпедію почитайте:
Негр — назва людини негроїдної раси. Слово часто трапляється в літературі або просторіччі. У багатьох країнах Європи й Північної Америки в наш час частіше вживається позначення «темношкірі люди африканського походження». Слово негр та похідні від нього вважають застарілим етнонімами, неввічливими та політично некоректними, розглядають як принизливі, образливі та расистські, хоча в деяких країнах слово має нейтральне значення...
Значить Україна належить саме до "деяких"?
Звісно в простому спілкуванні це слово нічого не значить, але сайт який позиціонує себе як ЗМІ мав би добирати висловів...
Хоча мені самому негри до одного місця))

філолог 2013-08-05 / 15:45:31


А що, слово негр уже заборонене в українській мові? А фото негрів ще публікувати можна? Бо якби було фото з цієї події, то на ньому би був негр, а не білий чи азіат. Може, заборонити, га?


:))))) 2013-08-05 / 15:28:21
Циган "африканської зовнішності"? :-)))))))))))))))))))))))))

Митя 2013-08-05 / 15:20:07
я теж проти таких заголовків! треба було написати - "У людини з чорним обличчям забрали паспорт". То міг бути і не нігер, а циган. Не судіть по зовнішності.

Віт 2013-08-05 / 14:43:04
Дуже не етично писати такі заголовки...

НОВИНИ: Кримінал

12:04
/ 2
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
09:15
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 2
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 32
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
/ 4
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн