У поїзді "Москва-Будапешт" у негра забрали паспорт

Працівниками лінійного відділу на станції Чоп разом з прикордонниками під час здійснення прикордонно-митного контролю у вагоні міжнародного пасажирського поїзду сполученням «Москва-Будапешт» у громадянина африканської зовнішності було вилучено паспорт.

Документ містив явні ознаки підробки, а саме переклеєна фотографія. , - повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

05 серпня 2013р.

Теги: негр, паспорт

Коментарі

pfr 2013-09-21 / 00:16:36
негр видав фото переклеїв своє на білого чоловіка, но сам іще вмитися білизною не вспів :)

гарантуй 2013-08-06 / 18:34:56
2 Віт. Тоді зобороніть назву села Негрьово. Бо це є принизливе для його мешканців - євроукраїнців. ))))))



Віт 2013-08-05 / 21:23:25
Не філософствуйте... тим паче це у вас не виходить! Я просто сказав що слово негр можна замінити менш образливим та расистським, як і роблять європейці...

кку 2013-08-05 / 20:53:18
а в нас міліція вже й потяги з пасажирами оформлює???? що за бридота? знову підмазуєтесь під прикордонників???

іронічний читач 2013-08-05 / 18:27:59
після відпусток багато негрів буде в Україні. Море та спека - у поміч.

Istvan 2013-08-05 / 17:10:02
До Віт - а що, і афріканські негрі теж темношкірі люди африканського походження?
А європейці мож світлошкірі люди європейського походження?

філолог 2013-08-05 / 16:44:08
Анд), іронія сприйнята. :) Але той негр, швидше всього, не є навіть громадянином України, і не відомо чи вихідцем з Африканського континенту. Тому редакція, на відміну від прес-служби міліції, яка написала про "африканську зовнішність", тоді як третина Африки - це араби, а є ще бербери, білі і т.д.), вжила це слово абсолютно доречно. Лексема "негр" коротко і без нюансів кваліфікує суб'єкта всієї цієї історії. Всі інші є нетрадиційними, багатослівними і, при цьому, неточно відображають суть.

філолог 2013-08-05 / 16:33:52


Віт, це ви дурниці пишете. Саме так, Україна належить до тих країн, де слово "негр" не має негативного забарвлення. Так склалося історично - у нас немає "власних" негрів, відповідно - і негативного досвіду співжиття з ними, а радянська пропаганда прививала добре ставлення до чорношкірих людей.

Негатив сюди привнесли саме ви, при чому - саме за грантовою мовною традицією, що видає у вас заробітчанина на грантових фінансах і, відповідно, носія чужорідних понять.

В Україні ще є слово "німець". Тобто, етимологічно, "німий, той, хто не вміє говорити "людською" мовою". Тобто, на противагу "СЛОВ'янам". Може накажете мені говорити "дойч"? :)


Анд) 2013-08-05 / 16:11:17
Правильно писати афроукраїнець!

Віт 2013-08-05 / 16:06:06
до "філолога"
Дурниці пишете...
Вікіпедію почитайте:
Негр — назва людини негроїдної раси. Слово часто трапляється в літературі або просторіччі. У багатьох країнах Європи й Північної Америки в наш час частіше вживається позначення «темношкірі люди африканського походження». Слово негр та похідні від нього вважають застарілим етнонімами, неввічливими та політично некоректними, розглядають як принизливі, образливі та расистські, хоча в деяких країнах слово має нейтральне значення...
Значить Україна належить саме до "деяких"?
Звісно в простому спілкуванні це слово нічого не значить, але сайт який позиціонує себе як ЗМІ мав би добирати висловів...
Хоча мені самому негри до одного місця))

філолог 2013-08-05 / 15:45:31


А що, слово негр уже заборонене в українській мові? А фото негрів ще публікувати можна? Бо якби було фото з цієї події, то на ньому би був негр, а не білий чи азіат. Може, заборонити, га?


:))))) 2013-08-05 / 15:28:21
Циган "африканської зовнішності"? :-)))))))))))))))))))))))))

Митя 2013-08-05 / 15:20:07
я теж проти таких заголовків! треба було написати - "У людини з чорним обличчям забрали паспорт". То міг бути і не нігер, а циган. Не судіть по зовнішності.

Віт 2013-08-05 / 14:43:04
Дуже не етично писати такі заголовки...

НОВИНИ: Кримінал

00:20
ФОТОФАКТ. У Мукачеві Mercedes влетів у паркан
23:51
/ 1
САП передала до ВАС обвинувальний акт в розслідуваній НАБУ "шахрайській" справі експосадовця закарпатського Держгеокадастру
16:00
/ 2
На Закарпатті засудили екс-рятувальника, що у статусі в.о. заступника начальника управління вимагав 21 тис грн хабара
13:34
В Ужгороді за "гарячими слідами" затримали чоловіка, що пограбував перехожу
13:20
В Ужгороді затверджено підозру нападнику на медійника
11:39
/ 1
В Ужгороді нетверезий водій намагався на очах у патрульних проковтнути згорток з наркотиками
18:23
/ 1
На Виноградівщині за удаваним договором незаконно використовуються 33 га сільськогосподарських земель
15:42
/ 6
СБУ розшукує уродженця Закарпаття, що в 2014 році виїхав на окуповану територію та приєднався до терористів "ЛНР"
12:40
На Закарпатті літаком доправили фігурантку майнового злочину, яка переховувалася від суду у Празі
18:09
Раніше судимому ужгородцю, затриманому за підозрою в убивстві, затверджено обвинувачення
16:52
Під час "операційного" огляду складу в Ужгороді вилучили партію алкоголю вартістю понад 2 млн грн
16:05
На Закарпатті двох нелегалів примусово повернуто до країн походження
15:14
За повторну крадіжку, вчинену під час іспитового строку, мешканця Берегівщини засуджено до 3,6 років тюрми
14:33
/ 4
Затриманий за продаж харчів із військової частини прапорщик "заробив" на них трохи більше 6 тис грн
13:09
/ 1
Прихований у мікроавтобусі мотоцикл виявили на кордоні на Закарпатті
11:15
/ 5
Суд у справі мера Ужгорода Андріїва щодо розкрадання під час реконструкції "Совиного гнізда" відкладено
00:22
/ 3
Опубліковано відео смертельної ДТП зі скутеристом у Грушові на Тячівщині
20:08
/ 1
Закарпатець пограбував жінку в столичному Гідропарку
16:55
/ 5
У понеділок суд розглядатиме справу мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
16:24
/ 1
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині зіткнулися два авто
13:45
/ 1
Біля Ужгорода троє пасажирок побили і пограбували таксиста
13:35
У Грушові на Тячівщині Mercedes смертельно травмував скутериста
14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 25
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
» Всі новини