Закарпатська КДКА позбавила адвоката права займатися адвокатською практикою

На засіданні Дисциплінарної палати КДКА Закарпатської області, яке відбулося сьогодні, 17 квітня, було прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката Машкаринець Ольги Антонівни.

Закарпатська КДКА позбавила адвоката права займатися адвокатською практикою

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в КДКА Закарпатської області, зазначеного адвоката позбавлено права на заняття адвокатською діяльністю з виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України.

Мотиви такого надзвичайного рішення наразі з'ясувати не вдалося. Втім, суть того, що нині відбувається в середовищі закарпатської адвокатури, можна зрозуміти з раніше опублікованої інтернет-виданням Закарпаття онлайн Заяви органів адвокатського самоврядування Закарпаття, у якій йдеться про те, що "Рада адвокатів Закарпатської області та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Закарпатської області вимушені будуть найближчим часом адекватно реагувати на деструктивні дії зазначених осіб, які уже виходять навіть із сфери дисциплінарних проступків та вчиняють дії по суті кримінального характеру".

17 квітня 2013р.

Теги: адвокат, КДКА

Коментарі

честно 2013-04-25 / 17:05:15


Коментар видалено. Адмін


Анна 2013-04-25 / 16:04:46
Шановнi друзi О.А; дружити,а мати справу з беззвiдповiдальним адвокатом рiзнi речi. Я особисто дала О.А 5000$,а вона навiть не приходила на засiдання суду i не вiдповiдала на дзвiнки. Мiй чоловiк вiд такого стресу захворiв i помер. Не дай Бог нiкому таке пережити. Я вiдповiдаю за написане i можу все документально пiдтвердити.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:22:04
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:21:26
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:20:51
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:20:31
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:19:57
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:19:18
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:18:52
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:18:31
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Друзя Машкаринець 2013-04-24 / 21:18:08
Уважаемые комментаторы или комментатор! Не надо поливать грязью уважаему женщину - адвоката. Мне кажется, что это зависть говорить, а не люди, которые с ней сталкивались. Ольга мы с Тобой, держись - друзья из Закарпатья, Львова, Киева, Харькова и других областей.

Анна 2013-04-22 / 19:34:46
аферистка грошi брала наперед, а далi ся прятала, офiс обвiшала iконами i Бог увiдiв людськi слези

Адвокатишка 2013-04-22 / 11:58:54
Я Скажу хорошее об Ольге Антоновне !! она Очень харошая Машенница и Харошая Кидала !! Как Вам ??

вова 2013-04-18 / 20:00:53
а затем чтобы не обманывали людей такие аферисты как машкаринец о.а. лазаренко о.в. сабов и.и. народ должен знать своих героев.

честно 2013-04-18 / 15:10:08
Добавлю только насчет мужа Ольги Антоновны. а что Вы имеете против него????? Это Ваша зависть и желание посплетничать. Ну как бабы базарные. Фу противно аж. Зачем семью человека трогать??????

честно 2013-04-18 / 15:08:15
читаю комментарии и удивляюсь неужели нету человека который сказал бы что-то хорошее об Ольге Антоновне? Народ наш такой пошлый как беда то бегут к Ольге Антоновне, а как лишили свидетельства то ура разоблачили корупционерку и негодяйку. Неправильно все это согласитесь. кто учился в ЗАКДУ и у кого Ольга Антоновна преподавала тот знает что может она и не до конца справедливая но как педагог она меня многому научила. Как проффесионал то здесь у каждого свое мнение. Совет: НЕ НАДО РАДОВАТЬСЯ ЧУЖОМУ ГОРЮ. НЕ ЗЛОРАДСТВУЙТЕ ИНАЧЕ С ВАМИ БУДЕТ ТОЖЕ САМОЕ.

Пуцер 2013-04-18 / 14:16:57
Думаю і муженьок цієі пройдисвітки адвокатттеси заслуговує на то шоби його з роботи накопкали в товсту жирну Дупу

ольга. Василівна 2013-04-18 / 13:17:21
Так і треба цій Шалаві отримала по заслугах сповна

Баган 2013-04-18 / 10:37:14
Олічка, Бог не йде палицею бити, а кожному воздає по заслугах.

lдо Голоса 2013-04-18 / 07:48:29
Дуже правильна Ваша думка і актуальна.Лише прокуратура такий вид аналізу для статистики не буде робити, так як вони усі пов"язані,тотальна корупція в усіх, без винятку, ешелонах влади.Як кажуть -рука руку миє!

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина