Ужгородського депутата І. Волошина суд визнав корупціонером

Сьогодні суддя Ужгородського міськрайонного суду оголосив рішення, прийняте за результатами розгляду адміністративної справи про вчинення корупційного правопорушення стосовно депутата Ужгородської міської ради, голову ГО "Антикорупція" Івана Волошина.

Ужгородського депутата І. Волошина суд визнав корупціонером

За результатами розгляду справи суд визнав ужгородського депутата винним у вчиненні корупціного правопорушення в ході продажу майнового комплексу "Корона", оголосив суддя Павло Микуляк.

Також, у звязку із вчинення адміністративного правопорушення, суд постановив накласти на І. Волошина адміністративний штраф у розмірі 850 гривень.

Ні І. Волошин, ні його представник А. Габрієлян під час оголошення рішення суду присутні не були.

15 березня 2013р.

Теги: Волошин, суд, корупціонером, Микуляк, правопорушення, Ужгородський

Коментарі

яяяяяяяяяя 2013-03-25 / 21:51:54
Сабовчик то сопляк тот шо його мама і няньо МіЩьо із Серидньова.Жебрач Чортова,та то такі правельні на людях ДИНИСКО ЮРИСТ.Херов.Дениску Балога згуна вутянув,юрист на техстанції у Мукачуві великий бов? Фольц, октавія.

Ужгородець 2013-03-16 / 22:32:09
Хто покаже свою позицію?! Петруня, Панова, окремі журналісти, хто з вас виступить проти шахрая, афериста і злочинця Волошина?! Покажіть їм свою позицію проти зла!

громадянин 2013-03-16 / 11:41:18
Два рази Сабовчику вдалося чудом уникнути кримінальної відповідальності за одержання хабара- один раз в БТІ, а друний раз вже на цій посаді, але тепер йому в прокуратурі готується проект повідомлення про підозру. Очкуй Сабовчик тебе підставив каспер, за тобою скоро прийдуть і ти будеш відповідати за незаконну приватизацію корони. Ха ха ха ха ха! Я знаю, що тобі тепер дуже страшно і на щічках у тебе від високого тиску рум'яні плями, як завжди.

Театралка 2013-03-16 / 10:25:31
Корупціонером визнали...
А він вчора зашив вікна Корони фанерними листами, заварив основні ворота намертво.
І все це в п`ятницю ввечері, коли робочий тиждень вже завершився.
А навколо ходили ППСники, Голуб, Сабовчик, десяток спортивних чувачків і "його юристи".
А ви тут коментуйте поки.
А він діє...

ІТІІ 2013-03-15 / 23:30:51
На сайті " біржа депозитів" розміщений мою тел Волошина, пише що шукає когось??!!!

Виконавча служба 2013-03-15 / 23:16:15
Розориться бо в нього в арештований і грошей нема

Doc 2013-03-15 / 21:45:21
850 грн?
Все, чувак разорится.

Василь 2013-03-15 / 16:32:37
Стаття 5. Дострокове припинення повноважень депутата місцевої
ради

1. Повноваження депутата місцевої ради припиняються
достроково за наявності перелічених підстав, засвідчених офіційними документами, без прийняття рішення відповідної ради у разі:
7) набрання законної сили обвинувальним вироком суду, за яким його засуджено до позбавлення волі, або набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення його до відповідальності за корупційне правопорушення;
{ Пункт 7 частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 4711-VI ( 4711-17 ) від 17.05.2012 }

До Лео 2013-03-15 / 16:18:35
Не треба так сильно відробляти бабло Вані та дурити людей. Ви що, хочете сказати що цей аферюга не заслужив отримати по заслугам. А за один раз всіх не притягнеш до відповідальності. На черзі інші високопосадовці ужгородської продажної влади.

Лео. 2013-03-15 / 15:17:34
Так би судді по всіх рішення приймали, місто гниє від корупції прокуратури. суддів, міліції, а тут як завжди, найшли корупціонера.

юист 2013-03-15 / 12:06:01
а прикольно, голова об'єднання Антикорупція- корупціонер! Ваня ну і мудак! тепер що напишеш на Петруню чи на Панову?
якы вони всы погані ,а ти просто пострадав??? щось ВЗП нічого про сьогоднішій суд не пише! Голуб тут гаряча новина, а на ВЗП тихо!

виборець 2013-03-15 / 12:00:43

Редакція ЗО, молодці! Так тримати. Впевнений, що далі буде ще «цікавіше»…. З повагою.

Голубу 2013-03-15 / 11:54:41
Голубу також крильця панадламують і Погорєлову з Касперовим

голубь 2013-03-15 / 11:09:13
Теперь СБУ и прокуратура должны привлекать к ответственности всех,кто имеет отношение к афере с Короной.Ваня сядет,то уже понятно,или оочень много отстегнет.

Вася 2013-03-15 / 11:03:16
:))))

Суддя Дред 2013-03-15 / 10:55:59
Це, передусім, заслуга журналістів

1006 2013-03-15 / 10:16:44
В яких кругах? Касперов и Погорєлов? Це не круги це кружки.

Саня 2013-03-15 / 10:07:23
Те, що він визнаний судом КОРУПЦІОНЕРОМ суттєво вплине на рышення Львського суду по "КОРОНІ"

1958 2013-03-15 / 09:58:20
Ну и? В определенных кругах это решение суда только повысит его авторитет) Дальше что?

Суддя Дред 2013-03-15 / 09:52:44
Так, штраф такий, як передбачено законом. Але важливий сам факт. І прецедент - голову ГО "Антикорупція" визнали корупціонером. Зауважте - ВИЗНАЛИ. Не зміг купити суддю. Бомба!

НОВИНИ: Кримінал

15:08
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 4
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
09:15
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 2
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 11
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
19:24
/ 5
В Ужгороді як причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського УЗЕ затримали невинних осіб – правозахисник
19:00
/ 23
У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус
17:31
/ 1
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
/ 1
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"