В інтернеті оприлюднили відео, як автомобіль ДАІ порушує ПДР (ВІДЕО)

9 лютого в мережі Інтернеті було оприлюднено відео, на якому зафіксовано порушення правил дорожнього руху службовим автомобілем Управління ДАІ УМВС України в Закарпатській області.

В інтернеті оприлюднили відео, як автомобіль ДАІ порушує ПДР (ВІДЕО)

Невідомий водій, що сховався за ніком Вася Шумахер, зафіксував за допомогою відеореєстратора, як авто ДАІ, перетинувши подвійну суціальну смугу на вулиці Минайській, з порушенням ПДР здійснило поворот вліво.

Судячи з  сюжету, зйомку було виконано 7 лютого в 16.38, що дає змогу виявити і покарати порушників.

Розмітка "1.3. Дві суцільні лінії" розділяє транспортні потоки протилежних напрямків на дорогах, які мають чотири і більше смуг руху. Перетинати її категорично забороняється. ДАІшники можуть перетинати її тільки з увімкненими проблисковими маячками. Але в нашому випадку цього не було. Штраф за порушення вимог розмітки становить від 255 до 340 гривень.

Знайти і покарати інспекторів-порушників керівництву ДАІ не складно, достатньо просто звірити дату і час з реєстратора з даними по системі спостереження ДАІ. У всіх машинах ДПС Ужгорода встановлені GPS-маячки, які контролюють, де, коли і на якій швидкості рухався автомобіль ДАІ.

16 лютого 2013р.

Теги: ДАІ, інтернет, порушник

Коментарі

толік 2013-03-13 / 13:44:33
3.14дараси! а я там заплатив мєнту 100грн, бо дійсно не знав шо там подвійна (виїзджав із VIPer вечером десь 1.5року тому, то лиш були намалювали тоті лінії).
а на трасі шо вони роблять?!?!?!

Минайському хлопови 2013-03-07 / 19:13:08
Не важно нащо там сплошна двойна, але кой ї намальовали для отари та й пси най на ниї мало позеравуть

Михайло 2013-02-17 / 19:55:12
Хтопці!!! Їм можна. Вани ж менти!!!

Мішико 2013-02-17 / 17:24:42
розворот можна зробити аж біля ВТБ-банку...

Минайський хлоп 2013-02-17 / 12:38:53
Скажіть, хто придумав на цій вулиці двойні сплошні? Я думаю, що це абсурд-на Грушевського в жилий район заїхати можна, а на Минайській до магазину Осетія і в мікрорайон жилий заїхати зась.І що ці сплошні змінюють?? Тільки те, що на перехресті вул. Минайської і 8 Березня створюється аварійна ситуація при розвороті, а перетнеш двойну, тут як тут два майори!!! і сто гривнів просять ,( бо їх двоє)

Микола 2013-02-17 / 10:04:42
От такі по Ужгороду "водії" їздять, мало того що правил не знають, розмітки і знаків не бачать, ...

??? 2013-02-16 / 23:15:37
2 Водій 2013-02-16 / 22:56:27

Чим дозволений?

Петро 2013-02-16 / 23:11:40
Шановні друзі, так звані водії, рекомендую всім керувати транспортними засобами згідно вимог Правил дорожнього руху та нормативно-правових документів України. Звідси і моє питання до всіх хто написав, що екіпаж не порушив: Ви коли останній раз читали Правила і проїжджали Минайською?

Сергей Пристиж 2013-02-16 / 23:03:53
Владелец автомобиля с которого было снято видеорегистратором данное видео - назовитесь.Вася Шумехер пойдешь на перездачу.

Водій 2013-02-16 / 22:59:22
зато при в*їзді під мостом на Радванку не раз бачив як розвертають машини свої як хотять) особливо обласне ДАІ...високий дядя з вусами)

Водій 2013-02-16 / 22:56:27
машина ДАІ повернула правильно!!!... з цієї сторони Минайської дозволений поворот ліворуч на заправку ВОГ....

ПДР 2013-02-16 / 21:51:35
Розмітка 1.3 (Подвійна суцільна)

Поділяє транспортні потоки протилежних напрямків на дорогах, які мають чотири і більше смуг руху.

Лінію 1.3 перетинати забороняється.

ПДР 2013-02-16 / 21:47:51
Вузька суцільна (1.1)

Вузька суцільна лінія — поділяє транспортні потоки протилежних напрямків і позначає межі смуг руху на дорогах; позначає межі проїзної частини, на які в’їзд заборонено; позначає межі місць стоянки транспортних засобів і край проїзної частини доріг, не віднесених за умовами руху до автомагістралей.

Лінію 1.1 перетинати забороняється. Але якщо цією лінією позначено місце стоянки або край проїзної частини, суміжний з узбіччям, то лінію перетинати дозволяється.

Як виняток, за умови забезпечення безпеки дорожнього руху, дозволяється перетинати лінію 1.1 для об’їзду нерухомої перешкоди, розміри якої не дають змоги здійснити її безпечний об’їзд, не перетинаючи цю лінію, а також обгону поодиноких транспортних засобів, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год.

дай-дай 2013-02-16 / 21:44:36
сергей пристиж, дивись фотку нга сайті під відео - однозначно двойна. а шо ти там нафотошопив - твої проблеми. :) ти до штрафу той "доказ" не пришиєш. так то ти сидів за рульом тої машини? :-).

а шо, просто сплошну вам пересікати можна? :-)

Сергей Пристиж 2013-02-16 / 21:21:07
Сколько полос Вы видите возле переднего колеса автомобиля ГАИ?
http://s019.radikal.ru/i644/1302/b0/10c39abf6d8d.jpg
Тема закрыта.Админ,можешь выложить и это фото,полезно.

дай-дай 2013-02-16 / 20:56:55
сергей пристиж, так в тому то і вся соль, що розмітку там зробили не для людей

Ужгородка 2013-02-16 / 20:31:46
А ти розвернись там при даїшниках( Сергей Пристиж ) , тоді побачиш де треба розвертатись. До сільпо теж зразу не заїдеш.

Сергей Пристиж 2013-02-16 / 20:27:34
Макс, дай-дай.Как по Вашему следует заезжать на заправку?Доехать до Швабской,развернуться и прямо,что бы потом при повороте на право ничего не пересекать?

дай-дай 2013-02-16 / 20:21:15
сергей пристиж, не лажай, там тільки трохи дальше до банку поворот можливий. остальне - сплошна

Ференц 2013-02-16 / 20:13:41
Так, Стоп народ!!!! Який 2010 рік за яндексом!!!??? Там на фото старий асфальт та стара розмітка, тут питання чи нарисували полосу таку саму на новий асфальт??????

НОВИНИ: Кримінал

23:40
/ 7
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном
13:32
/ 13
В Ужгороді силовики з Києва проводять обшуки в Андрія Стрижака та Михайла Чурила – журналіст
18:08
На Воловеччині скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Сваляви, котрий намагався підкупити патрульних
14:33
За фактом ДТП на Мукачівщині з двома постраждалими розпочато кримінальне провадження
11:46
За 5 метрів від кордону на Закарпатті затримали двох "водолазів" у гідрокостюмах, що несли сигаретні пакунки
10:43
Погоджено підозру кіровоградцю, затриманому на Закарпатті при спробі продати закарпаток за кордон
09:12
/ 1
На Закарпатті чоловік намагався "вирішити" проблему на кордоні хабарем
17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 14
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження