Адвокатів Закарпаття просять не "вестися" на інформацію про псевдоз'їзд

На адресу Закарпаття онлайн надійшов текст відповідного звернення, підписаного головами Ради адвокатів Закарпатської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Закарпатської області

Адвокатів Закарпаття просять не "вестися" на інформацію про псевдоз

 

До відома адвокатів Закарпатської області та всієї юридичної спільноти нашого краю!

У зв’язку з поширенням в мережі Інтернету неправдивої інформації стосовно формування та діяльності новостворених загальнонаціональних та регіональних органів адвокатського самоврядування, Рада адвокатів Закарпатської області та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Закарпаття заявляють наступне.

17 листопада 2012 року на Установчому з’їзді адвокатів України, відповідно до ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» засновано Національну асоціацію адвокатів України, сформовано Раду адвокатів України та Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури. Головою національної асоціації України та Ради адвокатів України обрана Ізовітова Лідія Павлівна, головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії України обраний Загарія Валентин Миколайович.

6 жовтня 2012 року Установчою конференцією адвокатів Закарпатської області сформовані регіональні органи адвокатського самоврядування: головою Ради адвокатів Закарпатської області обрано Фазекоша Олексія Андрійовича, головою КДКА Закарпатської області – Немеша Петра Федоровича.

Всі зазначені органи адвокатського самоврядування вже зареєстровані і функціонують. На сьогодні немає жодних судових рішень стосовно незаконності їх формування та діяльності, але певною, нечисельною групою зацікавлених осіб розповсюджується дезінформація стосовно того, що відбувся якиїсь позачерговий з»їзд адвокатів України, який начебто відмінив результати Установчого з»їзду адвокатів України.

З приводу зазначеного повідомляємо наступне: продовжуючи свою деструктивну діяльність по дестабілізації діяльності всієї системи адвокатури на Україні, факти якої вже підтверджені Окремими Ухвалами судів, що носять приюдиційне значення, екс-очільник ВККА при КМУ та колишній член ВРЮ Володимир Висоцький, який був відкликаний з її членів за порушення присяги та правил адвокатської етики, зробив невдалу спробу в незаконний спосіб провести в м. Одесі якесь адвокатське зібрання, яке галасливо було названо Позачерговим з»їздом адвокатів України.

6 лютого 2013 року Окружний адміністративний суд м. Києва, справа № 826/1459/13-а своєю Ухвалою вжив заходи забезпечення позову, заборонивши проведення так званого позачергового з»їзду адвокатів в м. Одесі. Але, продовжуючи свою протиправну діяльність, характерною ознакою якої є, в тому числі, невиконання судових рішень, Володимир Висоцький провів якісь збори адвокатів в смт. Затока Білгородського району Одеської області. Назвати проведений захід, інакше як збіговиськом не можна, тому що їх проведення не має жодних правових наслідків.

Тому, просимо вважати інформацію, розповсюджену в мережі Інтеренет, про начебто проведення позачергового з’їзду адвокатів України в Одеській області та рішень, прийнятих на ньому такими, що не відповідають дійсності. Крім того, звернення до Верховної ради України та Генеральної прокуратури адвокатів, що приймали участь в цьому збіговиську в Одеській області, що їх начебто репресують, також є абсолютно безпідставними. Новообрані органи адвокатського самоврядування діють виключно в межах своєї компетенції та повноважень, що надані їм законом. А якщо проти когось із адвокатів і відкриті дисциплінарні провадження, то тут не має жодних мотивів упередженості, а є виключно реагування на подані скарги в площині, передбаченій відповідними Положеннями. При цьому, хотіли би особливо підкреслити:

 новообрані органи адвокатського самоврядування будуть змушені адекватно реагувати на деструктивні та дестабілізаційні дії тих осіб, які намагаються перешкодити нормальному функціонуванню системи адвокатури на Україні і Закарпатті зокрема. Повторюємо, як Рада адвокатів Закарпатської області, так і Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Закарпаття змушена буде реагувати на ці деструктивні прояви адекватно, виключно в правовій площині, в межах покладених на них функцій.

Також, інформуємо всіх адвокатів, що 2 березня 2013 року в приміщенні Закарпатського державного університету, який знаходиться за адресою: м. Ужгород. вул. Заньковецької 89А, о 12.00 год., відбудеться семінар на тему: «Негласні слідчі (розшукові) дії та проблеми застосування адвокатами КПК України». У виступі візьмуть участь:

Ізовітова Лідія Павлівна – Голова НААУ, Голова Ради адвокатів України, Президент Спілки адвокатів України, заступник голови Вищої ради юстиції.
Загарія Валентин Миколайович – Голова ВКДКА.
Дроздов Олександр Михайлович – кан. юридичних наук, доцент, викладач Національний університет «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ім. Ярослава Мудрого», який приймав участь у розробці проекту КПК України. Судді Апеляційного суду Закарпатської області.
Працівники прокуратури Закарпатської області.

Запрошуємо всіх адвокатів нашого краю прийняти участь в даному семінарі.

 

З повагою,

Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Закарпатської області Петро Немеш

11 лютого 2013р.

Теги: адвокат, Фазекош, Ізовітова

Коментарі

... 2013-02-11 / 14:29:11
О, непідкупні наші фозекоші і немеші, ми вам віримо як славним медведчукам і вишинським. Тля ви наша закарпатська.

НОВИНИ: Соціо

00:43
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 4
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
14:17
На кінець лютого закарпатці боргували за газ 1123,8 млн грн, за електрику – 172,4 млн грн
12:08
Закарпатські податківці розповіли про про мораторій на проведення перевірок
11:55
/ 5
UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме недільні богослужіння
11:54
400 харчових пакетів для пенсіонерів, багатодітних сімей та людей із інвалідністю передали священники Хустського деканату
09:20
На Закарпатті господарі і в період карантину обробляють городи і працюють в теплицях
00:49
Оприлюднено повну версію судового рішення по скасуванню висновку з ОВД щодо будівництва ВЕС на Боржаві (ДОКУМЕНТ)
23:03
"Нестандартну" парковочну розмітку в Ужгороді мають усунути - поліція (ДОКУМЕНТ)
22:42
/ 9
Під тиском ЗМІ і громадськості у "скандальній" пральні Хустської ЦРЛ почали ремонт
18:16
/ 4
У мерії Ужгорода пояснили про платні парковки в центрі міста
15:42
Закарпатці можуть здійснити обмін посвідчення водія онлайн, котрі видавались терміном на 2 роки
13:32
/ 6
ФОТОФАКТ. У центрі Ужгорода встановлюють таблички про платне паркування: 15 грн – година
13:18
Питання сміттєзвалища для Ужгорода вирішуватимуть на рівні області
10:27
Допомогу на дому в Мукачеві сьогодні отримують 124 пенсіонери
09:47
Закарпаття розпочинає збір коштів для акції "Серце до серця"
09:42
Мукачево виконало бюджет у першому кварталі на 100, 2%
09:32
В Ужгороді під час карантину найбільш нужденним сім`ям доставляють продуктові набори та засоби гігєни
20:36
Для Мукачівської ЦРЛ придбали сучасний апарат ШВЛ за 747 тис. грн
17:57
У Закарпатській ОДА розповіли, як розподілили вантаж тестів, захисних костюмів та респіраторів
16:45
Подорожувати Ужгородом тепер можна і онлайн
16:28
Майже 5 млн грн виділили з бюджету Ужгорода на надбавки медикам
14:37
В Ужгороді для забору матеріалу для проведення тестування на коронавірус до пацієнтів виїжджатимуть мобільні бригади
» Всі новини