Якби закарпатець став президентом України

Нові фіґлі від КлуніДжорджаклуні

Якби закарпатець став президентом України
Якби закарпатець став президентом України
 
На всі офіційних заходах, Перша Леді країни ходила б з кульочками, щоб збирати закуску, яка лишилася.
 
На званих обідах була б чисто закарпатська кухня: бограч, кнедлики з сегединським і кампот із сухофруктів.
 
Столицю України перенесли у Прагу. Де виріс і провів кращі роки свого життя президент.
 
Львівська область стала районом Закарпатської області.
 
На митниці запустили програму "Контрабанда - СТАРТ!"
 
Попасти на прийом до глави держави можна тільки попередньо зводивши його кума на обід і 50 грам.
 
Першим указом президента стала затверджена програма "З розвитку заробітчанства".
 
Президент автоматично очолює Державне Управління справами, бо "що там ті донецькі розуміють у господарстві".
 
Броньований мерседес Президента їздить на словацьких номерах.
 
На стіні в кабінеті президента висить перфоратор і дрелька.
 
Кожний ранок президент моніторить новини у ЗМІ в режимі телефонної розмови з родичами з Пацканьово.
 
Половина заробітної плати президента іде на фіолетову фарбу на волосся для Першої Леді.
 
Межигір'я Януковича стало літньою кухньою для резиденції президента.
 
Сергій Лещенко провів журналістське розслідування, що син президента не ходить на заняття у Воловецьке тракторне училише.
 
На роботу президент їздить на рейсовій маршрутці, як звик все життя.
 
Працівники Адміністрації кажуть, що найстрашніше, коли Президент кличе когось на розмову зі словами "Но, пой.."
 
Під час інавгурації Президент замість булави тримав в руках мастерок.
 
Перевірки виявили на Буковелі багатомільйонні порушення і його закрили.
 
Серіал "Наша Раша" про Джамшута і Равшана в Україні визнали документальним.
 
Україна стала світовим експортером яфин та грибів
 
В моду повернулись золоті коронки.
 
Над Адміністрацією Президента України збудували найбільший лугош у світі.
 
Микола Азаров як російський нелегал тепер скиглить у Павшино.
 
Віталій Глагола став керівником Прес-служби президента. І тепер їсть хот-доги тільки з чорною ікрою.
 
Сільський голова Нижньої Апші погодився виділити 50 млрд. євро кредиту Євросоюзу.
 
Тепер будь-яке церковне свято в країні - державний вихідний. "Бо не мож робити", - пояснив президент.
 
Сигарети "Козак" стали генеральним спонсором мадридського "Реалу".
 
"Солярка на словаків" - стала окремою статтею в дохідній частині держбюджету.
 
Президент молиться за Україну. Кожен! Кожен божий день! Молиться Президент. КОЖЕН! Перед каждим засіданням, перед каждим!!!
 
"Золото Карпат" Івана Поповича стало гімном України.
 
Старший син президента потрапив в корупційний скандал. Користуючись зв'язками батька, він оформив собі в Корзо 10 карточку на знижку в 25%.
 
Перша Леді країни з офіційним візитом відвідала базар "Гід" в Мукачеві і підсумками залишилася задоволена.
 
Автопарк Президента закуповує автомобілі на Кінчеші
 
Ніяких літаків! У Європу тільки на машині і тільки з повним баком соляри!
 
Михайло Колодко переплавив скульптуру Родина-мать на 10 тис. міні-копій.
07 лютого 2013р.

Теги: президент

Коментарі

...влад 2018-08-09 / 17:07:23
...дотепно..насміявся!..

Пан Баклажан 2013-02-09 / 15:38:55
В продовження теми:


Українці ніколи б такого собі не дозволили

Діючий, демократично обраний Президент України не є легітимним представником 77,8 % титульної нації, тому що кожен українець:

- Ніколи не призначатиме на посади знайомих чи кумів. Це неможливо уявити
- Ніколи в житті не витрачатиме надприбутки на коштовні речі на кшталт великої непотрібної автівки. Замість цього українець здійснює витрати виключно на розбудову локальної спільноти, освітні проекти, проекти з захисту довкілля, спортивну інфраструктуру, адресну допомогу притулкам тощо
- Зайві прояви «статусу» для українця чужі і незрозумілі
- Не буде терпіти корупцію і ніколи не дає хабарі. Це взагалі не властиво українцям
Далі: http://no.kiev.ua/blogs.php?id=301596

ZAK 2013-02-07 / 15:27:34
5 хвилин сміху)))

виборець 2013-02-07 / 14:22:56
Хлопці, просто посміхніться, до чого тут політика! Це ж «скарб» для любого тамади на весіллі, ювілеї чи корпоративі!
Треба ж інколи і «дух перевести» від «баталій» на ЗО!

Клуні 2013-02-07 / 14:10:58
Почитайте інші пости. Там дістається і донецьким, і москалям, і угорцям, і русинам, і львівянам, і політикам усіх спрямувань...

Клуні 2013-02-07 / 14:09:08
Коли народ сміється сам над собою, то це сильний народ. Нічого образливого у тексті немає. Жарти навколо стереотипів про закарпатців. Добрі жарти...

Віт 2013-02-07 / 14:04:55
І це розміщено на сайті Закарпаття? Я б ще зрозумів якби цим дражнили москалі або "данецкіє", але тут? І якщо тут і є якісь косі натяки на конкретних осіб, але загалом це ж насміхання над нашими традиціями та нашим народом... Самокритика? ну-ну... Не чекав Олеже від вас...

Пан Баклажан 2013-02-07 / 14:01:29
Клуні жгуть!
Трошки простувато, але якраз, аби кожен зрозумів.
Так тримати!

історик 2013-02-07 / 13:51:36
до Клуні 2013-02-07 / 13:44:32

Дякую!

Адмін 2013-02-07 / 13:49:17


І наприкінці матеріалу стоїть гіперпосилання ))


Клуні 2013-02-07 / 13:44:32
https://www.facebook.com/kdkluni

Там багато всього

історик 2013-02-07 / 13:10:46
Бомба! Якщо чесно, скопіював та роздрукував для друзів. За столом піде на «ура»! А чи є у автора десь власний блог?

ужгород 2013-02-07 / 12:38:19
примітивний гумор

123 2013-02-07 / 11:40:50
Без смаку і не смішно. Можливо не варто братися за політику автору, а то якось не вдало він шуткує. Осб про фестивалі файно, а про це ну ніяк!!!

читач 2013-02-07 / 11:40:28
Шановні журналісти Закарпаття.онлайн! Заряд енергії та гумору на увесь день! Так правдиво в гумористичній формі усю суть нашого сьогодення давно не читав.
Попри усі негаразди та нездорову політику України Ви піднімаєте настрій своїм читачам,які хоч на мить забудуть за свої проблеми.
Респект Вам за сміх та здоровий гумор!!!

Микола 2013-02-07 / 11:32:35
Цікаво що за недоумок це вихадав, навірно людина яка обмежена розумово, та недалекоглядна , бо абсолютно не знає Закарпаття.

ммм 2013-02-07 / 11:29:16
зарядили на весь день! )))

НОВИНИ: Світське життя

12:31
Ужгородці опанували японську чайну церемонію
17:58
В Ужгороді діє інклюзивна кондитерська школа "Золоті серця Закарпаття"
09:44
/ 1
Як туризм у Колочаві допомагає залишатися на Батьківщині
19:12
На Ужгородщині чоловік без ніг підпрацьовує таксистом та вишиває бісером
02:55
/ 1
Гуцульська бриндзя: нова ера для сторовинної традиції
15:04
Понад сотню фігурок зібрала ужгородка Зоряна Попович
16:32
Не ведмежа послуга. Як ідея рятувати ведмедів на Закарпатті допомогла людям
19:47
/ 11
Модель із Закарпаття виявилася заблокованою коронавірусом в китайському місті Ухань
09:25
Дизайнерка з Ужгорода створює малюнки на зрізах дерев
18:28
Мешканець Ужгорода зібрав колекцію металевих набійок для туристичних тростин
15:12
/ 1
На Ужгородщині росте плантація 112-річної дугласії
22:56
/ 2
Закарпатець Сергій Роман пройшов "сліпе" прослуховування "Голосу країни"
13:32
Мешканець Тячівщини вже роками виготовляє соляні лампи та створює соляні кімнати
09:50
Книги та іграшки з фетру робить мешканка Берегова Дарина Золотарьова
02:22
/ 5
Закарпатський Vandor презентував "мультяшний" кліп на пісню "Файноє Вино Красноє"
09:39
Порівняльні знімки комплексу "Малий Галагов" робить ужгородський фотограф Сергій Гудак
22:19
25 років поспіль бере участь у фесті "Червене вино" Йосип Машіка
13:38
/ 2
На Хустщині й нині побутує традиція колядування на Святвечір – "Шархань"
02:26
/ 6
Закарпатець змайстрував карету та їздить нею селом
14:39
Новорічно-різдвяний ярмарок влаштували у скансені в Ужгороді незадовго до Нового року
14:27
Дідух – альтернатива ялинці: майстер-клас для ужгородців
09:21
На Закарпатті садівник-аматор вирощує екзотичну азіміну
09:41
/ 1
У Перечині відтворили тістечка за рецептами кондитера Шнайдена 1940-1950-их років
16:46
Ужгородський кондитер Штефаньо до зимових свят виготовив сакуру із шоколаду
09:12
/ 1
Підліток, що створює із пластиліну героїв мульфільмів, має на меті зліпити "пластиліновий" Ужгород
» Всі новини